Przetargi: grunty Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec, Dmowskiego

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do ***

Przedmiotem sprzedaży jest udział w nieruchomości w wysokości 27/32 dot. działki niezabudowanej o pow. 1,4698 ha, położonej w Sosnowcu przy ul. Dmowskiego o nr działki 627/16 w obrębie ewidencyjnym 0003, dla której VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu prowadzi księgę o sygn. KW ***

Suma oszacowania nieruchomości wynosi brutto 2 533 308,00 zł (dwa miliony pięćset trzydzieści trzy tysiące trzysta osiem złotych 0/100 zł) zaś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 899 981 zł

129 zł/m²

14 698 m²

Termin: 2023-04-18

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

1 899 981 zł

129 zł/m²

14 698 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-18

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Rozwojowa

...odbędzie się w dniu 14.04.2023 r., o godz. 10.00, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 50 000,00 zł _(słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych_). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 7.04.2023 r. do godz. 13.00 na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 7.04.2023 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

466 000 zł

393 zł/m²

1 185 m²

Termin: 2023-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Rozwojowa

Cena wywoławcza:

466 000 zł

393 zł/m²

1 185 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Jędryczki

...odbędzie się w dniu 14.04.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w Sali 307, II piętro.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości
i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 83.000,00 zł _(słownie: osiemdziesiąt trzy tysiące złotych). _Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 07.04.2023 r. do godz. 13.00 na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 07.04...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

825 000 zł

287 zł/m²

2 875 m²

Termin: 2023-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Jędryczki

Cena wywoławcza:

825 000 zł

287 zł/m²

2 875 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kryptologów/Spadochroniarzy

...odbędzie się w dniu 5 maja 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.00.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu,
al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl
w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie internetowej www.sosnowiec.pl.

Szczegółowe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 000 zł

295 zł/m²

484 m²

Termin: 2023-04-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kryptologów/Spadochroniarzy

Cena wywoławcza:

143 000 zł

295 zł/m²

484 m²

Szczegółowe...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gwiezdna

Nieruchomość ma kształt regularny, wydłużonego prostokąta, posiada możliwość dostępu do podstawowego uzbrojenia terenu. Przez działkę przebiegają kolidujące sieci uzbrojenia terenu w postaci wodociągu. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny garaży. Działka 414/67 posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Dla zapewnienie dojazdu do działki koniecznym jest ustanowienie służebności drogowej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

175 zł/m²

57 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gwiezdna

Cena wywoławcza:

10 000 zł

175 zł/m²

57 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gwiezdna

Nieruchomość ma kształt regularny, wydłużonego prostokąta, posiada możliwość dostępu do podstawowego uzbrojenia terenu. Przez działkę przebiegają kolidujące sieci uzbrojenia terenu w postaci wodociągu. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny garaży. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

228 zł/m²

57 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gwiezdna

Cena wywoławcza:

13 000 zł

228 zł/m²

57 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Ostrogórska

...odbędzie się w dniu 17.03.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych).

4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.

5. Szczegółowe informacje o p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 980 000 zł

359 zł/m²

5 513 m²

Termin: 2023-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Ostrogórska

Cena wywoławcza:

1 980 000 zł

359 zł/m²

5 513 m²

5. Szczegółowe informacje o p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Juliuszowska

...odbędzie się w dniu 17.03.2023 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 1 156 400,00 zł (słownie: milion sto pięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie internetowej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 156 400 zł

200 zł/m²

5 782 m²

Termin: 2023-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Juliuszowska

Cena wywoławcza:

1 156 400 zł

200 zł/m²

5 782 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Działka gruntu nr 397/31 o powierzchni 1177 m² położona jest w Sosnowcu przy ul. Gałczyńskiego. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny usługowe, tereny zadrzewione oraz tereny niezabudowane. W dalszej odległości znajdują się obiekty usługowo-handlowe, obiekty oświatowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sakralne oraz tereny zadrzewione i zalesione....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

372 000 zł

316 zł/m²

1 177 m²

Termin: 2023-03-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Cena wywoławcza:

372 000 zł

316 zł/m²

1 177 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Działka gruntu nr 397/29 o powierzchni 1153 m² położona jest w Sosnowcu przy ul. Gałczyńskiego. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny usługowe, tereny zadrzewione oraz tereny niezabudowane. W dalszej odległości znajdują się obiekty usługowo-handlowe, obiekty oświatowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sakralne oraz tereny zadrzewione i zalesione....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

324 000 zł

281 zł/m²

1 153 m²

Termin: 2023-03-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Cena wywoławcza:

324 000 zł

281 zł/m²

1 153 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Działka gruntu nr 397/30 o powierzchni 771 m² położona jest w Sosnowcu przy ul. Gałczyńskiego. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny usługowe, tereny zadrzewione oraz tereny niezabudowane. W dalszej odległości znajdują się obiekty usługowo-handlowe, obiekty oświatowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sakralne oraz tereny zadrzewione i zalesione....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

273 000 zł

354 zł/m²

771 m²

Termin: 2023-03-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Cena wywoławcza:

273 000 zł

354 zł/m²

771 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, A. Frankiewicza

...odbędzie się w dniu 3.02.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 20.000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych).

5. Szczegółowe informacje o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 000 zł

294 zł/m²

616 m²

Termin: 2023-02-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, A. Frankiewicza

Cena wywoławcza:

181 000 zł

294 zł/m²

616 m²

5. Szczegółowe informacje o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Jamesa Watta

...odbędzie się w dniu 13.01.2023 r. o godz. 10.00 w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42.

Dodatkowe warunki przetargu, kryteria oceny oferty pod kątem przedsięwzięcia gospodarczego planowanego na terenie, opis nieruchomości, informacje o dostępnej infrastrukturze, warunki jakie powinien spełnić oferent zawarto w „Specyfikacji istotnych warunków przetargu”, którą należy nabyć w siedzibie zarządzającego Katowicką Specjalną Strefą Ekonom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 656 000 zł

145 zł/m²

204 516 m²

Termin: 2023-01-13

Organizator przetargu:
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Jamesa Watta

Cena wywoławcza:

29 656 000 zł

145 zł/m²

204 516 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-13

Organizator przetargu:
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Minerów

Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, dzielnicy Porąbka - w rejonie ulicy Minerów. Nieruchomość ma nieregularny kształt. Nieruchomość posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości przebiegają odcinki uzbrojenia stanowiące własność osób trzecich. Działki nie posiadają dostępu do drogi publicznej i w związku z tym nabywca zobowiązany będzie uzyskać dostęp do drogi publicznej własnym staraniem i na w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 110 000 zł

77,64 zł/m²

14 297 m²

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Minerów

Cena wywoławcza:

1 110 000 zł

77,64 zł/m²

14 297 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Działka ma kształt regularny, brak ograniczeń w racjonalnym zagospodarowaniu nieruchomości zgodnie z przeznaczeniem. Teren płaski porośnięty roślinnością wymagającą wycinki (drzewa i krzewy). Nieruchomość posiada możliwość dostępu do pełnego uzbrojenia - energia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, instalacja teletechniczna, gazociąg. Przez nieruchomości nie przebiegają kolidujące sieci uzbrojenia technicznego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

309 000 zł

284 zł/m²

1 089 m²

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Gałczyńskiego

Cena wywoławcza:

309 000 zł

284 zł/m²

1 089 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości