Licytacje komornicze: grunty gm. Mordy

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ,Stok Ruski, 08-140 Mordy, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kazimierzowska 31A, Siedlce, 08-110 SIEDLCE) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa rolna, położona w miejscowości Stok Ruski w gminie Mordy, składająca się z działek nr 564/2 i 565, o łącznej pow. 0,6800 ha, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wiec...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 800 zł

1,15 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2023-01-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

Cena wywoławcza:

7 800 zł

1,15 zł/m²

6 800 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa rolna, położona w miejscowości Stok Ruski w gminie Mordy, składająca się z działki nr 567, o pow. 0,7600 ha, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 775 zł

1,15 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2023-01-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

Cena wywoławcza:

8 775 zł

1,15 zł/m²

7 600 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Leśniczówka

...pierwsza licytacja :
udziału wynoszącego 5/8 części nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Leśniczówka gm. Mordy, działka numer 327/4, dla której SĄD REJONOWY SIEDLCE VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, o pow. 0,1000 ha, będącego własnością dłużnika: ***
oraz
udziału wynoszącego 1/8 części nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Leśniczówka gm. Mordy, działka numer 327/4, dla której SĄD REJONOWY SIEDLCE VI WYDZ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 250 zł

11,25 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2022-11-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Leśniczówka

Cena wywoławcza:

11 250 zł

11,25 zł/m²

1 000 m²

...pierwsza licytacja :
oraz
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Stok Ruski, 08-140 Mordy , dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 29 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 21 975,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 930,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 975 zł

1,73 zł/m²

12 700 m²

Termin: 2022-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

Cena wywoławcza:

21 975 zł

1,73 zł/m²

12 700 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ,Stok Ruski, 08-140 Mordy, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Siedlce, 08-110 Siedlce) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomości położonej w miejscowości Stok Ruski gm. Mordy składająca się z działek nr 258 o pow 0,45 ha i 259 o pow. 0,30 ha, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***, będącej własno...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 625 zł

1,00 zł/m²

7 500 m²

Termin: 2022-08-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

Cena wywoławcza:

8 625 zł

1,00 zł/m²

7 500 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
nieruchomości położonej w miejscowości Stok Ruski gm. Mordy składająca się z działki nr 569 o pow. łącznej 0,72 ha, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***, będącej własnością ***

Su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 500 zł

1,00 zł/m²

7 200 m²

Termin: 2022-07-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

Cena wywoławcza:

7 500 zł

1,00 zł/m²

7 200 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siedlecki, gm. Mordy, Stok Ruski

...druga licytacja nieruchomości położonej przy ,Stok Ruski, 08-140 Mordy , dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
- nieruchomość gruntowa rolna położona w miejscowości Stok Ruski, gm. Mordy, składająca się z działek nr 563 i 564/1 o łącznej powierzchni 0,8100 ha, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** stanowiąca własność dłużnika ***

Suma osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 000 zł

1,00 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2021-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki