Przetargi: grunty działdowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk

...odbędzie się w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) w siedzibie Urzędu Miasta

i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21, sala nr 10.

Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 238/2 o godzinie 11:00

• działka nr 238/3 o godzinie 11:30

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 31 października 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 8215 0006 2001 0000 0941...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

38,66 zł/m²

1 164 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk

Cena wywoławcza:

45 000 zł

38,66 zł/m²

1 164 m²

i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21, sala nr 10.

Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 238/2 o godzinie 11:00

• działka nr 238/3 o godzinie 11:30

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Słup

...odbędzie się w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) o godz. 9:00

w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21, sala nr 10.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 31 października 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 8215 0006 2001 0000 0941 0042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie si...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,29 zł/m²

2 799 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Słup

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,29 zł/m²

2 799 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Słup

...odbędzie się w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) o godz. 10:00

w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21, sala nr 10.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 31 października 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 8215 0006 2001 0000 0941 0042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

3,90 zł/m²

11 526 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Słup

Cena wywoławcza:

45 000 zł

3,90 zł/m²

11 526 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Wąpiersk

...odbędzie się w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) o godz. 9:30

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

4,76 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Wąpiersk

Cena wywoławcza:

10 000 zł

4,76 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Ciechanówko

...odbędzie się w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) o godz. 12:00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 31 października 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na rachunku Gminy)oraz okaz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

4,47 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Ciechanówko

Cena wywoławcza:

17 000 zł

4,47 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Nowe Dłutowo

...odbędzie się w dniu 14 września 2023 r. (czwartek) o godz. 9oo

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 7 września 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na rachunku Gminy) oraz okazanie:

a) d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

4,80 zł/m²

37 500 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Nowe Dłutowo

Cena wywoławcza:

180 000 zł

4,80 zł/m²

37 500 m²

a) d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Stare Dłutowo

...odbędzie się w dniu 14 września 2023 r. (czwartek) o godz. 10oo

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 7 września 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na rachunku Gm...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

3,18 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Stare Dłutowo

Cena wywoławcza:

7 000 zł

3,18 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 700 zł

3,00 zł/m²

12 900 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

38 700 zł

3,00 zł/m²

12 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 500 zł

3,05 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

23 500 zł

3,05 zł/m²

7 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 600 zł

3,13 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

16 600 zł

3,13 zł/m²

5 300 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 200 zł

1,84 zł/m²

6 637 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

12 200 zł

1,84 zł/m²

6 637 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 900 zł

1,91 zł/m²

5 711 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

10 900 zł

1,91 zł/m²

5 711 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

2,32 zł/m²

4 313 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

10 000 zł

2,32 zł/m²

4 313 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 400 zł

2,32 zł/m²

4 476 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

10 400 zł

2,32 zł/m²

4 476 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 900 zł

2,05 zł/m²

5 798 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

11 900 zł

2,05 zł/m²

5 798 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości