Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Wymysłów

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 406 500 zł

106 zł/m²

13 245 m²

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Wymysłów

Cena wywoławcza:

1 406 500 zł

106 zł/m²

13 245 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Będzin, Boleradz

...odbędzie się w dniu 24 lipca 2025 o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, ulica 11 Listopada 20, sala 101 (I piętro).

OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W POWYŻSZYM PRZETARGU WINNY:

*** zapoznać się z regulaminem przetargowym, zawierającymi szczegóły związane z zagospodarowaniem nieruchomości dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Będzinie (bip.bedzin),
*** najpóźniej do dnia 21 lipca 2025 roku wpłacić wadium w podanej wysokości na konto depozytowe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 120 000 zł

180 zł/m²

6 215 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Boleradz

Cena wywoławcza:

1 120 000 zł

180 zł/m²

6 215 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Boleradz

...odbędzie się w dniu 24 lipca 2025 o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, ulica 11 Listopada 20, sala 101 (I piętro).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

69,50 zł/m²

20 143 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Boleradz

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

69,50 zł/m²

20 143 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Gzichowska

...odbędzie się w dniu 24 lipca 2025 o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, ulica 11 Listopada 20, sala 101 (I piętro).

*** najpóźniej do dnia 21 lipca 2025 roku wpłacić wadium w podanej wysokości na konto depozytowe ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

536 000 zł

231 zł/m²

2 321 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Gzichowska

Cena wywoławcza:

536 000 zł

231 zł/m²

2 321 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Okołowice

...odbędzie się w dniu 24 lipca 2025 roku w budynku Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 10.00.

Wadium należy wpłacić na rachunek Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol prowadzony przez BS Włoszczowa oddział Koniecpol nr rachunku: 62 8276 0003 2000 0000 0635 0014 w wysokości 13 000,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy złotych) w terminie do 21 lipca 2025 roku. Za dochowanie terminu uważa się wpływ środków na rachunek Gminy Koniecpol (uznanie rachunku).

Niniejsze Ogłosz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

37,67 zł/m²

1 460 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Okołowice

Cena wywoławcza:

55 000 zł

37,67 zł/m²

1 460 m²

Niniejsze Ogłosz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

Knurów, Pocztowa

Prezydent Miasta Knurów informuje, że
w dniu 24.07.2025 r. o godz. 10:00
w budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7 w sali sesyjnej (I piętro)
przeprowadzony zostanie pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Knurowie w rejonie
ul. Pocztowej, obejmującej działki nr 2130/18 i 2137/19
I. PRZEDMIOTEM PRZETARGU
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż prawa własności
niezabudowanej nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 440 zł

211 zł/m²

1 049 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Knurów
Przetarg na działkę

Knurów, Pocztowa

Cena wywoławcza:

221 440 zł

211 zł/m²

1 049 m²

Prezydent Miasta Knurów informuje, że
w dniu 24.07.2025 r. o godz. 10:00
ul. Pocztowej, obejmującej działki nr 2130/18 i 2137/19
I. PRZEDMIOTEM PRZETARGU
niezabudowanej nierucho...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Knurów
Przetarg na działkę

Zawiercie

Wyciąg z ogłoszenia o I przetargu ustnym nieograniczonym

na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych
w Zawierciu, obręb Kosowska Niwa

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe niezabudowane:

L. p.

Oznaczenie

nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości

Cena wywoławcza nieruchomości netto

(do ceny zostanie doliczony podatek VAT według
stawki 23 %)

Wadium w formie pieniężnej

Dzień i godzina przetargu

Powierzchnia (ha)

Termin wniesienia wad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

162 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zawiercie
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

162 000 zł

162 zł/m²

1 000 m²

Wyciąg z ogłoszenia o I przetargu ustnym nieograniczonym

w Zawierciu, obręb Kosowska Niwa

L. p.

Oznaczenie

Cena wywoławcza nieruchomości netto

(do ceny zostanie doliczony podatek VAT według
stawki 23 %)

Wadium w formie pieniężnej

Dzień i godzina przetargu

Powierzchnia (ha)

Termin wniesienia wad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zawiercie
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

...odbędzie się 23 lipca 2025 r. o godzinie 11.00, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Osoba przystępująca do przetargu winna wpłacić wadium w pieniądzu, w wysokości 170 000 zł, na konto
bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A, z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być
uznana na rachunku gminy najpóźniej w dniu 16 lipca 2025 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

115 zł/m²

14 824 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

115 zł/m²

14 824 m²

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Licytacja komornicza działki

Dąbrowa Górnicza, Anna, Składowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** ***, *** *** położonej przy Składowa ***, 41-303 Dąbrowa Górnicza, dla której Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Graniczna 23, Dąbrowa Górnicza, 41-300 Dąbrowa Górnicza) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1D/***/2.

Opis nieruchomości:

Wzdłuż ulicy Składowej przebiega napowietrzna sieć elektroenergetyczna oraz bezpośrednio w s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 144 522,50 zł

55,24 zł/m²

75 031 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Dąbrowa Górnicza, Anna, Składowa

Cena wywoławcza:

4 144 522,50 zł

55,24 zł/m²

75 031 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Koszęcin, Rusinowice

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rusinowicach, gminie Koszęcin w rejonie ulicy 1 Maja oznaczoną geodezyjne jako działka 743/1 o powierzchni 0,1370ha.

Nieruchomość położona jest w spokojnej i malowniczej miejscowości. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny rolne oraz tereny kolei. Działka oddalona od Lublińca o ok. 10 km i 40 km od Tarnowskich Gór. W odległoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

58,39 zł/m²

1 370 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Koszęcin, Rusinowice

Cena wywoławcza:

80 000 zł

58,39 zł/m²

1 370 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Myszków

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Myszkowie w rejonie ulicy Klonowej oznaczoną geodezyjne jako działki nr 3412/2 i 3412/6 o powierzchni 0,3715 ha.

Nieruchomość położona w spokojnej części Myszkowa, jednocześnie blisko centrum. Najbliższe otoczenie stanowią tereny niskiej zabudowy mieszkaniowej. Nieopodal znajduje się dworzec PKP, przystanek autobusowy, Urząd Miasta, przychodnia zdrowia, bank, sklepy spoży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

386 000 zł

104 zł/m²

3 715 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Myszków

Cena wywoławcza:

386 000 zł

104 zł/m²

3 715 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu przy ul. Sedlaka, działka nr 7322/7 o pow. 0,2733 ha.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja oraz doskonała dostępność komunikacyjna.
W pobliżu przebiegają: droga ekspresowa S86 oraz droga krajowa 79 łączące najważniejsze miasta aglomeracji śląskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest również w odległości ok. 800 od. dworca kolejowego PKP Sosnowiec Gł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 000 zł

77,57 zł/m²

2 733 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

212 000 zł

77,57 zł/m²

2 733 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Skoczów

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Skoczowie oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 944/2 o pow. 0,4617ha oraz nr 945 o pow. 0,0384ha.
Nieruchomość położona jest na terenach zielonych oraz na terenach niskiej zabudowy mieszkaniowej w dzielnicy Zabawa w odległości od centrum około 2 km. W bliskiej odległości linia kolejowa nr 157 Pawłowice Śląskie – Skoczów. W dalszej odległości dyskont spożywczy Biedronka, s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

36,99 zł/m²

5 001 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Skoczów

Cena wywoławcza:

185 000 zł

36,99 zł/m²

5 001 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

(w trybie uproszczonym)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mysłowicach Michał Ściera Kancelaria Komornicza nr VII w Mysłowicach stosownie do treści 1013(6) § 1 k.p.c. w zw. art. 867 k.p.c w zw. w zw. z art. 879 (1) i n k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23 lipca 2025 r. o godz. 11.00 rozpocznie się w trybie elektronicznym
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
w trybie uproszczonym

nieruchomości gruntowej, d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

945 562,50 zł

128 zł/m²

7 403 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Mysłowice, Kolejowa

Cena wywoławcza:

945 562,50 zł

128 zł/m²

7 403 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Częstochowa

Syndyk masy upadłości niniejszym ogłasza Konkurs Ofert na sprzedaż z wolnej ręki składnik masy upadłości, w postaci prawa odrębnej własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Częstochowie, w obrębie 0429 Rząsawy miasta Częstochowy, powiat Częstochowa, woj. Śląskie składającej się z działki ewidencyjnej nr ***/3 stanowiącej grunty orne o powierzchni 0,1363 ha oraz działki ewidencyjnej nr ***stanowiącej grunty orne o powierzchni 0,1421 ha (łączny obszar nieruchomości: 0,2784 ha), ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

46,70 zł/m²

2 784 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
HPKM Legal Group
Przetarg na działkę

Częstochowa

Cena wywoławcza:

130 000 zł

46,70 zł/m²

2 784 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
HPKM Legal Group
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości