Przetargi: grunty gm. Chmielnik

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym nieruchomości rolnych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

499 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Duży, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 620 zł

3,25 zł/m²

498 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 670 zł

2,15 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

9 670 zł

2,15 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

780 zł

3,55 zł/m²

220 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

780 zł

3,55 zł/m²

220 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chmielnik, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 01

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonych nieruchomości nierolnych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 800 zł

15,19 zł/m²

3 475 m²

Termin: 2022-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chmielnik, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 01

Cena wywoławcza:

52 800 zł

15,19 zł/m²

3 475 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym nieruchomości rolnych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 840 zł

2,06 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

8 840 zł

2,06 zł/m²

4 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym nieruchomości nierolnych z Zasobu WRSP przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 680 zł

23,18 zł/m²

1 194 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

27 680 zł

23,18 zł/m²

1 194 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Małe, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 970 zł

2,14 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Małe, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

11 970 zł

2,14 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Małe, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 920 zł

2,35 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Małe, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

12 920 zł

2,35 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 590 zł

2,32 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

11 590 zł

2,32 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 050 zł

2,46 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

11 050 zł

2,46 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 900 zł

25,41 zł/m²

1 452 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

36 900 zł

25,41 zł/m²

1 452 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 250 zł

2,04 zł/m²

7 000 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

14 250 zł

2,04 zł/m²

7 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 050 zł

2,23 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

12 050 zł

2,23 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

880 zł

4,00 zł/m²

220 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Szyszczyce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

880 zł

4,00 zł/m²

220 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości