Przetargi: grunty skarżyski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Zbrojów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 170 zł

5,34 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Zbrojów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

26 170 zł

5,34 zł/m²

4 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieograniczonych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 390 zł

32,99 zł/m²

800 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

26 390 zł

32,99 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Cena wywoławcza:

72 870 zł

15,50 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

72 870 zł

15,50 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 830 zł

2,80 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

7 830 zł

2,80 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 080 zł

10,80 zł/m²

100 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 080 zł

10,80 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Zbrojów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 030 zł

4,35 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Zbrojów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

23 030 zł

4,35 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Cena wywoławcza:

25 150 zł

5,80 zł/m²

4 335 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

25 150 zł

5,80 zł/m²

4 335 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Pszenna

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonym przez Starostę Skarżyskiego jako działka nr 298/23 (obręb 0008 Bzinek, arkusz mapy nr 45) o powierzchni 0,0968 ha, położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Pszennej.

Cena wywoławcza przy sprzedaży nieruchomości wynosi 158 877,00 zł (słownie: sto pięćdzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 877 zł

164 zł/m²

968 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Pszenna

Cena wywoławcza:

158 877 zł

164 zł/m²

968 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Pszenna

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonym przez Starostę Skarżyskiego jako działka nr 298/21 (obręb 0008 Bzinek, arkusz mapy nr 45) o powierzchni 0,0962 ha, położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Pszennej.

Cena wywoławcza przy sprzedaży nieruchomości wynosi 157 896,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 896 zł

164 zł/m²

962 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Pszenna

Cena wywoławcza:

157 896 zł

164 zł/m²

962 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Pszenna

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonym przez Starostę Skarżyskiego jako działka nr 298/22 (obręb 0008 Bzinek, arkusz mapy nr 45) o powierzchni 0,0966 ha, położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Pszennej.

Cena wywoławcza przy sprzedaży nieruchomości wynosi 158 544,00 zł (słownie: sto pięćdzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 544 zł

164 zł/m²

966 m²

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Pszenna

Cena wywoławcza:

158 544 zł

164 zł/m²

966 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 360 zł

3,15 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

5 360 zł

3,15 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

4 430 zł

2,95 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

1 580 zł

5,27 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Gostków, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 050 zł

10,04 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Gostków, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

13 050 zł

10,04 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości