Przetargi i licytacje: grunty Jastrzębie-Zdrój

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość nierolna, zabudowana- szczegóły w załączniku poniżej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

495 000 zł

47,90 zł/m²

10 334 m²

Termin: 2023-07-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

495 000 zł

47,90 zł/m²

10 334 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-27

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój, Szybowa

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ UPROSZCZONEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Jakub Mika Kancelaria Komornicza nr IV w Jastrzębiu-Zdroju z/s kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 20/2 na podstawie art. 986 (4) § 3 w zw. z art. 1013(6) kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniach

od 20.07.2023r. godz. 12:00 do 27.07.2023r. godz. 14:00

na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ odbywać się będzie w formie elekt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

104 550 zł

30,45 zł/m²

3 433 m²

Termin: 2023-07-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój, Szybowa

Cena wywoławcza:

104 550 zł

30,45 zł/m²

3 433 m²

od 20.07.2023r. godz. 12:00 do 27.07.2023r. godz. 14:00

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-07-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość gruntowa, zabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

594 000 zł

57,48 zł/m²

10 334 m²

Termin: 2023-07-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

594 000 zł

57,48 zł/m²

10 334 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój, Ranoszka

...na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ odbywać się będzie w formie elektronicznej

UPROSZCZONA

P I E R W S Z A E-L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Ranoszka, posiadającej założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju nr ***. Nieruchomość składa się z dwóch działek gruntu o nr 764/125 i 917/25 o łącznej powierzchni 0.3885 ha w obrębie Moszczenica. Egzekucja prowadzona jest w celu zniesienia współwła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

27 900 zł

7,18 zł/m²

3 885 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój, Ranoszka

Cena wywoławcza:

27 900 zł

7,18 zł/m²

3 885 m²

UPROSZCZONA

P I E R W S Z A E-L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Pszczyńska

...odbędzie się w dniu 14.06.2023 roku o godzinie 11.00 w sali 130A, I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Pszczyńskiej 134, stanowiącej własność Miasta Jastrzębie-Zdrój na prawach powiatu, opisanej w ewidencji gruntów i budynków jako działka 3528/156 o pow. 0,2126 ha, obręb Jastrzębie Górne, k. m. 2, zapisane w księdze wieczystej ***, prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

820 000 zł

386 zł/m²

2 126 m²

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Pszczyńska

Cena wywoławcza:

820 000 zł

386 zł/m²

2 126 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój, Borowikowa

UPROSZCZONA P I E R W S Z A E-L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej niezabudowanej o pow. 1.6747 ha, położonej w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Borowikowej (obok numeru ***) działka nr 908/1, posiadającej założoną w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju księgę wieczystą nr *** stanowiącej własność ***. Komornik informuje, że służebność osobista wpisana w dziale III księgi wieczystej nieruchomości pol...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 125 zł

5,98 zł/m²

16 747 m²

Termin: 2023-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój, Borowikowa

Cena wywoławcza:

100 125 zł

5,98 zł/m²

16 747 m²

UPROSZCZONA P I E R W S Z A E-L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój

...odbędzie się w dniu 15.05.2023 w sali 130 A I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Borowikowej, stanowiących własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanych w ewidencji gruntów i budynków jako działki:

᠆ 984/1 o pow. 0.1098 ha godzina 11.00, 15.05.2023 r. cena wywoławcza 61 650,00 zł, wadium 6 165,00 zł

᠆ 985/1 o pow. 0.1123 ha godzina 11:30, 15.05.2023 r. cena wywoławcza 63 000,00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 650 zł

56,15 zł/m²

1 098 m²

Termin: 2023-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój

Cena wywoławcza:

61 650 zł

56,15 zł/m²

1 098 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Borowikowa

...odbędzie się w dniu 15.05.2023 w sali 130 A I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60
w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych przy
ul. Borowikowej, stanowiących własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanych w ewidencji gruntów i budynków jako działki:

᠆ 985/1 o pow. 0.1123 ha godzina 11:30, 15.05.2023 r. cena wywoławcza 63 000,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 650 zł

56,15 zł/m²

1 098 m²

Termin: 2023-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Borowikowa

Cena wywoławcza:

61 650 zł

56,15 zł/m²

1 098 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość nierolna, zabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

792 000 zł

76,64 zł/m²

10 334 m²

Termin: 2023-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

792 000 zł

76,64 zł/m²

10 334 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Chabrowa

...odbędzie się w sali 130 A dnia 17.04.2023 roku I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Chabrowej, stanowiących własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanych w ewidencji gruntów i budynków jako działki:

᠆ 403/23 o pow. 0.1289 ha godzina 11:00, 17.04.2023 r. cena wywoławcza 70 200,00 zł, wadium 7 020,00 zł

᠆ 406/23 o pow. 0.1208 ha godzina 11:30, 17.04.2023 r. cena wywoławcza 65 700...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 700 zł

54,39 zł/m²

1 208 m²

Termin: 2023-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Chabrowa

Cena wywoławcza:

65 700 zł

54,39 zł/m²

1 208 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Sielska

...odbędzie się w sali 130 A dnia 17.04.2023 roku, godzina 12:30 I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Sielskiej stanowiącej własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanej w ewidencji gruntów i budynków jako działka 3267/59 o pow. 0,1000 ha, cena wywoławcza 65 000,00 zł, wadium 6 500,00 zł, obręb Jastrzębie Górne, k. m. 4. KW GL1J/00010263/4. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłata ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

65,00 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2023-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Sielska

Cena wywoławcza:

65 000 zł

65,00 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-17

Cena wywoławcza:

70 200 zł

54,46 zł/m²

1 289 m²

Termin: 2023-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Chabrowa

Cena wywoławcza:

70 200 zł

54,46 zł/m²

1 289 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-17

Cena wywoławcza:

65 250 zł

54,56 zł/m²

1 196 m²

Termin: 2023-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Chabrowa

Cena wywoławcza:

65 250 zł

54,56 zł/m²

1 196 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój

UPROSZCZONA
D R U G A E-L I C Y T A C J A

niżej wymienionej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, działka nr 2590/269, posiadającej założoną księgę wieczystą nr *** w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość gruntowa jest niezabudowana i ma powierzchnię 0,1000 ha. Przeznaczenie terenu zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: 4ZD - tereny o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

47 250 zł

47,25 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2023-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Jastrzębie-Zdrój

Cena wywoławcza:

47 250 zł

47,25 zł/m²

1 000 m²

UPROSZCZONA
D R U G A E-L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

792 000 zł

76,64 zł/m²

10 334 m²

Termin: 2023-04-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

792 000 zł

76,64 zł/m²

10 334 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-05

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości