Przetargi: grunty gm. Chmielnik

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Piotrkowice, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym nieruchomości rolnych zabudowanych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 220 zł

24,54 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Piotrkowice, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

174 220 zł

24,54 zł/m²

7 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chmielnik, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 01

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym nieruchomości nierolnych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 800 zł

15,19 zł/m²

3 475 m²

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chmielnik, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 01

Cena wywoławcza:

52 800 zł

15,19 zł/m²

3 475 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym nieruchomości rolnych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 670 zł

2,15 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

9 670 zł

2,15 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

780 zł

3,55 zł/m²

220 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

780 zł

3,55 zł/m²

220 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 800 zł

22,59 zł/m²

1 452 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

32 800 zł

22,59 zł/m²

1 452 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 740 zł

1,80 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

7 740 zł

1,80 zł/m²

4 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości