Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Łaziska, Łaziska

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. ***, 24-335 Łaziska, dla której Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim (adres: ul. Przemysłowa 1b, Opole Lubelskie, 24-300 Opole Lubelskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1O/***.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 10-12-2025r. o godz.09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Opolu Lubel...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 333,33 zł

2,13 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Łaziska, Łaziska

Cena wywoławcza:

5 333,33 zł

2,13 zł/m²

2 500 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Czemierniki, Czemierniki, Skruda

ogłoszenie dz. nr. 186/9,186/10-przetarg ustny

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Skruda jako działki nr 186/9, 186/10 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1R/00010247/2.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,2500 ha w tym:
Łąki trwałe – 0,2500 ha, w klasie: ŁV-0,2400 ha
Grunty zadrzewione i zakrzewione
na użytkach rolnych -0,0100 ha w klasach: Lzr-ŁV-0,0100
Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
D...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 700 zł

2,28 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Czemierniki, Czemierniki, Skruda

Cena wywoławcza:

5 700 zł

2,28 zł/m²

2 500 m²

ogłoszenie dz. nr. 186/9,186/10-przetarg ustny

Łąki trwałe – 0,2500 ha, w klasie: ŁV-0,2400 ha
Grunty zadrzewione i zakrzewione
na użytkach rolnych -0,0100 ha w klasach: Lzr-ŁV-0,0100
Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
D...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Wohyń, Ossowa

ogłoszenie dz. nr. 207-przetarg ustny na sprzedaż

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Ossowa jako działka nr 207 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1R/00051353/7
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,7100 ha w tym:
Grunty rolne – 0,4200 ha, w klasie: RIVb-0,0600 ha, RV- 0,3600 ha
Nieużytki - 0,2900 ha, w klasie: N-0,2900 ha
Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
( Częściowo wyrobisko pokopalniane)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 588 zł

3,74 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Wohyń, Ossowa

Cena wywoławcza:

26 588 zł

3,74 zł/m²

7 100 m²

ogłoszenie dz. nr. 207-przetarg ustny na sprzedaż

Nieużytki - 0,2900 ha, w klasie: N-0,2900 ha
Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
( Częściowo wyrobisko pokopalniane)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Czemierniki, Czemierniki, Skruda

ogłoszenie dz. nr. 237-przetarg ustny

2. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Skruda jako działki nr 237 opisana w dec. Woj. G.7220-5/92 z dnia 1992.08.18r.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,6900 ha w tym:
Łąki trwałe – 0,6800 ha, w klasie: ŁVI-0,6800 ha
Grunty pod rowami-0,0100 ha w klasach: W-ŁVI-0,0100
Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
Dla działki nr. 237 obowiązuje Miejscowy plan Zagospodarowania Przes...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

2,75 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Czemierniki, Czemierniki, Skruda

Cena wywoławcza:

19 000 zł

2,75 zł/m²

6 900 m²

ogłoszenie dz. nr. 237-przetarg ustny

Łąki trwałe – 0,6800 ha, w klasie: ŁVI-0,6800 ha
Grunty pod rowami-0,0100 ha w klasach: W-ŁVI-0,0100
Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Wohyń, Ossowa

ogłoszenie dz. nr. 219-przetarg ustny na sprzedaż

2. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Ossowa jako działka nr 219 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1R/00051353/7
Grunty rolne – 0,6000 ha, w klasie: RIVa-0,1000 ha, RIVb- 0,0800, RV-0,4200 ha,
Grunty zadrzewione i zakrzaczone 0,1100 ha: w klasie Lzr-RV- 0,1100 ha.
Nieruchomość ma dostęp do drogi public...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 588 zł

3,74 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Wohyń, Ossowa

Cena wywoławcza:

26 588 zł

3,74 zł/m²

7 100 m²

ogłoszenie dz. nr. 219-przetarg ustny na sprzedaż

Nieruchomość ma dostęp do drogi public...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Tereszpol, Lipowiec

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy Lipowiec Mały, 23-415 Księżpol, dla której Sąd Rejonowy w Biłgoraju V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/***.

Opis nieruchomości:
działka nr ***/*** pow. 0,58 ha, zadrzewiona, zakrzewiona na użytkach rolnych, położona w obrębie Lipowiec Mały gm. Księżpol, drzewostan przetrzebiony

Suma oszacowania wynosi 19 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 13 266,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 266,67 zł

2,29 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Tereszpol, Lipowiec

Cena wywoławcza:

13 266,67 zł

2,29 zł/m²

5 800 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Świdnik, AL. NSZZ „Solidarność”

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik

przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 w Świdniku w dniu 8 grudnia 2025 r. o godzinie 13:00

w sali plenarnej nr 016 (na parterze).

Informacje dodatkowe:

1. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który przetarg wygra zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia nieruchomości, w dniu zapłaty pozostałej części ceny sprzedaży,

2. Pozostałym uczestnikom wadium zostanie zwrócone w ciągu 3 dni od dnia zamknięcia przetargu na konto przez nich wska...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

517 zł/m²

2 319 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na działkę

Świdnik, AL. NSZZ „Solidarność”

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

517 zł/m²

2 319 m²

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik

w sali plenarnej nr 016 (na parterze).

Informacje dodatkowe:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Opole Lubelskie, Niezdów

...druga licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Niezdów, 24-300 Opole Lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim (adres: ul. Przemysłowa 1b, Opole Lubelskie, 24-300 Opole Lubelskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1O/***/4.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Agnieszka Bąk-Batowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 08-12-2025r. o godz.08:30 w budynku Sądu Rejonowego w Opolu Lubelskim mające...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

28 833,33 zł

1,20 zł/m²

24 000 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Opole Lubelskie, Niezdów

Cena wywoławcza:

28 833,33 zł

1,20 zł/m²

24 000 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Siedliszcze

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 477 zł

17,51 zł/m²

6 767 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze

Cena wywoławcza:

118 477 zł

17,51 zł/m²

6 767 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Anusin

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 400 zł

4,10 zł/m²

5 459 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Siedliszcze, Anusin

Cena wywoławcza:

22 400 zł

4,10 zł/m²

5 459 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 520 zł

36,18 zł/m²

816 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze

Cena wywoławcza:

29 520 zł

36,18 zł/m²

816 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Urzędów, Bęczyn

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, Bęczyn, 23-250 Urzędów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 81, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1K/***/5.

Suma oszacowania wynosi 4 488,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 2 992,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 992 zł

1,76 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Urzędów, Bęczyn

Cena wywoławcza:

2 992 zł

1,76 zł/m²

1 700 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Kalinówka

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy .,Kalinówka, 22-420 Skierbieszów, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ***, ZAMOŚĆ, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntową (grunt orny, las) - działka ew. nr *** położonej pod adresem: KALINÓWKA, SKIERBIESZÓW, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 000 zł

1,78 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Kalinówka

Cena wywoławcza:

8 000 zł

1,78 zł/m²

4 500 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zamość

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** *** położonej przy Mościska ***, Mościska, 22-330 Rudnik, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu (adres: ul. Wyszyńskiego 11, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 0,25 ha, położona na terenie gminy Rudnik w miejscowości Mościska, oznaczona w rejestrze ewidencji gruntów działkami nr ***, ***, ***, (działka nr *** o powierzchni 0,04 ha, w cało...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 293,33 zł

0,92 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zamość

Cena wywoławcza:

2 293,33 zł

0,92 zł/m²

2 500 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Biszcza

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Biszcza, dnia 04.11.2025 r.

WÓJT GMINY BISZCZA

ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony organizowanym w dniu 5 grudnia 2025 r. o godz. 9.00 w sali posiedzeń (nr pokoju 14) Urzędu Gminy Biszcza, Biszcza 79, na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Biszcza, położonej w Biszcza, obręb Biszcza, objęta księgą wieczystą ZA1B/00071695/1.

Położenie i oznaczenie nieruchomości gruntowej
Biszcza,
dz....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 000 zł

47,00 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biszcza
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Biszcza, Biszcza

Cena wywoławcza:

188 000 zł

47,00 zł/m²

4 000 m²

Biszcza, dnia 04.11.2025 r.

WÓJT GMINY BISZCZA

Położenie i oznaczenie nieruchomości gruntowej
Biszcza,
dz....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biszcza
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości