Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Bobliwo

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, Bobliwo, 22-375 Izbica, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ***/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/9.
Opis nieruchomości:
nieruchomość opisana jako działka gruntu nr *** o pow. 0,2000 ha położona w miejscowości Bobliwo (gm. Izbica) i posiadającą założoną Księgę Wieczystą w VI Wydziale Ksiąg Wieczy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 666,67 zł

3,33 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Bobliwo

Cena wywoławcza:

6 666,67 zł

3,33 zł/m²

2 000 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zamość

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Stanisławka, 22-424 Sitno, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ***/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/9.
Opis nieruchomości:
nieruchomość opisana jako nieruchomość działka nr *** o pow. 0,2999 ha położona w miejscowości Stanisławka, gmina Sitno i posiadającą założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

27 325,50 zł

2,57 zł/m²

10 625 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zamość

Cena wywoławcza:

27 325,50 zł

2,57 zł/m²

10 625 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Jastków, Panieńszczyzna

...odbędzie się w dniu 5.12.2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie Spółki RZD „Jastków”, ul. Chmielowa 5, Panieńszczyzna, 21-002 Jastków.
*** Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać pod nr. tel. 503153939 oraz na stronie Spółki: www.chmielrzd.pl

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

365 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
ROLNICZY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY „JASTKÓW” SPÓŁKA Z O.O.
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Jastków, Panieńszczyzna

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

365 zł/m²

3 400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
ROLNICZY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY „JASTKÓW” SPÓŁKA Z O.O.
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Hajowniki

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości stanowiącej własność dłużnika *** oznaczonej jako:
miejsce położenia:
SKIERBIESZÓW, HAJOWNIKI
księga wieczysta: nr *** prowadzona w Sądzie Rejonowym w ZAMOŚĆ

działka nr ***

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania

- Licytacji podlegają poszc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

117 000 zł

3,84 zł/m²

30 500 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Hajowniki

Cena wywoławcza:

117 000 zł

3,84 zł/m²

30 500 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy -, Ubrodowice, 22-500 Hrubieszów, dla której Sąd Rejonowy w Hrubieszowie (adres: ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" 7, Hrubieszów, 22-500 Hrubieszów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka o numerze ewidencyjnym *** o pow. 1,0600 HA, położona UBRODOWICE, gmina Hrubieszów

Suma oszacowania wynosi 14 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 10 800,0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 800 zł

1,02 zł/m²

10 600 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów

Cena wywoławcza:

10 800 zł

1,02 zł/m²

10 600 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Bychawa, Stara Wieś Druga

...druga licytacja nieruchomości objętej księgą wieczystą LU1I/***/6 położonej w miejscowości:

Stara Wieś Druga gm. Bychawa
Nieruchomość sklasyfikowana jako użytek klasy Lslll, stanowi las mieszany: przeważająca osika 60-letnia oraz grab 70-letni, niewielki udział dębu (80-letni) i sosny (110-letnia). Dojazd do nieruchomości asfaltowymi drogami gminnymi - działki nie posiadają bezpośredniego dostępu do dróg publicznych; fizyczny dostęp do działek odbywa się nieurządzoną drogą gruntową przez te...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

700 zł

1,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Bychawa, Stara Wieś Druga

Cena wywoławcza:

700 zł

1,00 zł/m²

700 m²

Stara Wieś Druga gm. Bychawa
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Strzelce, 22-135 Białopole, dla której Sąd Rejonowy w Chełmie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Al. Żołnierzy I AWP 16, Chełm, 22-100 Chełm) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1C/***/9.

Opis nieruchomości:
1) działka gruntu nr *** o pow. 1,3767 ha położona w miejscowości Strzelce, gm. Białopole suma oszacowania wynosi 54 506,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 36 338,00 z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 338 zł

2,64 zł/m²

13 767 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm

Cena wywoławcza:

36 338 zł

2,64 zł/m²

13 767 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Trzęsiny działka nr: 134 o pow. ewid. 0.1695. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1695 ha, w tym w użytkach (RV/Lzr - 0,1286 ha; RVI/Lzr - 0,0409 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00122135/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,60 zł/m²

1 695 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,60 zł/m²

1 695 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Trzęsiny działka nr: 393 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00122135/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,00 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Zaporze

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Zaporze działka nr: 295 o pow. ewid. 0.1421. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1421 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0094 ha; RIVa/R - 0,0198 ha; RIVa/Lzr - 0,1129 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00112074/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,52 zł/m²

1 421 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Zaporze

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,52 zł/m²

1 421 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Trzęsiny działki nr: 3109/1 o pow. ewid. 0.0400, nr: 3109/2 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2400 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 0,2400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00122135/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

1,71 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 100 zł

1,71 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Elizówka

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

293 220 zł

52,89 zł/m²

5 544 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Niemce, Elizówka

Cena wywoławcza:

293 220 zł

52,89 zł/m²

5 544 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,00 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,60 zł/m²

1 695 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,60 zł/m²

1 695 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Łaszczów, Steniatyn

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Steniatyn, 22-650 Steniatyn, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lwowska 55, Tomaszów Lubelski, 22-600 Tomaszów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1T/***/6.

Suma oszacowania wynosi 3 116 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 337 000,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno ogląda...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 337 000 zł

62,05 zł/m²

37 662 m²

Termin: 2025-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Łaszczów, Steniatyn

Cena wywoławcza:

2 337 000 zł

62,05 zł/m²

37 662 m²

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno ogląda...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości