Licytacje komornicze: grunty gm. Grudziądz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Biały Bór, ul. Główna

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biały Bór, przy ul. Głównej ***, działki nr ***/*** z obrębu 0001 – Biały Bór, o powierzchni 0,1791 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 149,35 m2, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużników: ***, ***, stanowiąca: dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojąc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

468 525 zł

3 137 zł/m²

149 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Biały Bór, ul. Główna

Cena wywoławcza:

468 525 zł

3 137 zł/m²

149 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Wielkie Lniska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której położonej przy Wielkie Lniska , 86-302 Grudziądz, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Gen. Sikorskiego 19/23, Grudziądz, 86-300 Grudziądz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Wielkie Lniska, Gmina Grudziądz, województwo kujawsko-pomorskie, powiat: grudziądzki, oznaczona jako działki nr 26/1 (RV, N, o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

37 650 zł

4,92 zł/m²

7 650 m²

Termin: 2024-09-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Wielkie Lniska

Cena wywoławcza:

37 650 zł

4,92 zł/m²

7 650 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Biały Bór

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Biały Bór, 86-302 Grudziądz, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu (adres: ul. ul. Sikorskiego 19/23, Grudziądz, 86-300 Grudziądz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa położona pod adresem: 86-302 Grudziądz, Biały Bór, działka nr 256/2, obręb 0001 Biały Bór, o powierzchni łącznej 0,2979 ha, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział K...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

116 636 zł

39,15 zł/m²

2 979 m²

Termin: 2024-06-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Biały Bór

Cena wywoławcza:

116 636 zł

39,15 zł/m²

2 979 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Skarszewy

...pierwsza licytacja udziału wynoszącego 4/220 części niezabudowanej nieruchomości gruntowej

stanowiącej niezabudowane działki ewidencyjne nr 2/71, 2/72, 2/73 o łącznej powierzchni 11.611 m2 , zlokalizowane w obrębie Skarszewy w Gminie Grudziądz w powiecie grudziądzkim. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr ***, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych. Teren nieruchomości został zagospodarowany dla potrzeb wewnętrznych dróg dojazdowych do sąsiednich d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 960 zł

0,60 zł/m²

11 611 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Skarszewy

Cena wywoławcza:

6 960 zł

0,60 zł/m²

11 611 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Mały Rudnik

...druga licytacja niezabudowanej nieruchomości gruntowej

- stanowiącej niezabudowane działki ewidencyjne nr 169/19 i 169/20 o łącznej powierzchni 3.947 m2, zlokalizowane w obrębie Mały Rudnik w Gminie Grudziądz w powiecie grudziądzkim. Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr ***, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych. Działki oznaczone są w ewidencji gruntów, jako RVI grunty orne. Teren nieruchomości jest niezabudowany, nieużytkowany, porośnięty dziko ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

46 693 zł

11,83 zł/m²

3 947 m²

Termin: 2022-10-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Mały Rudnik

Cena wywoławcza:

46 693 zł

11,83 zł/m²

3 947 m²

...druga licytacja niezabudowanej nieruchomości gruntowej

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Mały Rudnik

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Mały Rudnik , 86-302 Grudziądz, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Gen.Sikorskiego 19/23, Grudziądz, 86-300 Grudziądz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana położona pod adresem: 86-302 Grudziądz, Mały Rudnik, działka nr 150/2 obręb ew. 0009 Mały Rudnik, o powierzchni 0,2500 ha, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 025 zł

22,00 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Mały Rudnik

Cena wywoławcza:

56 025 zł

22,00 zł/m²

2 500 m²

...pierwsza licytacja :