Licytacje komornicze: grunty gm. Ryglice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ryglice, Zalasowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Zalasowa gm. Ryglice, 33-159 Zalasowa, dla której SĄD REJONOWY TUCHÓW IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka gruntowa niezabudowana nr 2518 o pow. 0,56 ha

Suma oszacowania wynosi 13 116,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 9 837,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 837 zł

2,00 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2021-12-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ryglice, Zalasowa

Cena wywoławcza:

9 837 zł

2,00 zł/m²

5 600 m²

Opis nieruchomości:
działka gruntowa niezabudowana nr 2518 o pow. 0,56 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ryglice, Lubcza

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy , 33-162 Lubcza, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Tuchowie (adres: ul. UL. CHOPINA 5, TUCHÓW, 33-170 TUCHÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 13 145,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 9 858,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 858,75 zł

2,00 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2021-11-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ryglice, Lubcza

Cena wywoławcza:

9 858,75 zł

2,00 zł/m²

5 400 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ryglice, Lubcza

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy , 33-162 Lubcza, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Tuchowie (adres: ul. CHOPINA 5/33-170, TUCHÓW, 33-170 TUCHÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 16 146,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 109,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 109,50 zł

2,00 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2021-11-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ryglice, Lubcza

Cena wywoławcza:

12 109,50 zł

2,00 zł/m²

5 500 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości