Przetargi i licytacje: grunty podkarpackie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 23.03.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb NADOLE( 0011)

Oznaczenie
nieruch.
/numer
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 160 zł

29,12 zł/m²

2 341 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nadole

Cena wywoławcza:

68 160 zł

29,12 zł/m²

2 341 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb NADOLE( 0011)

Oznaczenie
nieruch.
/numer
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb RÓWNE ( 0015)

Oznaczenie
nieruch.
/n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 870 zł

25,15 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

Cena wywoławcza:

62 870 zł

25,15 zł/m²

2 500 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb RÓWNE ( 0015)

Oznaczenie
nieruch.
/n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Komańcza, Jawornik

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat sanocki, gm. Komańcza, obręb JAWORNIK ( 0007)

Oznaczenie
nieruch.
/nume...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 730 zł

26,93 zł/m²

6 452 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Komańcza, Jawornik

Cena wywoławcza:

173 730 zł

26,93 zł/m²

6 452 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat sanocki, gm. Komańcza, obręb JAWORNIK ( 0007)

Oznaczenie
nieruch.
/nume...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Sanok, Markowce

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 23.03.206r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat sanocki, gm. Sanok, obręb MARKOWCE ( 0013)
Lp. Oznaczenie
nieruch.
/n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 010 zł

42,55 zł/m²

9 261 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Sanok, Markowce

Cena wywoławcza:

394 010 zł

42,55 zł/m²

9 261 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat sanocki, gm. Sanok, obręb MARKOWCE ( 0013)
Lp. Oznaczenie
nieruch.
/n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Teodorówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb TEODORÓWKA ( 0017)

Oznaczenie
nieruch.
/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 160 zł

25,57 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Teodorówka

Cena wywoławcza:

97 160 zł

25,57 zł/m²

3 800 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb TEODORÓWKA ( 0017)

Oznaczenie
nieruch.
/...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Wietrzno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb WIETRZNO ( 0020)
Lp. Oznaczenie
nieru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 300 zł

7,44 zł/m²

8 373 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Wietrzno

Cena wywoławcza:

62 300 zł

7,44 zł/m²

8 373 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb WIETRZNO ( 0020)
Lp. Oznaczenie
nieru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

rzeszowski, gm. Sokołów Małopolski, Górno

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GÓRNO, SOK.MŁP - POW. 0,85 HA - DZIAŁKA ROLNA

Działka o numerze ewidencyjnym *** położona w miejscowości Górno, gmina Sokołów Małopolski. Teren nieruchomości jest raczej płaski, deniwelacja praktycznie nie występuje. Parcela posiada kształt regularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta o bokach ok. 35 / 254 / 33 / 252 m. Na działce brak jest upraw, jest ona obecnie porośnięta trawą (łąka). Sąsiedztwo to nieruchomości o podobnym char...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

64 196,25 zł

7,55 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rzeszowski, gm. Sokołów Małopolski, Górno

Cena wywoławcza:

64 196,25 zł

7,55 zł/m²

8 500 m²

GÓRNO, SOK.MŁP - POW. 0,85 HA - DZIAŁKA ROLNA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

leski, gm. Baligród, Mchawa

...odbędzie się w dniu 21 maj 2026. o godz. 10 00 w Urzędzie Gminy Baligród ul. Plac Wolności 13, 38-606 Baligród, pokój nr 4.Osoby przystępujące do przetargu winny wpłacić wadium w wysokości: 6.000,00 zł brutto (słownie: sześć tysięcy złotych) w kasie Urzędu Gminy Baligród ul. Plac Wolności 13 lub na konto Urzędu Gminy BNP Paribas Nr 36 1600 1462 1854 9106 1000 0003 najpóźniej do dnia14 maj 2026r. (z dopiskiem Nr działki) Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

37,15 zł/m²

2 288 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baligród
Przetarg na działkę

leski, gm. Baligród, Mchawa

Cena wywoławcza:

85 000 zł

37,15 zł/m²

2 288 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baligród
Licytacja komornicza działki

niżański, gm. Rudnik nad Sanem, Kopki

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM W KONSTRUKCJI MUROWANEJ

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2961 ha. W dniu oględzin na przedmiotowej działce znajdował się wolnostojący parterowy jednorodzinny budynek mieszkalny konstrukcji murowanej oraz za domem w kierunku północnym walący się budynek gospodarczy stodoły konstrukcji drewniano-murowanej bez dachu oraz wzdłuż granicy wschodniej budynek gospodarczy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

246 495 zł

83,25 zł/m²

2 961 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

niżański, gm. Rudnik nad Sanem, Kopki

Cena wywoławcza:

246 495 zł

83,25 zł/m²

2 961 m²

---

## 1

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 890 zł

7,41 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Cena wywoławcza:

8 890 zł

7,41 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Stara Wieś

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 12 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 570 zł

6,61 zł/m²

15 666 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Stara Wieś

Cena wywoławcza:

103 570 zł

6,61 zł/m²

15 666 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 5 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 210 zł

4,19 zł/m²

11 517 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Cena wywoławcza:

48 210 zł

4,19 zł/m²

11 517 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Dydnia

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 680 zł

8,81 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Dydnia

Cena wywoławcza:

24 680 zł

8,81 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 8 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

152 490 zł

6,22 zł/m²

24 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

152 490 zł

6,22 zł/m²

24 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Niebocko

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż udziałów w 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 390 zł

2,06 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Niebocko

Cena wywoławcza:

13 390 zł

2,06 zł/m²

6 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości