Przetargi i licytacje: grunty Częstochowa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Częstochowa, Połaniecka

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (17.10.2024 R.).

Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.

7)
Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

8)
Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości obj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

332 218 zł

142 zł/m²

2 347 m²

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Połaniecka

Cena wywoławcza:

332 218 zł

142 zł/m²

2 347 m²

7)

8)
Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości obj...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Połaniecka

7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości ob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

332 218 zł

142 zł/m²

2 347 m²

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Połaniecka

Cena wywoławcza:

332 218 zł

142 zł/m²

2 347 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości ob...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Częstochowa, Dźbów, Szklana

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej niezabudowanej opisanej jako działki ewidencyjne nr ***/3, ***/3, ***/3 i ***/1 położonej w Częstochowie, ul. Szklana, o łącznej pow. 0,5438 ha stanowiącej własność dłużnika *** posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Częstochowie nr KW ***.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość oznaczona symbolem: MN-U5, ZE2, KD-G2

Nieruchomość oszacowana jest na kwot...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 997,33 zł

13,79 zł/m²

5 438 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Częstochowa, Dźbów, Szklana

Cena wywoławcza:

74 997,33 zł

13,79 zł/m²

5 438 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

Nieruchomość oszacowana jest na kwot...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Częstochowa, Blaise Pascala

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jt. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145)

OGŁASZA

I. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:

1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość niezabudowana, położona w Częstochowie przy ul. Blaise Pascala, oznaczona w obrę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 000 zł

200 zł/m²

1 273 m²

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Blaise Pascala

Cena wywoławcza:

255 000 zł

200 zł/m²

1 273 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Licytacja komornicza działki

Częstochowa

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy , 42-280 Częstochowa, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rocha 90, Częstochowa, 42-202 Częstochowa) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość o łącznej powierzchni 0,59222 ha składająca się działki ewid. nr ***. Działki są nieuzbrojone z brakiem dostępu do sieci infrastruktury technicznej. Dostęp do drogi publicznej posiada wyłącznie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

45 333,33 zł

7,66 zł/m²

5 922 m²

Termin: 2024-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Częstochowa

Cena wywoławcza:

45 333,33 zł

7,66 zł/m²

5 922 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Częstochowa, Warszawska

...pierwsza licytacja w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości gruntowej zabudowanej składającej się z działek ewidencyjnych nr ***/2, ***/3, ***/2 o powierzchni 0,1573 ha położonej: 42-260 Kamienica Polska, Warszawska 103, Wanaty dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** stanowiacej własność ***
Przetarg odbywa się w drodze licytacji elektronicznej i zakończy się w dniu 25-09-2024r. o godzinie 10:00.
Opis nieruchomoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

81 525 zł

51,83 zł/m²

1 573 m²

Termin: 2024-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Częstochowa, Warszawska

Cena wywoławcza:

81 525 zł

51,83 zł/m²

1 573 m²

Opis nieruchomoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Częstochowa, Dźbów, m.

Tereny ogródków działkowych, tereny zieleni rekreacyjnej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 300 zł

38,32 zł/m²

608 m²

Termin: 2024-09-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Częstochowa, Dźbów, m.

Cena wywoławcza:

23 300 zł

38,32 zł/m²

608 m²

Tereny ogródków działkowych, tereny zieleni rekreacyjnej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Częstochowa, Stradom

...odbędzie się licytacja. Licytacja zostanie przeprowadzona w trybie tożsamym z otwarciem ofert. Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 2% ceny wywoławczej zaokrąglonej do pełnych złotych.

Z Regulaminem Konkursu oraz Operatem szacunkowym można zapoznać się po uprzednim kontakcie mailowym pod adresem likwidacja(małpa)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 460 zł

133 zł/m²

282 m²

Termin: 2024-09-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Stradom

Cena wywoławcza:

37 460 zł

133 zł/m²

282 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Bolesława Limanowskiego

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jt. Dz. U. z 2023 r. poz. 344 z późn. zm.)

OGŁASZA

I. pierwszy przetarg ustny, ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych, na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:

1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość niezabudowana, położona w Czę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 600 zł

434 zł/m²

474 m²

Termin: 2024-07-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Bolesława Limanowskiego

Cena wywoławcza:

205 600 zł

434 zł/m²

474 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Licytacja komornicza działki

Częstochowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 0, 42-244 Mokrzesz, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Św. Rocha 90/00, Częstochowa, 42-202 Częstochowa) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
składająca się z działki gruntu o nrumerach ewidencyjnych *** o łącznej powierzchni 6,3371 ha. Działka gruntu niezabudowana *** - przeznaczenie 4R- tereny rolnicze. Dział...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

133 950 zł

2,11 zł/m²

63 371 m²

Termin: 2024-07-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Częstochowa

Cena wywoławcza:

133 950 zł

2,11 zł/m²

63 371 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Częstochowa, lakowa

Ogłoszenie o sprzedaży

prawa własności nieruchomości gruntowej .

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalności gospodarczej sprzeda „z wolnej ręki” zgodniez warunkami określonymi w regulaminie sprzedaży :

prawo własności części nieruchomości składającej się zdziałki ewidencyjnej nr 330 położonej przy ulicy Lakowej ,w obrębie 426 – Liszka Dolna , gmina Częstochowa , powiat częstochowski , województwo śląskie , objętej KW nr CZ1C//0

za cenę : nie niższą niż 62 600...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 600 zł

18,34 zł/m²

3 413 m²

Termin: 2024-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, lakowa

Cena wywoławcza:

62 600 zł

18,34 zł/m²

3 413 m²

Ogłoszenie o sprzedaży

prawa własności nieruchomości gruntowej .

za cenę : nie niższą niż 62 600...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa

OPIS OFERTY

Ogłoszenie o sprzedaży
3/12 udziału w prawie własności nieruchomości
gruntowej niezabudowanej .

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalności gospodarczej sprzeda „z wolnej ręki” zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie sprzedaży :
3/12 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z działki ewidencyjnej nr 2/17 obręb 0224, położonej w Częstochowie przy ulicy Hallera stanowiącej prywatną drogę wewnętrzną, gmina ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 350 zł

7,75 zł/m²

1 206 m²

Termin: 2024-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa

Cena wywoławcza:

9 350 zł

7,75 zł/m²

1 206 m²

OPIS OFERTY

Ogłoszenie o sprzedaży
3/12 udziału w prawie własności nieruchomości
gruntowej niezabudowanej .

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Piotrkowska

OGŁOSZENIE
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udziału udział 1/8 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego, oznaczonego numerem 32, mieszczącego się w budynku nr 23 w Częstochowie przy ulicy Piotrkowskiej, gmina Częstochowa, dla której nie jest prowadzona jest księga wieczysta, za cenę nie niższą niż 18.060,00 zł.
WARUNKI SPRZEDAŻY:
Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 060 zł

602 zł/m²

30 m²

Termin: 2024-07-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa, Piotrkowska

Cena wywoławcza:

18 060 zł

602 zł/m²

30 m²

OGŁOSZENIE
WARUNKI SPRZEDAŻY:
Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Częstochowa

...rozpocznie się

P O N O W N A P I E R W S Z A L I C Y T A C J A N I E R U C H O M O Ś C I
- oddanego w użytkowanie wieczyste gruntu i urządzeń stanowiących odrębną nieruchomość położonej w Częstochowie nr działki ***, ***, ***/*** (obręb ***,***) o łącznej powierzchni 18,4486 HA, dla której w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Częstochowie jest urządzona księga wieczysta CZ1C/***/***. Wysokość opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości wynosi ***,*** zł.
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

388 050 zł

2,10 zł/m²

184 486 m²

Termin: 2024-07-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Częstochowa

Cena wywoławcza:

388 050 zł

2,10 zł/m²

184 486 m²

...rozpocznie się

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Częstochowa

OPIS OFERTY

Obwieszczenie
Syndyk masy upadłości *** w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci Udziału wynoszącego ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z dwóch działek oznaczonych numerami ewidencyjnymi 15/1 i 46/1 o łącznej powierzchni 508 m2 położonej w Częstochowie przy ulicy Krętej nr 18, numer Księgi Wieczystej ***, numer Księgi Wieczystej ***.
Cena wywoławcza wynosi 20.000,00 zł (dwadzieścia tysięcy złot...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

39,37 zł/m²

508 m²

Termin: 2024-06-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Częstochowa

Cena wywoławcza:

20 000 zł

39,37 zł/m²

508 m²

OPIS OFERTY

Obwieszczenie
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-18

Organizator przetargu:
Syndyk
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości