Przetargi: grunty gm. Banie Mazurskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 640 zł

3,04 zł/m²

3 498 m²

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

10 640 zł

3,04 zł/m²

3 498 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 260 zł

3,88 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

6 260 zł

3,88 zł/m²

1 613 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Jagiele, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 050 zł

16,56 zł/m²

13 468 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

223 050 zł

16,56 zł/m²

13 468 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 970 zł

3,66 zł/m²

2 994 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

10 970 zł

3,66 zł/m²

2 994 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 270 zł

3,70 zł/m²

2 773 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

10 270 zł

3,70 zł/m²

2 773 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 970 zł

3,16 zł/m²

1 573 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

4 970 zł

3,16 zł/m²

1 573 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 970 zł

3,70 zł/m²

2 693 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

9 970 zł

3,70 zł/m²

2 693 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Lisy, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 050 zł

5,44 zł/m²

3 502 m²

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Lisy, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

19 050 zł

5,44 zł/m²

3 502 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Banie Mazurskie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 860 zł

10,00 zł/m²

565 m²

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

5 860 zł

10,00 zł/m²

565 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 150 zł

10,00 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

11 150 zł

10,00 zł/m²

1 155 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 850 zł

10,00 zł/m²

676 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

6 850 zł

10,00 zł/m²

676 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza: