Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży w drodze II przetargów ustnych
nieograniczonych nieruchomości stanowiące własność Miasta i Gminy Nakło nad Notecią,
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/5

Powierzchnia
w ha
0,1601

Księga wieczysta
BY1N/00027799/1

Cena
wywoławcza zł
brutto
182.615,00

Wadium zł
36.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 615 zł

114 zł/m²

1 601 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Cena wywoławcza:

182 615 zł

114 zł/m²

1 601 m²

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/5

Powierzchnia
w ha
0,1601

Księga wieczysta
BY1N/00027799/1

Cena
wywoławcza zł
brutto
182.615,00

Wadium zł
36.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

...odbędzie się w dniu 19 marca 2026 r. o godz. 10:30 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu, przy ul. Warszawskiej 6/5.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z Kancelarią pod numerem 5 1 6 0 8 3 6 5 7 .

Regulamin sprzedaży dostępny jest na stronie internetowej biura syndyka pod adresem w w w . z i e c i a k . c o m . p l w zakładce „Ogłoszenia”.

Kontakt:
Biuro syndyka
tel: 516 083 657...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 655 000 zł

84,91 zł/m²

19 492 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

Cena wywoławcza:

1 655 000 zł

84,91 zł/m²

19 492 m²

Kontakt:
Biuro syndyka
tel: 516 083 657...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście, Szosa Bydgoska

Kontakt:
Biuro syndyka
tel: 516 083 657...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

777 783,50 zł

101 zł/m²

7 688 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście, Szosa Bydgoska

Cena wywoławcza:

777 783,50 zł

101 zł/m²

7 688 m²

Kontakt:
Biuro syndyka
tel: 516 083 657...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Biuro syndyka
tel: 516 083 657...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

989 020 zł

92,63 zł/m²

10 677 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

Cena wywoławcza:

989 020 zł

92,63 zł/m²

10 677 m²

Kontakt:
Biuro syndyka
tel: 516 083 657...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Topólka, Paniewo

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Paniewo, 87-875 Topólka, dla której Sąd Rejonowy w Radziejowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Brzeska 20, Radziejów, 88-200 Radziejów) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1R/***/7.
Opis nieruchomości:
o powierzchni 1,66 ha niezabudowanej.

Suma oszacowania wynosi 89 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 66 900,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 900 zł

4,03 zł/m²

16 600 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Topólka, Paniewo

Cena wywoławcza:

66 900 zł

4,03 zł/m²

16 600 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
o powierzchni 1,66 ha niezabudowanej.

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Brodnica, 67 Pułku Piechoty

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 r. o godz.1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brodnicy, pokój 117.

Termin wpłaty wadium – 13 marca 2026 r. w Banku Spółdzielczym w Brodnicy nr 32 9484 1150 2200 0031 9186 0009.

Burmistrz zastrzega sobie prawo odwołania przetargu z uzasadnionych przyczyn, o czym niezwłocznie poinformuje w formie właściwej dla ogłoszenia przetargu.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotu oraz warunków przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 517 918,40 zł

148 zł/m²

10 284 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Brodnica pow. brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie
Przetarg na działkę

Brodnica, 67 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:

1 517 918,40 zł

148 zł/m²

10 284 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

toruński, gm. Wielka Nieszawka, Cierpice

Starosta Toruński reprezentujący Skarb Państwa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia w trybie przetargu nieograniczonego.

I . Oznaczenie i powierzchnia nieruchomości:
Nieruchomość Skarbu Państwa poł. w Cierpicach, gm. Wielka Nieszawka, ozn. w ewidencji gruntów jako działka nr 146/4 o pow. 0,0984 ha, zapisana w księdze wieczystej TO1T/00101558/4.

II. Opis nieruchomości:
Działka znajduje się w sąsiedztwie gruntów o słabym stopniu zurba...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 500 zł

123 zł/m²

984 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Toruniu
Przetarg na działkę

toruński, gm. Wielka Nieszawka, Cierpice

Cena wywoławcza:

121 500 zł

123 zł/m²

984 m²

I . Oznaczenie i powierzchnia nieruchomości:

II. Opis nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Toruniu
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Sicienko

...odbędzie się 17 marca 2026 r. o godz. 10.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 000 zł

112 zł/m²

1 628 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Sicienko

Cena wywoławcza:

182 000 zł

112 zł/m²

1 628 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

...odbędzie się 17 marca 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie OT KOWR w Bydgoszczy ul. Hetmańska 38. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 000 zł

30,55 zł/m²

6 154 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

Cena wywoławcza:

188 000 zł

30,55 zł/m²

6 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

inowrocławski, gm. Rojewo, Osiek Wielki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Osiek Wielki, 88-111 Rojewo, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze BY1I/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 88-111 Rojewo, Osiek Wielki ***, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi ksi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

140 250 zł

35,21 zł/m²

3 983 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

inowrocławski, gm. Rojewo, Osiek Wielki

Cena wywoławcza:

140 250 zł

35,21 zł/m²

3 983 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Koronowo, Salno

...pierwsza licytacja w trybie uproszczonym niezabudowanej nieruchomości gruntowej obejmującej działkę nr ***, położonej w miejscowości Salno, gmina Koronowo, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW BY1B/***/3. Nieruchomość stanowi własność dłużników: *** *** i *** ***-***. Licytacja zakończy się w dniu 19-03-2026 r. o godz. 12:00.

Działka o pow. 0,0459 ha z obrębu 0020 Salno obejmuje teren o nieregularnym kształcie wielokąta, korzyst...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

29 068,50 zł

63,33 zł/m²

459 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Koronowo, Salno

Cena wywoławcza:

29 068,50 zł

63,33 zł/m²

459 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lipnowski, gm. Chrostkowo, Chrostkowo

...druga licytacja
nieruchomości zabudowanej, stanowiącej działkę nr *** o powierzchni 0,1400 ha położonej pod adresem: 87-602 Chrostkowo, Chrostkowo ***, dla której Sąd Rejonowy w Lipnie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1L/***/9, będącej własnością dłużnika *** *** (***).

Suma oszacowania wynosi 93 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa dwie trzecie sumy oszacowania i wynosi 62 533,33 zł.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 533,33 zł

44,67 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lipnowski, gm. Chrostkowo, Chrostkowo

Cena wywoławcza:

62 533,33 zł

44,67 zł/m²

1 400 m²

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Wałycz

...odbędzie się 12 marca 2026 r. o godz. 9.30 i 10.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 500 zł

19,12 zł/m²

8 603 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Wałycz

Cena wywoławcza:

164 500 zł

19,12 zł/m²

8 603 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

brodnicki, gm. Bobrowo, Dąbrówka

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Dąbrówka, 87-326 Nieżywięć, dla której Sąd Rejonowy w Brodnicy V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa 5, Brodnica, 87-300 Brodnica) prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1B/***/8.

Opis nieruchomości:
Na nieruchomość składa się wyłącznie działka nr ***/***, położona w Dąbrówce, gm. Bobrowo (obręb 0007 Dąbrówka, jednostka ewidencyjna 040202_2 Bobrowo) o pow. 0,3000 ha. Działk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 000 zł

24,67 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brodnicki, gm. Bobrowo, Dąbrówka

Cena wywoławcza:

74 000 zł

24,67 zł/m²

3 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

...odbędzie się dnia 11 marca 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim, przy ulicy
23 Stycznia 7 o godz. 10:00.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny wywoławczej
netto, tj. 12 620,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 6 marca 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 200 zł

110 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

126 200 zł

110 zł/m²

1 152 m²

23 Stycznia 7 o godz. 10:00.
3057 6548, do dnia 6 marca 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości