Przetargi i licytacje: grunty Bytom

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, ŚLĄSKIE m. M.

Tereny zabudowy mieszkaniowo -usługowej.

Pełna treść ogłoszenia w załącznku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

338 800 zł

143 zł/m²

2 377 m²

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

338 800 zł

143 zł/m²

2 377 m²

Tereny zabudowy mieszkaniowo -usługowej.

Pełna treść ogłoszenia w załącznku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Bytom, Cicha

...odbędzie się w Kancelarii Komornika Wiesława Gaczyńskiego Kancelaria Komornicza nr I ul. Dworcowa 24, 41-902 Bytom

DRUGA L I C Y T A C J A
1.Przedmiot licytacji
nieruchomość zapisana w KW *** opisana jako NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA. Położenie ŚLĄSKIE, M. BYTOM, BYTOM M., BYTOM, PRZY ULICY CICHEJ
należącej do dłużnika***

Nieruchomość gruntowa położona w Bytomiu przy ul. Cichej
Zlokalizowana jest na działce nr 2101/44 o powierzchni 0,2585 ha, z obrębu 0002 Bytom.

Cena oszacowania: 438.970,00 zł ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

219 485 zł

84,91 zł/m²

2 585 m²

Termin: 2023-02-08

Organizator licytacji:
Komornik Bytom Wiesław Gaczyński
Licytacja komornicza działki

Bytom, Cicha

Cena wywoławcza:

219 485 zł

84,91 zł/m²

2 585 m²

DRUGA L I C Y T A C J A
1.Przedmiot licytacji
należącej do dłużnika***

Nieruchomość gruntowa położona w Bytomiu przy ul. Cichej

Cena oszacowania: 438.970,00 zł ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-08

Organizator licytacji:
Komornik Bytom Wiesław Gaczyński
Przetarg na działkę

Bytom, Rozbark, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość nierolna, niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

466 000 zł

62,83 zł/m²

7 417 m²

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Rozbark, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

466 000 zł

62,83 zł/m²

7 417 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Leśna

...odbędzie się w dniu 4 stycznia 2023 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w Wydziale Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2,

w pokoju nr 333, tel. (32)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

167 zł/m²

780 m²

Termin: 2023-01-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Leśna

Cena wywoławcza:

130 000 zł

167 zł/m²

780 m²

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr 333, tel. (32)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Licytacja komornicza działki

Bytom, Cicha

PIERWSZA L I C Y T A C J A
1.Przedmiot licytacji
należącej do dłużnika*** w Sosnowcu .

Nieruchomość gruntowa położona w Bytomiu przy ul. Cichej

Cena oszacowania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

329 227,50 zł

127 zł/m²

2 585 m²

Termin: 2022-12-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Cicha

Cena wywoławcza:

329 227,50 zł

127 zł/m²

2 585 m²

PIERWSZA L I C Y T A C J A
1.Przedmiot licytacji
należącej do dłużnika*** w Sosnowcu .

Nieruchomość gruntowa położona w Bytomiu przy ul. Cichej

Cena oszacowania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, ŚLĄSKIE m. M.

Tereny zabudowy mieszkaniowo -usługowej.

Pełna treść ogloszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

338 800 zł

143 zł/m²

2 377 m²

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

338 800 zł

143 zł/m²

2 377 m²

Tereny zabudowy mieszkaniowo -usługowej.

Pełna treść ogloszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Łużycka

...odbędzie się w dniu 15.11.2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie ZBM-Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. przy Kolejowej 2A, w Sali konferencyjnej – pokój 308.
Wylicytowana cena nieruchomości płatna jest przed zawarciem umowy notarialnej. Koszty zawarcia umowy notarialnej oraz koszty opłaty sądowej ponosi nabywca.
Spółka zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przetargu, zmiany warunków przetargu lub treści ogłoszenia o przetargu – bez podania przyczyny.
Nabywca przyjmuje nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 230 000 zł

198 zł/m²

11 238 m²

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
ZBM - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Bytom, Łużycka

Cena wywoławcza:

2 230 000 zł

198 zł/m²

11 238 m²

Nabywca przyjmuje nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
ZBM - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, ŚLĄSKIE m. M.

Tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

338 800 zł

143 zł/m²

2 377 m²

Termin: 2022-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

338 800 zł

143 zł/m²

2 377 m²

Tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bytom, Feliksa Musialika

...odbędzie się w dniu 4 października 2022 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy
ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).
Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz
opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

102 zł/m²

1 225 m²

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Feliksa Musialika

Cena wywoławcza:

125 000 zł

102 zł/m²

1 225 m²

ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, ks. Józefa Szafranka

...odbędzie się w dniu 4 października 2022 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2,
w sali sesyjnej (na parterze).
Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana
na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 750 zł

150 zł/m²

466 m²

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, ks. Józefa Szafranka

Cena wywoławcza:

69 750 zł

150 zł/m²

466 m²

w sali sesyjnej (na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, Stolarzowicka

...odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali
sesyjnej (na parterze).
Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie
internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32) 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

29,71 zł/m²

3 366 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, Stolarzowicka

Cena wywoławcza:

100 000 zł

29,71 zł/m²

3 366 m²

sesyjnej (na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32) 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, Stolarzowicka

...odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali
sesyjnej (na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32) 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

83,33 zł/m²

1 320 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, Stolarzowicka

Cena wywoławcza:

110 000 zł

83,33 zł/m²

1 320 m²

sesyjnej (na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32) 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, Stolarzowicka

...odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. o godz. 9.00w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej
(na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32) 283...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

88,28 zł/m²

1 416 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na działkę

Bytom, Stolarzowice, Stolarzowicka

Cena wywoławcza:

125 000 zł

88,28 zł/m²

1 416 m²

(na parterze).
Informacje dot. przetargu można uzyskać:
w pokoju nr 333, tel. (32) 283...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Licytacja komornicza działki

Bytom, Szombierki, Zabrzańska

...pierwsza licytacja :

- użytkowania wieczystego położonego przy ul. Zabrzańska , 41-905 Bytom, dla której Sąd Rejonowy w Bytomiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piekarska 1, Bytom, 41-902 Bytom) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
prawo wieczystego użytkowania nieruchomości niezabudowanej stanowiącej działkę gruntu o nr 1452/16, BP -zurbanizowane tereny niezabudowane, o powierzchni 175,0 m2, która położona jest w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej, dla której...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 697,25 zł

95,41 zł/m²

175 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Szombierki, Zabrzańska

Cena wywoławcza:

16 697,25 zł

95,41 zł/m²

175 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Szombierki, Zabrzańska

...pierwsza licytacja :

Suma oszacowania wynosi 71 463,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 53 597,25 zł. Sprzedaż towaru podlega opodatkowaniu podatkiem VAT w wysokości 23%. Wyżej zaprezentowana kwota stanowi kwotę brutto. Licytant przystęp...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

53 597,25 zł

104 zł/m²

514 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Szombierki, Zabrzańska

Cena wywoławcza:

53 597,25 zł

104 zł/m²

514 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości