Licytacje komornicze: grunty gm. Kołaczyce

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sieklówka, Dolna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## GRUNTY

Nieruchomość stanowi: działki o numerach ewidencyjnych: ***\***, ***\***, ***\***/\***, ***\***/\***. Zgodnie z rejestrem gruntów w skład nieruchomości wchodzą działki nr ewid: ***\*** o pow. 0,239 ha, ***\*** o pow. 0,1118 ha, ***\***/\*** o pow. 0,2158 ha, ***\***/\*** o pow. 0,2036 ha. Dla terenu, w którym leży szacowana działka brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 251,75 zł

1,33 zł/m²

7 704 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sieklówka, Dolna

Cena wywoławcza:

10 251,75 zł

1,33 zł/m²

7 704 m²

## GRUNTY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości oznaczonej jako działka nr *** o powierzchni 0,4420 ha. Nieruchomość położona w miejscowości Bieździadka i posiada założoną księgę wieczystą nr ***.

Nieruchomości stanowi własność dłużnika ***

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 10 564,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 7 923,00 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % cen...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 923 zł

1,79 zł/m²

4 420 m²

Termin: 2025-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

Cena wywoławcza:

7 923 zł

1,79 zł/m²

4 420 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomości stanowi własność dłużnika ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Nawsie Kołaczyckie

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. ***, 38-213 Nawsie Kołaczyckie, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 3, Jasło, 38-200 Jasło) prowadzi księgę wieczystą o numerze KS1J/***.
Opis nieruchomości:
Działka nr ***/2 o pow. 0,0360 HA sposób korzystania PS - PASTWISKA TRWAŁE

Suma oszacowania wynosi 5 810,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 357,50 zł. Licytant przyst...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 357,50 zł

12,10 zł/m²

360 m²

Termin: 2025-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Nawsie Kołaczyckie

Cena wywoławcza:

4 357,50 zł

12,10 zł/m²

360 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sieklówka

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości oznaczonej jako grunty rolne składające się z działki nr ***/5 o powierzchni 0,1751 ha. Położonej w miejscowości Sieklówka Dolna stanowiącej własność dłużnika:
***
38-214 Sieklówka , Sieklówka ***

Dla nieruchomości księgę wieczystą nr ***/1 prowadzi Sąd Rejonowy w Jaśle

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 59 534,00zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 44 650,50zł.

Pr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

44 650,50 zł

25,50 zł/m²

1 751 m²

Termin: 2024-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sieklówka

Cena wywoławcza:

44 650,50 zł

25,50 zł/m²

1 751 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

***
38-214 Sieklówka , Sieklówka ***

Pr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sowina

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości położonej w miejscowości: Sowina - Obręb Sowina, stanowiącej własność dłużnika*** urządzoną księgę wieczystą nr *** prowadzoną w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Jaśle.
Nieruchomość stanowi: działka nr 344 o pow. 0,8575 ha zlokalizowana w zachodniej części miejscowości. Działka jest położona w kierunku południowo - zachodnim od drogi o nawierzchni asfaltowej oddzielona od niej dwiema wąskimi działkami. Dojazd do działki je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 866,67 zł

3,72 zł/m²

8 575 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sowina

Cena wywoławcza:

31 866,67 zł

3,72 zł/m²

8 575 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sowina

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomość stanowi: działka nr 344 o pow. 0,8575 ha zlokalizowana w zachodniej części miejscowości. Działka jest położona w kierunku południowo - zachodnim od drogi o nawierzchni asfaltowej oddzielona od niej dwiema wąskimi działkami. Dojazd do dzia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 850 zł

4,18 zł/m²

8 575 m²

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Sowina

Cena wywoławcza:

35 850 zł

4,18 zł/m²

8 575 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździedza

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości położonej w miejscowości: Bieździedza - Obręb Bieździedza, stanowiącej własność dłużnika*** urządzoną księgę wieczystą nr *** prowadzoną w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Jaśle.
Nieruchomość stanowi: działka nr 756 o pow. 0,2843 ha stanowi teren o średniej szerokości ok. 4,0 m oraz długości 640 m. Północną granicą działka przylega do drogi o nawierzchni utwardzonej, natomiast granica południowa przebiega w otoczeniu teren...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 266,67 zł

2,00 zł/m²

2 843 m²

Termin: 2022-01-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździedza

Cena wywoławcza:

5 266,67 zł

2,00 zł/m²

2 843 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A