Licytacje komornicze: grunty gm. Trojanów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Trojanów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZ ***, *** TROJANÓW

nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej pod adresem: 05-320 Trojanów, dz. ewid. nr ***, *** Trojanów, o powierzchni 3400,00 m2, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca dz. ew. nr nr ***, *** o powierzchni 3 400,00 m², wykazuje następujące cechy: Kształt działki – regularny – wąsk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 680,75 zł

1,96 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Trojanów

Cena wywoławcza:

6 680,75 zł

1,96 zł/m²

3 400 m²

DZ ***, *** TROJANÓW

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Trojanów

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***, *** MAŁA WIEŚ

nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Mała Wieś, gminie Mrozy, powiecie mińskim, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr ***, *** o powierzchni łącznej 8 100 m². Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim – V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą KW nr ***. Przedmiotowa nieruchomość położona jest we zachodniej części gminy w miejscowośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 978,36 zł

1,48 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Trojanów

Cena wywoławcza:

11 978,36 zł

1,48 zł/m²

8 100 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NR ***, *** MAŁA WIEŚ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Wola Korycka Dolna

...pierwsza licytacja nieruchomości:

GRUNTY ORNE, GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE, ŁĄKI TRWAŁE

Nieruchomość położona w gminie Trojanów w powiecie garwolińskim o łącznej powierzchni 9,1714 ha składająca się z działek położonych w Korytnicy – działka nr ***/*** opisana jako grunty oraz grunty orne pod rowami (pow. 0,74 ha) oraz działek położonych w Woli Koryckiej Dolnej, nr działki ***/*** opisanej jako pastwiska trwałe, grunty orne oraz grunty orne pod rowami (pow. 1,64 ha), nr działki *** opisan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

431 625 zł

4,71 zł/m²

91 714 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Wola Korycka Dolna

Cena wywoławcza:

431 625 zł

4,71 zł/m²

91 714 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

GRUNTY ORNE, GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE, ŁĄKI TRWAŁE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Działka ewidencyjna nr ***/6, ***/7, Podebłocie, 08-455 Trojanów, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
działka nr ***/6 o powierzchni 0,05 ha, użytkowana jako grunty orne RV, działka nr ***/7 o powierzchni 0,0498 ha, użytkowana jako grunty...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 355 zł

41,44 zł/m²

998 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

Cena wywoławcza:

41 355 zł

41,44 zł/m²

998 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Trojanów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. położonej przy ,Trojanów, 05-320 Mrozy, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr ***, niezabudowana, w kształcie wąskiego, silnie wydłużonego prostokąta o powierzchni 0,4100ha. Dojazd do działki odbywa się drogą gruntową nieutwardzoną. Gleby należą...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 232,25 zł

1,03 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2024-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Trojanów

Cena wywoławcza:

4 232,25 zł

1,03 zł/m²

4 100 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Podebłocie, 08-455 Trojanów, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr 1470/4 o powierzchni 200,00 m2 stanowi odcinek drogi gminnej, ma kształt pasa gruntu o wymiarach 8x30 m. Droga ma nawierzchnię z kostki brukowej, w drodze znajdują się urządzenia infrastruktury komunal...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 501,33 zł

23,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2021-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

Cena wywoławcza:

4 501,33 zł

23,00 zł/m²

200 m²

...druga licytacja