Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Bycz

...odbędzie się 29 kwietnia 2026r. o godz. 10.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 500 zł

5,42 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Bycz

Cena wywoławcza:

6 500 zł

5,42 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piotrków Kujawski

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 14.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 500 zł

8,13 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piotrków Kujawski

Cena wywoławcza:

45 500 zł

8,13 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

3,43 zł/m²

5 543 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

Cena wywoławcza:

19 000 zł

3,43 zł/m²

5 543 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radziejów, Zagórzyce

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 10.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

5,00 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radziejów, Zagórzyce

Cena wywoławcza:

18 000 zł

5,00 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Grudziądz, ul. Wierzbowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHMOŚĆ NIEZABUDOWANA

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska na podstawie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 14:15 w sali nr 21 w Sądzie Rejonowym w Grudziądzu odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej w Grudziądzu przy ul. Wierzbowej ***. Nieruchomość stanowi niezabudowaną działkę gruntu o pow. 0.9344 ha, nr działki ***, obręb 156. Nieruchomość jest ni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

543 000 zł

58,11 zł/m²

9 344 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Grudziądz, ul. Wierzbowa

Cena wywoławcza:

543 000 zł

58,11 zł/m²

9 344 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHMOŚĆ NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Nieżywięć

...odbędzie się W TYMCZASOWEJ SIEDZIBIE URZĘDU GMINY BOBROWO, POD ADRESEM BOBROWO 52.

Warunkiem uczestniczenia w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu oraz złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z warunkami przetargu i przyjęciu ich bez zastrzeżeń (oświadczenie składa się w dniu przetargu). Uczestnicy biorą udział w przetargu osobiście lub przez pełnomocnika. Pełnomocnictwo wymaga formy pisemnej.

Do ceny zbycia ustalonej w przetargu doliczony zostanie 23% podatek VAT.

WADIUM w w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 000 zł

72,57 zł/m²

937 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowo
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Nieżywięć

Cena wywoławcza:

68 000 zł

72,57 zł/m²

937 m²

WADIUM w w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowo
Przetarg na działkę

Inowrocław, Cypriana Kamila Norwida

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu
Miasta Inowrocławia przy Al. Ratuszowej 36, w sali nr 107-108 (I piętro).
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wpłacą wadium do dnia
22 kwietnia 2026 r. na rachunek bankowy Miasta Inowrocławia prowadzony przez PKO Bank
Polski S.A. nr 62 1020 1462 0000 7002 0313 0200. W tytule wpłaty należy podać dane
uczestnika przetargu oraz położenie nieruchomości. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę
wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

259 zł/m²

110 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Inowrocławia
Przetarg na działkę

Inowrocław, Cypriana Kamila Norwida

Cena wywoławcza:

28 500 zł

259 zł/m²

110 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Inowrocławia
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Tryl

...odbędzie się 28 kwietnia 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 zł

6,83 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Tryl

Cena wywoławcza:

28 000 zł

6,83 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Tryl

...odbędzie się 28 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

7,06 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Tryl

Cena wywoławcza:

24 000 zł

7,06 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

...odbędzie się 28 kwietnia 2026r. r. o godz. 10.00 w siedzibie OT KOWR w Bydgoszczy ul. Hetmańska 38. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

15,27 zł/m²

6 154 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Szubin, Królikowo

Cena wywoławcza:

94 000 zł

15,27 zł/m²

6 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Grudziądz, ul. Reymonta

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA***

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska na podstawie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w sali nr 21 w Sądzie Rejonowym w Grudziądzu odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej w Grudziądzu przy ul. Reymonta ***. Nieruchomość stanowi działkę gruntu nr działki ***, obręb 108 o pow. 0.0800 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

464 250 zł

580 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Grudziądz, ul. Reymonta

Cena wywoławcza:

464 250 zł

580 zł/m²

800 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2025 roku od godz. 900 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Dąbrowie.
Przetargi na poszczególne działki będą przeprowadzane w odstępach co 15 minut, zgodnie z tabelą j. w., w przypadku gdy przetarg na daną działkę potrwa dłużej
kolejne rozpoczną się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniego.
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony został przeprowadzony w dniu 9 grudnia 2025 r.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wniosą wadium w wyże...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 805 zł

47,50 zł/m²

1 638 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dąbrowa, pow. mogileński, woj. kujawsko-pomorskie
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

77 805 zł

47,50 zł/m²

1 638 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

71 269 zł

45,28 zł/m²

1 574 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

71 269 zł

45,28 zł/m²

1 574 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

48 282 zł

47,34 zł/m²

1 020 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

48 282 zł

47,34 zł/m²

1 020 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

54 700 zł

44,80 zł/m²

1 221 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

54 700 zł

44,80 zł/m²

1 221 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości