Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Piotrowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Piotrowice działki nr: 370 o pow. ewid. 0.1339, nr: 381 o pow. ewid. 0.1121. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2460 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0847 ha; RV/R - 0,0274 ha; PsVI/Ps - 0,0956 ha; PsVI/Lzr - 0,0383 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031826/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 666 zł

20,60 zł/m²

2 460 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Piotrowice

Cena wywoławcza:

50 666 zł

20,60 zł/m²

2 460 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Pawłowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Pawłowice działki nr: 692/1 o pow. ewid. 0.0387, nr: 1699/2 o pow. ewid. 0.0071, nr: 836 o pow. ewid. 0.0387. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0845 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0122 ha; RVI/R - 0,0265 ha; PsV/Ps - 0,0387 ha; LsVI/Ls - 0,0071 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 409 zł

18,24 zł/m²

845 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Pawłowice

Cena wywoławcza:

15 409 zł

18,24 zł/m²

845 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdnik, Kolonia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat świdnicki, gmina Świdnik, obręb Kolonia Biskupie działka nr: 122/7 o pow. ewid. 0.1962. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1962 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,0941 ha; PsV/Ps - 0,0777 ha; PsVI/Ps - 0,0244 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1I/00039709/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 843 zł

60,06 zł/m²

1 962 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

117 843 zł

60,06 zł/m²

1 962 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kraśnik

...odbędzie się w dnia 16.12.2025 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miasta Kraśnik przy ul. Lubelskiej 84, III piętro pokój nr 316 (sala konferencyjna).

1. Sprzedaż nieruchomości na dzień ogłoszenia przetargu objęte jest podatkiem VAT stawka 23%.

2. W dziale III księgi wieczystej nr LU1K/00034033/7 wpisane są ograniczone prawa rzeczowe na rzecz PGE Dystrybucja S.A. oraz FIBEE Sp. z o.o.

3. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.

4. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 150 050 zł

92,25 zł/m²

12 466 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Przetarg na działkę

Kraśnik

Cena wywoławcza:

1 150 050 zł

92,25 zł/m²

12 466 m²

3. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.

4. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Przetarg na działkę

Kraśnik

...odbędzie się w dnia 16.12.2025 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta Kraśnik przy ul. Lubelskiej 84, III piętro pokój nr 316 (sala konferencyjna).

3. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.

4. Brak ustaleń miejscowego planu dla przedmiotowego t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

922 500 zł

92,25 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Przetarg na działkę

Kraśnik

Cena wywoławcza:

922 500 zł

92,25 zł/m²

10 000 m²

3. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.

4. Brak ustaleń miejscowego planu dla przedmiotowego t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Licytacja komornicza działki

janowski, gm. Modliborzyce, Lute

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy Lute ., 23-310 Modliborzyce, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Zamoyskiego ***, Janów Lubelski, 23-300 Janów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1J/***/2.

Opis nieruchomości:
licytacja dotyczy prawa własności nieruchomości położonej w miejscowości Lute, 23-310 Modliborzyce, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych pro...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 500 zł

4,03 zł/m²

19 000 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

janowski, gm. Modliborzyce, Lute

Cena wywoławcza:

76 500 zł

4,03 zł/m²

19 000 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wólka, Turka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Turka ***, 20-258 Turka, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/8.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem opisu i oszacowania jest prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym *** położonej w miejscowości Turka, gm. Wól...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

57 000 zł

81,43 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Wólka, Turka

Cena wywoławcza:

57 000 zł

81,43 zł/m²

700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Cyców, Kopina

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 200 zł

2,86 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Cyców, Kopina

Cena wywoławcza:

25 200 zł

2,86 zł/m²

8 800 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Cyców, Zagórze

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 100 zł

3,50 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Cyców, Zagórze

Cena wywoławcza:

16 100 zł

3,50 zł/m²

4 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 700 zł

3,70 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

13 700 zł

3,70 zł/m²

3 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 200 zł

4,15 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

11 200 zł

4,15 zł/m²

2 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 300 zł

3,19 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

30 300 zł

3,19 zł/m²

9 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 zł

4,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Chojeniec

Cena wywoławcza:

4 500 zł

4,50 zł/m²

1 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Andrzejówka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Mircze, Andrzejówka, 22-530 Mircze, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna w skład, której wchodzi działka gruntu nr ***/*** o powierzchni 3,8800 ha położona w miejscowości Andrzejówka, gm. Mircze i posiadająca założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HRUBIESZÓW o numerze KW **...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

181 012,50 zł

4,67 zł/m²

38 800 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Andrzejówka

Cena wywoławcza:

181 012,50 zł

4,67 zł/m²

38 800 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Szychowice

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy gm. Mircze ***, Szychowice, 22-530 Mircze, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/***.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** oszacowana jest na kwotę: 20.000,00-zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi dwie trzecie wartości oszacowania całej nieruchomości tj. kwotę: 13.333,33-zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 666,66 zł

2,17 zł/m²

18 700 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Mircze, Szychowice

Cena wywoławcza:

40 666,66 zł

2,17 zł/m²

18 700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości