---

1
***NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR \***\***\***\***

niezabudowana działka gruntu nr *** o pow. 0,08 ha, klasa gruntu: RIVa 0,08 ha, kształt działki wydłużony, dojazd do działki odbywa się drogą gruntową, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wysokie działka położona na terenie rolniczej przestrzeni produkcyjnej - RP - podstawowe przeznaczenie pod uprawy polowe, ogrodnicze.

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 500 zł

3,46 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

4 500 zł

3,46 zł/m²

1 300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

---

1
***NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR \***\***\***\***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,33 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,33 zł/m²

3 600 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

***NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR \***\***\***\***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 750 zł

2,60 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

6 750 zł

2,60 zł/m²

2 600 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

***NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR \***\***\***\***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

---

1
***NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR \***\***\***\***

***Adres nieruchomości***
Biskupie, 23-145 Bisku...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 000 zł

3,75 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

3 000 zł

3,75 zł/m²

800 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

---

1
***NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR \***\***\***\***

***Adres nieruchomości***
Biskupie, 23-145 Bisku...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 750 zł

3,13 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

3 750 zł

3,13 zł/m²

1 200 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 250 zł

3,75 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

2 250 zł

3,75 zł/m²

600 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

niezabudowana działka gruntu nr ***o pow. 0,08 ha, klasa gruntu: RIVa 0,08 ha, kształt działki wydłużony, dojazd do działki odbywa się drogą gruntową, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wysokie działka położona na terenie rolniczej przestrzeni produkcyjnej - RP - podstawowe przeznaczenie pod uprawy polowe, ogrodnicze.

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przezn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 750 zł

3,48 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wysokie, Biskupie

Cena wywoławcza:

9 750 zł

3,48 zł/m²

2 800 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR ***

Adres nieruchomości
Biskupie, 23-145 Biskupie, poczta Wysokie

Przezn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 194 o pow. 0,3900 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,08 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,08 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Sprzedaż dz. nr 297 o pow. 1,4127 ha, obręb Chylin Wielki, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,75 zł/m²

14 127 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,75 zł/m²

14 127 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 196 o pow. 0,76 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 600 zł

2,97 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

22 600 zł

2,97 zł/m²

7 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

Sprzedaż dz. nr 99/1, 99/2 o pow. 1,8274 ha, obręb Chylin, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 207 o pow. 0,51 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,04 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,04 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 212 o pow. 0,26 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 400 zł

3,23 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

8 400 zł

3,23 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Poniatowa, Kraczewicka

...druga licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM***

dz. nr ewid. ***/*** Poniatowa, ul. Kraczewicka ***, zabudowana budynkiem mieszkalnym

***Adres nieruchomości***
Kraczewicka ***, 24-320 Poniatowa, poczta Poniatowa

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

270 000 zł

110 zł/m²

2 445 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poniatowa, Kraczewicka

Cena wywoławcza:

270 000 zł

110 zł/m²

2 445 m²

...druga licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM***

***Adres nieruchomości***
Kraczewicka ***, 24-320 Poniatowa, poczta Poniatowa

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bełżyce

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZ. NR EWID. *** BEŁŻYCE ROLNE, GM. BEŁŻYCE

grunt orny

Adres nieruchomości
24-200 Bełżyce-Rolne, poczta Bełżyce

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
14 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
143,00 zł

Suma oszacowania
19 000,00 zł (w tym VAT ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 250 zł

4,00 zł/m²

3 565 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bełżyce

Cena wywoławcza:

14 250 zł

4,00 zł/m²

3 565 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZ. NR EWID. *** BEŁŻYCE ROLNE, GM. BEŁŻYCE

grunt orny

Adres nieruchomości
24-200 Bełżyce-Rolne, poczta Bełżyce

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
14 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
143,00 zł

Suma oszacowania
19 000,00 zł (w tym VAT ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości