Przetargi: grunty gm. Imielno

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Wygoda

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat jędrzejowski, gmina Imielno, obręb Wygoda działka nr: 732 o pow. ewid. 0.4938. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4938 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1453 ha; RIVa/R - 0,0790 ha; RIVa/W - 0,0056 ha; RIVb/R - 0,2639 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1J/00027391/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 820 zł

3,00 zł/m²

4 938 m²

Termin: 2025-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Wygoda

Cena wywoławcza:

14 820 zł

3,00 zł/m²

4 938 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Imielno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat jędrzejowski, gmina Imielno, obręb Imielno działka nr: 245 o pow. ewid. 0.1490. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1490 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1170 ha; N/N - 0,0320 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1J/00066812/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 200 zł

3,49 zł/m²

1 490 m²

Termin: 2025-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Imielno

Cena wywoławcza:

5 200 zł

3,49 zł/m²

1 490 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Motkowice

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1S/GUp/128/2023 ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej.

Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 2 sierpnia 2024 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 850 zł

15,56 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2024-10-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Motkowice

Cena wywoławcza:

119 850 zł

15,56 zł/m²

7 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Motkowice

Syndyk masy upadłości ***,

osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1S/GUp/128/2023

ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej

Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 15 maja 2024 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własnośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 000 zł

18,55 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Motkowice

Cena wywoławcza:

141 000 zł

18,55 zł/m²

7 600 m²

Syndyk masy upadłości ***,

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własnośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Motkowice

Syndyk masy upadłości ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1S/GUp/128/2023 ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej.
Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 000 zł

18,31 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jędrzejowski, gm. Imielno, Motkowice

Cena wywoławcza:

141 000 zł

18,31 zł/m²

7 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nierucho...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości