Przetargi i licytacje: grunty Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 11:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

219 zł/m²

895 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

196 000 zł

219 zł/m²

895 m²

https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

...odbędzie się w dniu 05.09.2025 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

4. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 38.000,00 zł (słownie: trzydzieści osiem tysięcy złotych).Wadium należy wpłacić do dnia 01.09.2025 r. przelewemna rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu BANK PKO BP nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 01.09.2025 r. środki finansowe musz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

381 000 zł

137 zł/m²

2 784 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

Cena wywoławcza:

381 000 zł

137 zł/m²

2 784 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 11:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 01.09.2025r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

293 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

205 000 zł

293 zł/m²

700 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 12:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1).
Uwaga: obowiązuje nowy Regulamin postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

213 000 zł

289 zł/m²

736 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

213 000 zł

289 zł/m²

736 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Maczki

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 792/50 o pow. 0,7831 ha, obręb Maczki.

Działka ma kształt nieregularny, teren płaski bez znaczących deniwelacji. Działka niezabudowana, niezagospodarowana, porośnięta roślinnością i młodym drzewostanem (samosiejki), który nie przedstawia wartości. Na nieruchomości znajduje się budynek blaszany budynek garażu nie związany na tr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

166 zł/m²

7 831 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Maczki

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

166 zł/m²

7 831 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 11:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 000 zł

310 zł/m²

987 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

306 000 zł

310 zł/m²

987 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 10:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 000 zł

251 zł/m²

927 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

233 000 zł

251 zł/m²

927 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się za pośrednictwem Platformy przetargowej (https://przetargi.sdsm.pl/), dnia 29.07.2025 roku (wtorek) o godzinie 09:00 (od 09:00 do 09:30).

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

W Aukcjach prowadzonych na Platformie mogą uczestniczyć tylko zarejestrowani użytkownicy. Rejestracji można dokonać tutaj (https://przetargi.sdsm.pl/main/zarejestruj.html)

W wyniku rejestracji zostaje utworzone konto Użytkownika, które wymaga aktywacji przez Spółkę, po weryfikacji danych Użytk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 000 zł

611 zł/m²

532 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

325 000 zł

611 zł/m²

532 m²

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Zagórze

...odbędzie się w dniu 25 lipca 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu al. Zwycięstwa 20
w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.30.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) płatne przelewem na konto BANK PKO BP SA nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 do dnia 21 lipca 2025 r. (w terminie umożliwiającym potwierdzenie wpłaty wadium na koncie Gminy na dzień 21 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

395 zł/m²

1 308 m²

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Zagórze

Cena wywoławcza:

516 000 zł

395 zł/m²

1 308 m²

w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.30.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu przy ul. Sedlaka, działka nr 7322/7 o pow. 0,2733 ha.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja oraz doskonała dostępność komunikacyjna.
W pobliżu przebiegają: droga ekspresowa S86 oraz droga krajowa 79 łączące najważniejsze miasta aglomeracji śląskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest również w odległości ok. 800 od. dworca kolejowego PKP Sosnowiec Gł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 000 zł

77,57 zł/m²

2 733 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

212 000 zł

77,57 zł/m²

2 733 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości położnych w Sosnowcu, ul. 3 go Maja, dla których Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi 2 księgi wieczyste:

- *** (działka nr 2514/1) - nieruchomości gruntowa o pow. 373 m2, bez dostępu do drogi publicznej, niezbudowana, niezagospodarowana,

- *** (działka nr 2497) - nieruchomości gruntowa o pow. 496 m2, bez dostępu do drogi publicznej, niezbudowana, przez działkę przebiega sieć gazowa

z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 055 zł

4,67 zł/m²

869 m²

Termin: 2025-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

4 055 zł

4,67 zł/m²

869 m²

z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. z siedzibą pod adresem:

ul. Gliwicka 204, 40-860 Katowice, kapitał zakładowy: 121 166 600 zł

NIP 634-12-60-857, REGON273021217,

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach: KRS 0000077664

OGŁASZA

aukcję w trybie licytacji ustnej na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 1097/4, (obręb: Ostrowy Górnicze), o powierzchni 341,00 m2, wpisanej do księgi wieczystej nr KA1S/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 000 zł

299 zł/m²

341 m²

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

102 000 zł

299 zł/m²

341 m²

NIP 634-12-60-857, REGON273021217,

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach: KRS 0000077664

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Niwka, Kopalniania

...odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 09.07.2025r. o godz. 10
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-103/2024 – nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Kopalnianej o łącznej powierzchni
4,4116 ha, w skład której wchodzą:
1. prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu numer 814, o powierzchni 0,0717 ha,
zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00045382/7, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu,
2. prawo użytkowania wieczystego niezabudowane...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 042 000 zł

160 zł/m²

44 116 m²

Termin: 2025-07-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Niwka, Kopalniania

Cena wywoławcza:

7 042 000 zł

160 zł/m²

44 116 m²

w dniu 09.07.2025r. o godz. 10
00
I. Przedmiot przetargu:
4,4116 ha, w skład której wchodzą:
2. prawo użytkowania wieczystego niezabudowane...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Licytacja komornicza działki

Sosnowiec, Ostrowy Górnicze, Boczna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Porąbka ***/41-200, 41-200 Sosnowiec, dla której Sąd Rejonowy (adres: ul. , w Sosnowcu, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/3.

Opis nieruchomości:
nieruchomość: działka gruntowa o powierzchni 0,0669 HA nr działki ***/*** Porąbka położonej w Sosnowcu w rejonie ulicy Bocznej, sposób użytkowania - łąki trwałe

Suma oszacowania wynosi 114 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

85 800 zł

128 zł/m²

669 m²

Termin: 2025-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Sosnowiec, Ostrowy Górnicze, Boczna

Cena wywoławcza:

85 800 zł

128 zł/m²

669 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

w dniu 18.06.2025r. o godz. 10:00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-5/2024 – nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Kosynierów o łącznej
powierzchni 0,3020 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1S/00016388/7 prowadzonej przez Sąd
Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą:
1. prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 2875/38, o pow. 0,0805 ha,
2. prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

264 000 zł

87,42 zł/m²

3 020 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

264 000 zł

87,42 zł/m²

3 020 m²

w dniu 18.06.2025r. o godz. 10:00
I. Przedmiot przetargu:
Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości