Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

żyrardowski, gm. Radziejowice, Budy Mszczonowskie

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej pod adresem: 96-325 Radziejowice, Budy Mszczonowskie, dla której Sąd Rejonowy w Żyrardowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1Z/*** o powierzchni 2,32 m2, niezabudowanej, będącej własnością dłużnika.

Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona jako działki ewidencyjne numer ***, ***, *** o łącznej powierzchni 2,32 ha położona w miejscowości Budy Michałowskie, obręb 0005 Budy Mszczonowskie, gmina Radziejowice, powia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

228 288 zł

9,84 zł/m²

23 200 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żyrardowski, gm. Radziejowice, Budy Mszczonowskie

Cena wywoławcza:

228 288 zł

9,84 zł/m²

23 200 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Malcanów, Graniczna

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej pod adresem: 05-462 Wiązowna, Działka Ewidencyjna nr ***/***, Malcanów, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** będącej własnością dłużnika: ***.

Przedmiot przetargu stanowi nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną nr ***/*** o pow. 1500 m², obręb 0016, położona w miejscowości Malcanów, przy ul. Granicznej, gm. Wiązowna, pow. otwocki, woj. mazowieckie. Dz. ew. nr ***/*** jes...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

163 500 zł

109 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Malcanów, Graniczna

Cena wywoławcza:

163 500 zł

109 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Malcanów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Działka Ewidencyjna nr ***/***, Malcanów, 05-462 Wiązowna, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej ***, Otwock, 05-400 Otwock) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1O/***/2.

Suma oszacowania wynosi 218 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 163 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

163 500 zł

109 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Malcanów

Cena wywoławcza:

163 500 zł

109 zł/m²

1 500 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Przasnysz

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Strachocin Stary, 06-220 Szelków, dla której Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Świerkowa 7, Przasnysz, 06-300 Przasnysz) prowadzi księgę wieczystą o numerze OS1P/***/3.

Suma oszacowania wynosi 190 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 142 575,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymieni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 575 zł

23,96 zł/m²

5 950 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Przasnysz

Cena wywoławcza:

142 575 zł

23,96 zł/m²

5 950 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Karczew, Glinki

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych zaprasza do składania ofert, których przedmiotem jest niezabudowana nieruchomość gruntowa, składająca się z działek oznaczonych numerami ewidencyjnymi: *** (0,05 ha) i ***(0,42 ha) o łącznej powierzchni 0,47 ha, stanowiąca grunt rolny. Nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 670 zł

8,01 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Karczew, Glinki

Cena wywoławcza:

37 670 zł

8,01 zł/m²

4 700 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sochaczew

OPIS OFERTY

Zarządca masy sanacyjnej Gospodarstwa Rolnego zaprasza do składania ofert na zakup działek. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności niezabudowanych nieruchomości gruntowych:
- działka nr ***/3 o powierzchni 3052 m2. Cena nieruchomości gruntowej nie niższa niż 209.265,00 zł netto – wybrana zostanie oferta z najwyższą zaproponowaną ceną.
- działka nr ***/4 o powierzchni 3006 m2. Cena nieruchomości gruntowej nie niższa niż 206.173,80 zł netto – wybrana zostanie oferta ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 265 zł

68,57 zł/m²

3 052 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sochaczew

Cena wywoławcza:

209 265 zł

68,57 zł/m²

3 052 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Piaseczno, Gołków

...druga licytacja nieruchomości:

## GRUNT

Nieruchomość gruntowa niezabudowana (działki ewidencyjne nr ***/*** i ***/*** z obrębu 0013 Gołków) należącej do dłużnika: ***, a położonej: 05-502 Gołków, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

***Adres nieruchomości***
05-502 Gołków, poczta Gołków

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Nieużytki

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

98 400 zł

59,06 zł/m²

1 666 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Piaseczno, Gołków

Cena wywoławcza:

98 400 zł

59,06 zł/m²

1 666 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## GRUNT

***Adres nieruchomości***
05-502 Gołków, poczta Gołków

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Nieużytki

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Potworów, Kozieniec

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca własność: *** ***, *** ***, *** ***.

Adres nieruchomości
26-414 Kozieniec, poczta Kozieniec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Wydział Ksiąg Wieczystych V Sądu Rejonowego w Przysusze

Cena wywołania***
1 215 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 215 000 zł

22,71 zł/m²

53 500 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Potworów, Kozieniec

Cena wywoławcza:

1 215 000 zł

22,71 zł/m²

53 500 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Adres nieruchomości
26-414 Kozieniec, poczta Kozieniec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania***
1 215 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Ciecierówka, nr działki: 906/3 o pow. ewid. 0,0705. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0705 w tym w użytkach rolnych (0,0705 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1L/00023030/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 900 zł

5,53 zł/m²

705 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Cena wywoławcza:

3 900 zł

5,53 zł/m²

705 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Klwów, Przystałowice Duże

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Klwów, obręb Przystałowice Duże, nr działek: 873 o pow. ewid. 0,1700, 720 o pow. ewid. 0,0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1900 w tym w użytkach rolnych (0,1511 o symbolu R, 0,0389 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr 7283, 7283. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

4,21 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Klwów, Przystałowice Duże

Cena wywoławcza:

8 000 zł

4,21 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Wyśmierzyce, nr działki: 414 o pow. ewid. 0,4539. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4539 w tym w użytkach rolnych (0,4539 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 20053. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 800 zł

2,60 zł/m²

4 539 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Cena wywoławcza:

11 800 zł

2,60 zł/m²

4 539 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Sieciechów, Wola Klasztorna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Sieciechów, obręb Wola Klasztorna, nr działki: 30/5 o pow. ewid. 0,0556. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0556 w tym w użytkach rolnych (0,0556 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1K/00056684/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 700 zł

33,63 zł/m²

556 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Sieciechów, Wola Klasztorna

Cena wywoławcza:

18 700 zł

33,63 zł/m²

556 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 1200 o pow. ewid. 0,0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0300 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 3824. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 zł

5,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

1 600 zł

5,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Ciecierówka, nr działki: 906/1 o pow. ewid. 0,1950. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1950 w tym w użytkach rolnych (0,1950 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1L/00023030/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,72 zł/m²

1 950 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,72 zł/m²

1 950 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Rzeczniów, Kolonia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Rzeczniów Kolonia, nr działek: 1435 o pow. ewid. 0,1300, 1436 o pow. ewid. 0,0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1900 w tym w użytkach rolnych (0,1900 o symbolu R). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 700 zł

5,11 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Rzeczniów, Kolonia

Cena wywoławcza:

9 700 zł

5,11 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości