Cena wywoławcza:

11 900 zł

2,05 zł/m²

5 798 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

11 900 zł

2,05 zł/m²

5 798 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Ciechanówko, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 400 zł

34,80 zł/m²

500 m²

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Ciechanówko, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

17 400 zł

34,80 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Ruszkowo

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 200 zł

17,05 zł/m²

129 m²

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Ruszkowo

Cena wywoławcza:

2 200 zł

17,05 zł/m²

129 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Płośnica, Turza Mała, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 360 zł

17,97 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2023-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Płośnica, Turza Mała, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

23 360 zł

17,97 zł/m²

1 300 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Filice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 200 zł

11,05 zł/m²

16 307 m²

Termin: 2023-06-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Filice

Cena wywoławcza:

180 200 zł

11,05 zł/m²

16 307 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/270/2022 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 6/72 w prawie własności nieruchomości gruntowej (nr ewidencyjny 1976) o powierzchni 0,4617 ha położonej w Działdowie przy ulicy Żwirki Wigury, dla której Sąd Rejonowy w Działdowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Cena wywoławcza sprzedaży udziału w ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 600 zł

2,30 zł/m²

4 617 m²

Termin: 2023-06-23

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Kubera
Przetarg na działkę

Działdowo

Cena wywoławcza:

10 600 zł

2,30 zł/m²

4 617 m²

Cena wywoławcza sprzedaży udziału w ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-23

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Kubera
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Nowe Dłutowo

...odbędzie się w dniu 20 czerwca 2023 r. (wtorek) o godz. 9oo
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21, sala nr 10.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 12 czerwca 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 8215 0006 2001 0000 0941 0042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na rachunku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5,33 zł/m²

37 500 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Nowe Dłutowo

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5,33 zł/m²

37 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Stare Dłutowo

...odbędzie się w dniu 20 czerwca 2023 r. (wtorek) o godz. 10:00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 12 czerwca 2023 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na rachunku Gmin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

4,55 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Stare Dłutowo

Cena wywoławcza:

10 000 zł

4,55 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pożary

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 300 zł

8,60 zł/m²

500 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pożary

Cena wywoławcza:

4 300 zł

8,60 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 000 zł

23,02 zł/m²

1 260 m²

Termin: 2023-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Grzybiny

Cena wywoławcza:

29 000 zł

23,02 zł/m²

1 260 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Iłowo-Osada, Dźwierznia, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 000 zł

36,94 zł/m²

2 788 m²

Termin: 2023-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

103 000 zł

36,94 zł/m²

2 788 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Miasto

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 514 600 zł

34,01 zł/m²

44 535 m²

Termin: 2023-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Miasto

Cena wywoławcza:

1 514 600 zł

34,01 zł/m²

44 535 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Słup, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

4,68 zł/m²

1 068 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Słup, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

5 000 zł

4,68 zł/m²

1 068 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pierławki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 200 zł

4,37 zł/m²

4 849 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pierławki

Cena wywoławcza:

21 200 zł

4,37 zł/m²

4 849 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo

Cena wywoławcza sprzedaży udziału w ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 200 zł

2,86 zł/m²

4 617 m²

Termin: 2023-02-28

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Kubera
Przetarg na działkę

Działdowo

Cena wywoławcza:

13 200 zł

2,86 zł/m²

4 617 m²

Cena wywoławcza sprzedaży udziału w ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-28

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Kubera
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości