Przetargi: grunty podkarpackie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 890 zł

7,41 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Cena wywoławcza:

8 890 zł

7,41 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Stara Wieś

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 12 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 570 zł

6,61 zł/m²

15 666 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Stara Wieś

Cena wywoławcza:

103 570 zł

6,61 zł/m²

15 666 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 5 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 210 zł

4,19 zł/m²

11 517 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Cena wywoławcza:

48 210 zł

4,19 zł/m²

11 517 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Dydnia

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 680 zł

8,81 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Dydnia

Cena wywoławcza:

24 680 zł

8,81 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Humniska

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 08.04.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb HUMNISKA ( 0003)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 850 zł

8,38 zł/m²

4 159 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Humniska

Cena wywoławcza:

34 850 zł

8,38 zł/m²

4 159 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb HUMNISKA ( 0003)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 27.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb HŁUDNO ( 0001)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 820 zł

4,57 zł/m²

14 826 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Cena wywoławcza:

67 820 zł

4,57 zł/m²

14 826 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb HŁUDNO ( 0001)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 8 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

152 490 zł

6,22 zł/m²

24 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

152 490 zł

6,22 zł/m²

24 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Górki

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb GÓRKI ( 0001)
Lp. Oznaczeni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 590 zł

9,20 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Górki

Cena wywoławcza:

27 590 zł

9,20 zł/m²

3 000 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb GÓRKI ( 0001)
Lp. Oznaczeni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Orzechówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, obręb ORZECHOWKA ( 0003...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 430 zł

6,57 zł/m²

13 312 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Orzechówka

Cena wywoławcza:

87 430 zł

6,57 zł/m²

13 312 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Niebocko

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż udziałów w 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 390 zł

2,06 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Niebocko

Cena wywoławcza:

13 390 zł

2,06 zł/m²

6 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brzozów

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż udziału  3/18 w  nieruchomości, niezabudowanej. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 220 zł

2,14 zł/m²

5 255 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brzozów

Cena wywoławcza:

11 220 zł

2,14 zł/m²

5 255 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Izdebki

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 6 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 820 zł

5,91 zł/m²

9 441 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Izdebki

Cena wywoławcza:

55 820 zł

5,91 zł/m²

9 441 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Wesoła

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 04.12.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb WESOŁA ( 0007)
Lp. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 270 zł

11,58 zł/m²

1 405 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Wesoła

Cena wywoławcza:

16 270 zł

11,58 zł/m²

1 405 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb WESOŁA ( 0007)
Lp. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonym do sprzedaży z dnia 12.01.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat brzozowski, gm. Dydnia, obręb WITRYŁÓW ( 0014)

Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 800 zł

29,66 zł/m²

263 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

Cena wywoławcza:

7 800 zł

29,66 zł/m²

263 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat brzozowski, gm. Dydnia, obręb WITRYŁÓW ( 0014)

Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Blizne

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 160 zł

6,33 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Blizne

Cena wywoławcza:

22 160 zł

6,33 zł/m²

3 500 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości