Licytacje komornicze: grunty gm. Rypin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Puszcza Rządowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE

Grunty rolne zabudowane, grunty orne, lasy - o pow. 9,4201ha.

Działki tworzą jeden kompleks użytkowy przecięty drogą gruntową, z dostępem do drogi publicznej nr 12032C o nawierzchni szutrowej. Teren jest uzbrojony w media infrastruktury technicznej: energii elektrycznej, wodociągowej i telefonicznej. Na działce są przyłącza do sieci energii, wody, telefonu oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków i nieczy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

465 750 zł

4,94 zł/m²

94 201 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Puszcza Rządowa

Cena wywoławcza:

465 750 zł

4,94 zł/m²

94 201 m²

GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Borzymin, 87-500 Rypin, dla której Sąd Rejonowy w Rypinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Rypin, 87-500 Rypin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa działka nr 70/5 - o powierzchni - 1,13 ha - grunty niezabudowane działka nr 70/1 - o powierzchni -0,20 ha - grunty niezabudowane Licytant przystępujący do licytacji musi spełnić warunki, o których stanowi ustawa o ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 250 zł

4,45 zł/m²

11 300 m²

Termin: 2022-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

Cena wywoławcza:

50 250 zł

4,45 zł/m²

11 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Borzymin, 87-500 Rypin, dla której Sąd Rejonowy w Rypinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Warszawska 42, Rypin, 87-500 Rypin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr 70/5 - o powierzchni - 1,13 ha - grunty niezabudowane Licytant przystępujący do licytacji musi spełnić warunki, o których stanowi ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego z dnia 11 kwietnia 2003r. (Dz.U.2017.0....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

43 500 zł

3,85 zł/m²

11 300 m²

Termin: 2022-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

Cena wywoławcza:

43 500 zł

3,85 zł/m²

11 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Działka nr 70/1 - o powierzchni -0,20 ha - grunty niezabudowane Licytant przystępujący do licytacji musi spełnić warunki, o których stanowi ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego z dnia 11 kwietnia 2003r. (Dz.U.2017.0.2...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 250 zł

25,13 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2022-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

Cena wywoławcza:

50 250 zł

25,13 zł/m²

2 000 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
działka nr 68 - o powierzchni - 0,7200 mkw, niezabudowana Licytant przystępujący do licytacji musi spełnić warunki, o których stanowi ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego z dnia 11 kwietnia 2003r. (Dz.U.2017.0.2196 )....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 000 zł

1,25 zł/m²

7 200 m²

Termin: 2022-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Borzymin

Cena wywoławcza:

9 000 zł

1,25 zł/m²

7 200 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości