Przetargi i licytacje: grunty Tczew

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Przedmiotem wykazu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Tczew, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Dąbrówka Tczewska (0006) jako działka nr:  73/140 o powierzchni 0,1172 ha, w tym: grunty orne klasy RIIIa – 0,1172 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Tczewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr GD1T/00018938/8,  1/16 w działce nr 73/136 o powierzchni 0,4242 ha w tym grunty orne klasy RIIIa – 0,4242 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 100 zł

110 zł/m²

1 540 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

170 100 zł

110 zł/m²

1 540 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Przedmiotem wykazu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Tczew, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Dąbrówka Tczewska (0006) jako działka nr:  73/139 o powierzchni 0,1242 ha, w tym: grunty orne niezabudowane RIIIa – 0,1242 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Tczewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr GD1T/00018938/8,  1/98 w działce nr 73/165 o powierzchni 1,0049 ha w tym: grunty orne niezabudowane RII – 0,0798 ha oraz RIIIa – 0,9251 ha, dla...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 500 zł

126 zł/m²

1 345 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

169 500 zł

126 zł/m²

1 345 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Przedmiotem wykazu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Tczew, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Dąbrówka Tczewska (0006) jako działka nr:  73/142 o powierzchni 0,1859 ha, w tym: grunty orne klasy RIIIa – 0,1859 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Tczewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr GD1T/00018938/8,  1/16 w działce nr 73/136 o powierzchni 0,4242 ha w tym grunty orne klasy RIIIa – 0,4242 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 400 zł

138 zł/m²

1 896 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

261 400 zł

138 zł/m²

1 896 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Tczewskich Saperów

Prezydent Miasta Tczewa ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości,

stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew

1. Oznaczenie nieruchomości i funkcja w planie:

- nieruchomość niezabudowana, położona w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów (obr. 10), zapisana w księdze wieczystej nr ***, oznaczona jako działka nr 422/34 o powierzchni 27 854 m2.

- przedmiotowa nieruchomość według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Terenu Nowego Centrum U...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 750 000 zł

350 zł/m²

27 854 m²

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Tczewskich Saperów

Cena wywoławcza:

9 750 000 zł

350 zł/m²

27 854 m²

stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew

1. Oznaczenie nieruchomości i funkcja w planie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Flisaków

...odbędzie się 4 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Tczewie sala nr 20 I piętro.

- dz. nr 927/4 o powierzchni 931 m² - cena wywoławcza netto: 190.000,00 zł, wadium: 20.000,00 zł
- dz. nr 927/5 o pow. 528 m² oraz 927/6 o pow. 932 m² - Całość gospodarcza o łącznej powierzchni 1460 m² cena wywoławcza netto: 298.000,00 zł, Wadium: 30.000,00 zł
- dz. nr 927/7 o pow. 880 m², cena wywoławcza netto: 179.000,00 zł, wadium: 18.000,00 zł

Przetarg odbędzie się w dniu 4 grudnia 2023 roku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

204 zł/m²

931 m²

Termin: 2023-12-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Flisaków

Cena wywoławcza:

190 000 zł

204 zł/m²

931 m²

Przetarg odbędzie się w dniu 4 grudnia 2023 roku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Flisaków

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Tczewa ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Gminy Miejskiej Tczew, położonych w Tczewie, Obręb 1, ul. Flisaków:

1.Oznaczenie nieruchomości, cena wywoławcza i funkcja w planie:

*** dz. 927/4, o pow. 931 m2 - cena netto 190.000,00zł
*** dz. 927/5 oraz 927/6- całość gospodarcza o łącznej powierzchni 1460 m2 - cena netto 298.000,00zł
*** dz. 927/7 obr. 1 o pow. 880 m2 - cena ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

298 000 zł

52,08 zł/m²

5 722 m²

Termin: 2023-12-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Flisaków

Cena wywoławcza:

298 000 zł

52,08 zł/m²

5 722 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

*** dz. 927/4, o pow. 931 m2 - cena netto 190.000,00zł
*** dz. 927/7 obr. 1 o pow. 880 m2 - cena ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Czerwonego Kapturka

...odbędzie się w dniu 25 września 2023 r. o godzinie 11.00 w Urzędzie Miejskim w Tczewie, Plac Marszałka Piłsudskiego 1 (sala
numer 20, I piętro).
Uczestnicy biorą udział w przetargu osobiście lub przez pełnomocnika. Pełnomocnictwo, a także odpis z właściwego rejestru wskazujący na
uprawnienie do reprezentowania (KRS lub CEIDG) wymaga formy pisemnej. Dokumenty te należy przedłożyć Komisji Przetargowej przed
otwarciem przetargu.
Uczestnik przetargu winien legitymować się dokumentem tożsamości (...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 000 zł

411 zł/m²

29 162 m²

Termin: 2023-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Czerwonego Kapturka

Cena wywoławcza:

12 000 000 zł

411 zł/m²

29 162 m²

numer 20, I piętro).
otwarciem przetargu.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew

...odbędzie się 25 września br.
Wadium w wysokości 1 200 000,00 zł należy uiścić ze wskazanym numerem ewidencyjnym działki oraz imieniem i nazwiskiem lub nazwą osoby, na rzecz której następuje wpłata, musi wpłynąć na konto depozytowe Urzędu Miejskiego w Tczewie najpóźniej do dnia 18 września 2023 r.

Szczegóły: http://www.bip.tczew.pl oraz Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym Urzędu Miejskiego w Tczewie pod numerem tel. (58) 77 59 364.

Kontakt:
Gmina Miejska Tczew Wydział Gospodarki Mieniem K...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 760 000 zł

506 zł/m²

29 162 m²

Termin: 2023-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Tczew
Przetarg na działkę

Tczew

Cena wywoławcza:

14 760 000 zł

506 zł/m²

29 162 m²

...odbędzie się 25 września br.

Kontakt:
Gmina Miejska Tczew Wydział Gospodarki Mieniem K...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Czerwonego Kapturka

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew

1. Oznaczenie nieruchomości i funkcja w planie:

- nieruchomość niezabudowana, położona w Tczewie przy ul. Czerwonego Kapturka (obr. 11), zapisana w księdze wieczystej nr ***, oznaczona jako działka nr 98/19 o powierzchni 2779 m2.

- przedmiotowa nieruchomość według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

540 zł/m²

2 779 m²

Termin: 2023-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Czerwonego Kapturka

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

540 zł/m²

2 779 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew

1. Oznaczenie nieruchomości i funkcja w planie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Czerwonego Kapturka

...odbędzie się 11 września.
Wadium: 150 000 zł - Wadium w pieniądzu ze wskazanym numerem ewidencyjnym działki oraz imieniem i nazwiskiem lub nazwą osoby, na rzecz której następuje wpłata, musi wpłynąć na konto depozytowe Urzędu Miejskiego w Tczewie najpóźniej do dnia 4 września 2023 r

Szczegóły: oraz Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym Urzędu Miejskiego w Tczewie pod numerem tel. XXXXXXXX364.

Kontakt:
Gmina Miejska Tczew Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym
tel: XXXXXX364
Adres email ukry...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

664 zł/m²

2 779 m²

Termin: 2023-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Czerwonego Kapturka

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

664 zł/m²

2 779 m²

...odbędzie się 11 września.

Kontakt:
Gmina Miejska Tczew Wydział Gospodarki Mieniem Komunalnym
tel: XXXXXX364
Adres email ukry...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Okrętowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Tczewa ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej,

stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew

1. Oznaczenie nieruchomości i funkcja w planie:

- grunt niezabudowany, położony w Tczewie przy ul. Okrętowej, oznaczony jako działka nr 984 (obr. 1) o powierzchni 5722 m2, zapisany w księdze wieczystej nr GD1T/00016845/5;

- działka zapisana jest w obrębie jednostki urbanistycznej oznaczonej w Miejscowym Plani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 750 000 zł

306 zł/m²

5 722 m²

Termin: 2023-03-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Okrętowa

Cena wywoławcza:

1 750 000 zł

306 zł/m²

5 722 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

stanowiącej własność Gminy Miejskiej Tczew

1. Oznaczenie nieruchomości i funkcja w planie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tczew
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Tczew, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Dąbrówka Tczewska (0006) jako działka nr:  73/133 o powierzchni 0,1086 ha, w tym: grunty orne niezabudowane RIIIa – 0,1086 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Tczewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr GD1T/00018938/8,  1/16 w działce nr 73/136 o powierzchni 0,4242 ha w tym: grunty orne niezabudowane RIIIa – 0,4242 ha dla której w Sądzie R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 000 zł

86,66 zł/m²

1 454 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

126 000 zł

86,66 zł/m²

1 454 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Tczew, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Dąbrówka Tczewska (0006) jako działka nr:  73/131 o powierzchni 0,1173 ha, w tym: grunty orne niezabudowane RIIIa – 0,1173 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Tczewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr GD1T/00018938/8,  1/16 w działce nr 73/136 o powierzchni 0,4242 ha w tym: grunty orne niezabudowane RIIIa – 0,4242 ha dla której w Sądzie R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

87,61 zł/m²

1 541 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

135 000 zł

87,61 zł/m²

1 541 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

sprzedaż nieruchomości OT Pruszcz Gdański, woj. Pomorskie, powiat tczewski, gmina Tczew, obręb Dąbrówka Tczewska, pow. 0,3454ha

zgodnie z załącznikiem...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

338 500 zł

98,00 zł/m²

3 454 m²

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

338 500 zł

98,00 zł/m²

3 454 m²

zgodnie z załącznikiem...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

sprzedaż nieruchomości OT Pruszcz Gdański, woj. Pomorskie, powiat tczewski, gmina Tczew, obręb Dąbrówka Tczewska, pow. 0,1402 ha

zgodnie z załącznikiem...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 300 zł

85,81 zł/m²

1 402 m²

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tczew, Dąbrówka ska

Cena wywoławcza:

120 300 zł

85,81 zł/m²

1 402 m²

zgodnie z załącznikiem...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości