Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Terebiniec

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy gm. Werbkowice ***, Terebiniec, 22-550 Werbkowice, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1H/***/1.
Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna w skład, której wchodzi działka gruntu nr ***/*** o powierzchni 1,9611 ha położona w miejscowości Terebiniec, gm. Werbkowice i posiadająca założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w HR...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 533,33 zł

2,88 zł/m²

19 611 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Werbkowice, Terebiniec

Cena wywoławcza:

56 533,33 zł

2,88 zł/m²

19 611 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Uchanie, Uchanie

...pierwsza licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy gm. Uchanie ***, Uchanie Kolonia, 22-510 Uchanie, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1H/***/6.

Opis nieruchomości:
nieruchomości opisanej jako: 1. grunty orne w skład, których wchodzi działka gruntu nr ***/1 o powierzchni 1,0012 ha oraz działka gruntu nr *** o powierzchni 0,5603 ha, obie położone w msc. Uchanie Kolonia, gm. Uchanie i p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 323 zł

4,03 zł/m²

10 012 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

hrubieszowski, gm. Uchanie, Uchanie

Cena wywoławcza:

40 323 zł

4,03 zł/m²

10 012 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Łaziska, Wojciechów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Maszki ***, 24-204 Wojciechów, dla której Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przemysłowa 1B, Opole Lubelskie, 24-300 Opole Lubelskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1O/***/4.

Opis nieruchomości:
Działka położona w obrębie ewidencyjnym i wsi Maszki w gminie Wojciechów. Działka Nr *** o powierzchni 0,33ha, jednoużytkowa sklasyfikowana jako grunt o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 250 zł

5,23 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Łaziska, Wojciechów

Cena wywoławcza:

17 250 zł

5,23 zł/m²

3 300 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chełmski, gm. Leśniowice, Rakołupy Duże

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka o nr ew. ***/*** o pow. 0,61 ha położonej w miejscowości Rakołupy Duże gm. Leśniowice pow. chełmski. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Krasnymstawie pod nr KW *** i stanowi własność dłużnika ***

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 26.200,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

19 650 zł

3,22 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

chełmski, gm. Leśniowice, Rakołupy Duże

Cena wywoławcza:

19 650 zł

3,22 zł/m²

6 100 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Ryki, Swaty

...pierwsza licytacja :

- użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** z siedzibą w Warszawie położonego przy ul. ***, Swaty, 08-500 Ryki, dla której Sąd Rejonowy w Rykach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Ryki, 08-500 Ryki) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1Y/***/1.

Opis nieruchomości:
prawo użytkowania wieczystego działek gruntu oznaczonych odpowiednio numerem ***/1 oraz numerem ***/2 o łącznej powierzchni 3,0600 ha wraz z własnością budynków na nich posadowionych ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

873 399,94 zł

28,54 zł/m²

30 600 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Ryki, Swaty

Cena wywoławcza:

873 399,94 zł

28,54 zł/m²

30 600 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Ryki, Swaty

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z siedzibą w Warszawie położonej przy ul. ***, Swaty, 08-500 Ryki, dla której Sąd Rejonowy w Rykach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Ryki, 08-500 Ryki) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1Y/***/7.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana, którą stanowią działka gruntu oznaczona odpowiednio numerem *** oraz numerem *** o łącznej powierzchni 0,1800 ha położone w obrębie miejscowości Swaty (0029) ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 533,17 zł

2,52 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Ryki, Swaty

Cena wywoławcza:

4 533,17 zł

2,52 zł/m²

1 800 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Niemce, Niemce

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Bystrzyca Kolonia, Gmina Niemce, 21-025 Niemce, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, ŚWIDNIK, 21-040 ŚWIDNIK) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/7.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana składa się z działki nr ew. *** o powierzchni 0,8100 ha. Nieruchomość położona jest w powiecie lubels...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

841 320 zł

104 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Niemce, Niemce

Cena wywoławcza:

841 320 zł

104 zł/m²

8 100 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe I

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Siedliszcze, obręb Chojno Nowe I działka nr: 394/2 o pow. ewid. 1.7923. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7923 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1415 ha; RIVa/R - 0,9582 ha; Bi/Bi - 0,6926 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00039284/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 334 zł

16,87 zł/m²

17 923 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Chojno Nowe I

Cena wywoławcza:

302 334 zł

16,87 zł/m²

17 923 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Łaziska, Wojciechów

- nieruchomości położonej przy Maszki ***, 24-204 Wojciechów, dla której Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przemysłowa 1B, Opole Lubelskie, 24-300 Opole Lubelskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1O/***/7.

Opis nieruchomości:
Działka położona w obrębie ewidencyjnym wsi Maszki w gminie Wojciechów. Działka Nr *** o powierzchni 0,50ha jednoużytkowa sklasyfikowana jako grunt orny...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 250 zł

5,25 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Łaziska, Wojciechów

Cena wywoławcza:

26 250 zł

5,25 zł/m²

5 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Borzechów, Łopiennik

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Łopiennik, 24-224 Borzechów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska ***, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1K/***/6.

Suma oszacowania wynosi 942 799,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 707 099,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

707 099,25 zł

14,00 zł/m²

50 500 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Borzechów, Łopiennik

Cena wywoławcza:

707 099,25 zł

14,00 zł/m²

50 500 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm

...pierwsza licytacja :

prawa własności do nieruchomości gruntowej, działka nr *** o powierzchni 1,22 ha położonej: 22-113 Kamień, Natalin dla której Sąd Rejonowy w Chełmie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***

którego właścicielem jest ***

Suma oszacowania nieruchomości oznaczonej numerem KW *** wynosi 19 890,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 14 917,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 917,50 zł

1,22 zł/m²

12 200 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm

Cena wywoławcza:

14 917,50 zł

1,22 zł/m²

12 200 m²

...pierwsza licytacja :

którego właścicielem jest ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Tomaszowice

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości oznaczonej jako nieruchomość gruntowa składająca się z działki o nr ewid. ***/3 o pow. 0,08 ha, zabudowanej budynkiem niemieszkalnym, parterowym, o pow. zab. 74 m2 oraz prowadzącej do niej drogi dojazdowej oznaczonej jako działka o nr ***/5 o pow. 0,01 ha. Nieruchomość położona jest w miejscowości Kolonia Tomaszowice, gmina Jastków, powiat lubelski, woj. lubelskie. Księga Wieczysta dla w/w o nr LU1I/***/0 prowadzona jest przez S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

139 650 zł

175 zł/m²

800 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Tomaszowice

Cena wywoławcza:

139 650 zł

175 zł/m²

800 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Izbica, Tarnogóra

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat krasnostawski, gmina Izbica, obręb Tarnogóra działka nr: 338 o pow. ewid. 0.4800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4800 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1400 ha; RV/R - 0,3400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00102268/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 400 zł

2,58 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Izbica, Tarnogóra

Cena wywoławcza:

12 400 zł

2,58 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Milejów, Białka

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 016 zł

7,54 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Milejów, Białka

Cena wywoławcza:

3 016 zł

7,54 zł/m²

400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Izbica, Tarnogóra

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat krasnostawski, gmina Izbica, obręb Tarnogóra działka nr: 699 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00102268/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 zł

5,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Izbica, Tarnogóra

Cena wywoławcza:

500 zł

5,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości