Przetargi: grunty skarżyski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 830 zł

2,80 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

7 830 zł

2,80 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych ma sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 650 zł

4,42 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

2 650 zł

4,42 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 360 zł

3,15 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

5 360 zł

3,15 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Gostków, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 050 zł

10,04 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Gostków, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

13 050 zł

10,04 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Zbrojów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 030 zł

4,35 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Zbrojów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

23 030 zł

4,35 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Sobótka, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomosci rolnej. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 060 zł

4,81 zł/m²

7 500 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Sobótka, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

36 060 zł

4,81 zł/m²

7 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 650 zł

4,42 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

2 650 zł

4,42 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 360 zł

3,15 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

5 360 zł

3,15 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółwe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 080 zł

10,80 zł/m²

100 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 080 zł

10,80 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości