Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Czeladź, 27 Stycznia

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
niezabudowaną nieruchomość gruntową oznaczoną numerem działki 1145/2 obręb Czeladź (dawny nr
57/1 arkusz mapy 57) o powierzchni 0,0676 ha, położoną przy ulicy 27 Stycznia w Czeladzi, zapisaną w
księdze wieczystej KA1B/00055670/0. Grunt stanowi własność Gminy Czeladź. Symbol użytków z
ewidencji gruntów: Bp.
2. Opis nieruchomości:
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

222 zł/m²

676 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, 27 Stycznia

Cena wywoławcza:

150 000 zł

222 zł/m²

676 m²

stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
ewidencji gruntów: Bp.
2. Opis nieruchomości:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Twardowice

Nieruchomość grunotwa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

11,99 zł/m²

1 168 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Twardowice

Cena wywoławcza:

14 000 zł

11,99 zł/m²

1 168 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Psary, Psary

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

14,96 zł/m²

468 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Psary, Psary

Cena wywoławcza:

7 000 zł

14,96 zł/m²

468 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Psary, Psary

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

17,99 zł/m²

139 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Psary, Psary

Cena wywoławcza:

2 500 zł

17,99 zł/m²

139 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Psary, Dąbie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 300 zł

5,92 zł/m²

8 670 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Psary, Dąbie

Cena wywoławcza:

51 300 zł

5,92 zł/m²

8 670 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Siemonia

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 200 zł

7,84 zł/m²

4 363 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Siemonia

Cena wywoławcza:

34 200 zł

7,84 zł/m²

4 363 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice, m.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 500 zł

224 zł/m²

666 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice, m.

Cena wywoławcza:

149 500 zł

224 zł/m²

666 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mikołowski, gm. Wyry, Wyry

...rozpocznie się w dniu 14.01.2026 roku o godzinie 10.

Cena wywołania wynosi 450.000 zł brutto( faktura 23 %)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 000 zł

184 zł/m²

2 441 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Spółka z o.o. sp. k.
Przetarg na działkę

mikołowski, gm. Wyry, Wyry

Cena wywoławcza:

450 000 zł

184 zł/m²

2 441 m²

...rozpocznie się w dniu 14.01.2026 roku o godzinie 10.

Cena wywołania wynosi 450.000 zł brutto( faktura 23 %)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Licytacja komornicza działki

Wodzisław Śląski, Hoża

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Hoża ***, 44-373 Wodzisław Śląski, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim (adres: ul. 26 Marca 44, WODZISŁAW ŚLĄSKI, 44-300 Wodzisław Śląski) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1W/***/1.

Opis nieruchomości:

działka nr ***/194. Nieruchomość stanowi działkę, nieregularnego kształtu, niezabudowana, nieogrodzona oraz częściowo uzbrojona jedynie w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

322 500 zł

64,50 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Wodzisław Śląski, Hoża

Cena wywoławcza:

322 500 zł

64,50 zł/m²

5 000 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Gliwice, Brzezinka

...rozpocznie się II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności części nieruchomości obejmującej niezabudowaną działkę nr 469/6, obręb Brzezinka (identyfikator działki: 246601_1.0020.469/6), o powierzchni 0,3027 ha, stanowiącą własność Miasta Gliwice.

Cena wywoławcza nieruchomości: 673 800,00 zł
Wadium: 67 380,00 zł
Minimalne postąpienie: 6740,00 zł
_Cena nieruchomości jest ceną brutto, która zawiera 23% podatek VAT zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

673 800 zł

223 zł/m²

3 027 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na działkę

Gliwice, Brzezinka

Cena wywoławcza:

673 800 zł

223 zł/m²

3 027 m²

Cena wywoławcza nieruchomości: 673 800,00 zł
Wadium: 67 380,00 zł
Minimalne postąpienie: 6740,00 zł
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na działkę

Zabrze, Rokitnica, Budowlana

...odbędzie się 13 stycznia 2026 r. o godzinie 1100 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg na sprzedaż działki nr 4011/65 odbył się 25 marca 2025 r. Drugi przetarg
na sprzedaż działki nr 4011/65 odbył się 15 lipca 2025 r. Trzeci przetarg na sprzedaż działki
nr 4011/65 odbył się 25 września 2025r.
Wadium:
Wadium w wysokości 82.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

410 000 zł

221 zł/m²

1 857 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Rokitnica, Budowlana

Cena wywoławcza:

410 000 zł

221 zł/m²

1 857 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
nr 4011/65 odbył się 25 września 2025r.
Wadium:
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 13 stycznia 2026 r. o godzinie 11
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 31 lipca 2025 r.
Drugi przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 31.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 do dnia
7 stycznia 2026 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej
konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

196 zł/m²

791 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

155 000 zł

196 zł/m²

791 m²

...odbędzie się 13 stycznia 2026 r. o godzinie 11
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 31 lipca 2025 r.
Drugi przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Wadium:
konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Mysłowice, Stokrotek

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 11.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

W przetargu mogą brać udział osoby, które najpóźniej do dnia 07 stycznia 2026 r. wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 48.000,-zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy złotych), wpłacając je na konto depozytowe Urzędu Miasta Mysłowice Nr 57 1030 1508 0000 0008 2417 7003 Citi Handlowy Bank Handlowy w Warszawie S.A. z podaniem numerów działek. Za datę wniesienia wadium uważa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

365 zł/m²

657 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice, Stokrotek

Cena wywoławcza:

240 000 zł

365 zł/m²

657 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 13 stycznia 2026 r. o godzinie 11
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 31 lipca 2025 r.
Drugi przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Wadium:
konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

196 zł/m²

791 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

155 000 zł

196 zł/m²

791 m²

...odbędzie się 13 stycznia 2026 r. o godzinie 11
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 31 lipca 2025 r.
Drugi przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Wadium:
konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Lubuska

...odbędzie się 13 stycznia 2026 r. o godzinie 1030 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 6 sierpnia 2024 r. Drugi przetarg odbył się 15 października 2024 r.
Trzeci przetarg odbył się 14 stycznia 2025 r. Czwarty przetarg odbył się 10 czerwca 2025 r. Piąty
przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 40.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

180 zł/m²

1 109 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Lubuska

Cena wywoławcza:

200 000 zł

180 zł/m²

1 109 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Wadium:
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości