Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Warszawa, Białołęka, m. st. 4 16 27

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat m. st. Warszawa, gmina Białołęka, obręb 4-16-27, nr działki: 49/11 o pow. ewid. 0,0786. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0786 w tym w użytkach rolnych (0,0786 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA3M/00491317/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

611 500 zł

778 zł/m²

786 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Warszawa, Białołęka, m. st. 4 16 27

Cena wywoławcza:

611 500 zł

778 zł/m²

786 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

płocki, gm. Słupno, Wykowo

Syndyk masy upadłości***- osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki prawo własności:

*** _niezabudowanej działki gruntu (łąki; grunty orne) położonej Wykowo gm. Słupno- KW ***,_
*** _niezabudowanej działki gruntu położonej Emilianów gm. Gostynin- KW ***,_
*** _niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) położonej Żółtowo; Zglenice Duże gm. Mochowo- KW ***,_
*** _lasu położonego Cieślin gm. Mochowo- KW ***,_
*** _niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 040 zł

2,31 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

płocki, gm. Słupno, Wykowo

Cena wywoławcza:

21 040 zł

2,31 zł/m²

9 100 m²

*** _lasu położonego Cieślin gm. Mochowo- KW ***,_
*** _niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Ustanów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, 05-540 Ustanów, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie (adres: ul. Kościuszki ***, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA5M/***/6 i WA5M/***/3 i WA5M/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym, stanowiącej działkę ew. nr ***/3 o pow. 0,1030 ha, obręb Ustanów, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, dla której prowadzona j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

486 900 zł

473 zł/m²

1 030 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Ustanów

Cena wywoławcza:

486 900 zł

473 zł/m²

1 030 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grójecki, gm. Mogielnica, Kozietuły Nowe

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Kozietuły Nowe, 05-640 Mogielnica, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sportowa 14, Grójec, 05-600 Grójec) prowadzi księgę wieczystą o numerze RA1G/***/0.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w msc. Kozietuły Nowe, gm. Mogielnica, pow. grójecki woj. mazowieckie, działka nr ewidencyjny ***/***, (obręb 0021), o pow. 1,7526 ha, (17.52...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

201 375 zł

11,49 zł/m²

17 526 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grójecki, gm. Mogielnica, Kozietuły Nowe

Cena wywoławcza:

201 375 zł

11,49 zł/m²

17 526 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Piaseczno, Gołków

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, 05-500 Gołków, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie (adres: ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1I/***/2.

Suma oszacowania wynosi 5 471 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 3 647 333,33 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 18...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 647 333,33 zł

283 zł/m²

12 877 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Piaseczno, Gołków

Cena wywoławcza:

3 647 333,33 zł

283 zł/m²

12 877 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Radzymin, Stary Dybów

- nieruchomości położonej przy działka nr nr *** i nr ***, 05-250 Stary Dybów, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prądzyńskiego 3A, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1W/***/4.

Opis nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości rolnej stanowiącej działki ew. nr *** o powierzchni 175 m2 oraz nr *** o powierzchni 4 647 m2 z obrębu 0006, Stary Dybów, gmi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 165 zł

7,78 zł/m²

4 647 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Radzymin, Stary Dybów

Cena wywoławcza:

36 165 zł

7,78 zł/m²

4 647 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Warszawa, Praga-Południe, Poprawna

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Poprawna ***, 03-984 Warszawa, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa (adres: ul. , Warszawa, 03984 Warszawa) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA6M/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość nie podlega podatkowi VAT w rozumieniu ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Dłużnik nie figuruje w rejestrach płatników VAT.

Suma oszacowania wynosi 525 579,00 zł, zaś cena wywołania jest równa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

350 386 zł

336 zł/m²

1 044 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Warszawa, Praga-Południe, Poprawna

Cena wywoławcza:

350 386 zł

336 zł/m²

1 044 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Jakubów, Mistów, Kościelna

- nieruchomości położonej przy ul. Kościelna ***, Mistów gm. Jakubów, 05-306 Jakubów, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1M/***/6, SI1M/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z działka nr ***/3 o nr księgi wieczystej SI1M/***/6 o pow. 0,2900 ha i działki nr ***/2 o nr ks...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

367 360 zł

99,29 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Jakubów, Mistów, Kościelna

Cena wywoławcza:

367 360 zł

99,29 zł/m²

3 700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

makowski, gm. Szelków, Nowy Szelków

- nieruchomości położonej przy Nowy Szelków gmina Szelków, Nowy Szelków, 06-200 Szelków, dla której Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ŚWIERKOWA 7, Przasnysz, 06-300 Przasnysz) prowadzi księgę wieczystą o numerze OS1P/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowane działki nr. ***/1, ***/3, ***/4 o pow. łącznej 0,4955 ha położone w miejscowości Nowy Szelków gm. Szelków dla...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

68 475 zł

13,82 zł/m²

4 955 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

makowski, gm. Szelków, Nowy Szelków

Cena wywoławcza:

68 475 zł

13,82 zł/m²

4 955 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrołęcki, gm. Łyse, Łączki

- nieruchomości położonej przy Łączki ***, Łączki, 07-437 Łyse, dla której Sąd Rejonowy w Ostrołęce VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mazowiecka 3, Ostrołęka, 07-410 Ostrołęka) prowadzi księgę wieczystą o numerze OS1O/***/5.

Opis nieruchomości:
Licytacja będzie prowadzona z części zabudowanej nieruchomości, którą stanowi działka ewidencyjna nr *** o pow. 7,8210 ha. Działka jest zabudowana siedliskiem gospodarstw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

856 200 zł

10,95 zł/m²

78 210 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrołęcki, gm. Łyse, Łączki

Cena wywoławcza:

856 200 zł

10,95 zł/m²

78 210 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Góra Kalwaria, obręb Łubna, nr działki: 106 o pow. ewid. 0,8000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8000 w tym w użytkach rolnych (0,8000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 271949. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 885 000 zł

236 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

1 885 000 zł

236 zł/m²

8 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Góra Kalwaria, obręb Łubna, nr działki: 19/1 o pow. ewid. 0,8638. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8638 w tym w użytkach rolnych (0,8638 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA5M/00271949/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 886 000 zł

218 zł/m²

8 638 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

1 886 000 zł

218 zł/m²

8 638 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Góra Kalwaria, obręb Łubna, nr działek: 16/1 o pow. ewid. 0,4415, 17/1 o pow. ewid. 0,1755. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6170 w tym w użytkach rolnych (0,6170 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr WA5M/00271949/6, WA5M/00271949/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 117 000 zł

181 zł/m²

6 170 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

1 117 000 zł

181 zł/m²

6 170 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Piaseczno, Runów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Piaseczno, obręb Runów, nr działki: 107 o pow. ewid. 0,2025. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2025. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA5M/00292197/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

359 000 zł

177 zł/m²

2 025 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Piaseczno, Runów

Cena wywoławcza:

359 000 zł

177 zł/m²

2 025 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

węgrowski, gm. Łochów, Łazy

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Łazy, działki o nr ewidencyjnych ***/1 i ***/2, 07-130 Łazy, dla której Sąd Rejonowy w Węgrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1W/***/8.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa rolna - działki o nr ewidencyjnych ***/1, ***/2 o łącznej pow. 0,5404 ha, (grunty orne RV, RVI), położona w obrębie miejscowości Łazy gm. Łochów (obręb 0015 Łazy), pow. węgrowski, woj. mazowieckie

Suma os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

24 745,50 zł

4,58 zł/m²

5 404 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

węgrowski, gm. Łochów, Łazy

Cena wywoławcza:

24 745,50 zł

4,58 zł/m²

5 404 m²

Opis nieruchomości:

Suma os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości