Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

łukowski, gm. Adamów, Gułów

Działka nr 306/5-przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Gułów jako działka
nr 306/5 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00064870/4

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0400 ha w tym:

Grunty orne – 0,0400 ha, w klasie: RIIIIa -0,0200 ha, RIIIb- 0,0200 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium gminy Adamów nieruchomość stanowi teren zabudowy mieszkaniow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 zł

0,07 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Adamów, Gułów

Cena wywoławcza:

28 zł

0,07 zł/m²

400 m²

Działka nr 306/5-przetarg ustny nieograniczony

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

WÓJT GMINY MIRCZE

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Mircze, położonych w miejscowości Mircze.

Przetargi ustne nieograniczone odbędą się w dniu 14 listopada 2025 roku w pokoju nr 209 Urzędu Gminy Mircze przy ul. Kryłowskiej 20:

o godzinie 10 00 - działka nr 968 o pow. 1000 m2 położona w miejscowości Mircze

cena wywoławcza - 1 510,00 zł

wadium 10% ceny wywoławczej – 151,00 zł

Nieruchomości przezna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 510 zł

1,51 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

Cena wywoławcza:

1 510 zł

1,51 zł/m²

1 000 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

cena wywoławcza - 1 510,00 zł

wadium 10% ceny wywoławczej – 151,00 zł

Nieruchomości przezna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

WÓJT GMINY MIRCZE

o godzinie 11 00 - działka nr 946 o pow. 2600 m2 położona w miejscowości Mircze

cena wywoławcza - 3 930,00 zł

wadium 10% ceny wywoławczej – 393,00 zł

Nieruchomości przezna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 930 zł

1,51 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

Cena wywoławcza:

3 930 zł

1,51 zł/m²

2 600 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

cena wywoławcza - 3 930,00 zł

wadium 10% ceny wywoławczej – 393,00 zł

Nieruchomości przezna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

WÓJT GMINY MIRCZE

o godzinie 12 00 - działka nr 339/2 o pow. 3000 m2 położona w miejscowości Mircze

cena wywoławcza - 21 254,40 zł w tym 23 % podatku VAT

wadium 10% ceny wywoławczej – 2 125,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 254,40 zł

7,08 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Mircze

Cena wywoławcza:

21 254,40 zł

7,08 zł/m²

3 000 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

cena wywoławcza - 21 254,40 zł w tym 23 % podatku VAT

wadium 10% ceny wywoławczej – 2 125,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec, Wojsławska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Wojsławska ***, 22-426 Grabowiec, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1H/***/9.
Opis nieruchomości:
Grunty rolne zabudowane - w skład, których wchodzi działka nr *** o powierzchni 1600 m2 położona w miejscowości Grabowiec, ul. Wojsławska *** zabudowana budynkiem mieszkalnym o konstrukcji drewnianej (PUSTOSTAN) o powierzchni zabudowy 90 m2, budynkiem sto...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

84 000 zł

52,50 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec, Wojsławska

Cena wywoławcza:

84 000 zł

52,50 zł/m²

1 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...druga licytacja nieruchomości opisanej jako:
- działka ewidencyjna nr ***/*** o pow. 0,4472 ha (grunty rolne zabudowane, grunty orne) położona Lebiedziew gm. Terespol stanowiąca własność dłużnika *** i posiadająca założoną księgę wieczystą w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o KW Nr ***. Działka zabudowana budynkiem przechowalni owoców i warzyw o pow. użytkowej 330,29 m2. Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Terespol dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

203 840 zł

45,58 zł/m²

4 472 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

203 840 zł

45,58 zł/m²

4 472 m²

...druga licytacja nieruchomości opisanej jako:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ostrów Lubelski

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy .,Ostrów, 21-140 Michów, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 57, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1A/***.
Opis nieruchomości:
Działka nr *** położona w miejscowości Ostrów - o powierzchni 0,68 ha - stanowi użytki zielone - teren łąk trwałych, jest niezabudowana, nieogrodzona. Teren nieutwardzony, nie posiada bezpośredniego dostę...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 550 zł

0,82 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ostrów Lubelski

Cena wywoławcza:

5 550 zł

0,82 zł/m²

6 800 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Kraśnik

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki następującej nieruchomości: prawo użytkowania wieczystego działek nr ***(województwo lubelskie, powiat kraśnicki, jednostka ewidencyjna Kraśnik-miasto, obręb Kwiatkowice), dla którego prowadzona jest księga wieczysta nr***. Cena wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi 470 000 zł (słownie: czterysta siedemdziesiąt tysięcy zł) brutto. Wymagane wadium w wysokości: 47 000 zł (słownie: czterdzieści siedem tysięcy zł) należy wpła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

28,31 zł/m²

16 600 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Kraśnik

Cena wywoławcza:

470 000 zł

28,31 zł/m²

16 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bialski, gm. Piszczac, Piszczac, Ortel Królewski II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 000 zł

23,83 zł/m²

2 014 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Piszczac, Piszczac, Ortel Królewski II

Cena wywoławcza:

48 000 zł

23,83 zł/m²

2 014 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Piszczac, Piszczac, Ortel Królewski II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 000 zł

23,83 zł/m²

2 014 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Piszczac, Piszczac, Ortel Królewski II

Cena wywoławcza:

48 000 zł

23,83 zł/m²

2 014 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Kurów, Kurów, Zacisze

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Zacisze ., 24-170 Kurów, dla której Sąd Rejonowy w Puławach (adres: ul. Lubelska 6A/24-100, Puławy, 24-100 Puławy) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1P/***/6.

Opis nieruchomości:
- działka rolna, położona w Kurowie gm. Kurów w pobliżu ulicy Zacisze oraz ul. Wojska Polskiego nr *** o pow. 0,2316 ha, objęta KW nr LU1P/***/6, nie jest zabudowana ani ogrodzona, wykorzystywana jest rolniczo, zgodnie z miejscow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 666,67 zł

32,24 zł/m²

2 316 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

puławski, gm. Kurów, Kurów, Zacisze

Cena wywoławcza:

74 666,67 zł

32,24 zł/m²

2 316 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8, w dniu 12 listopada 2025 r. o godzinie 11:00

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- dokument potwierdzający tożsamość osoby przystępującej do przetargu,

- pisemną zgodę współmałżonka na nabycie nieruchomości w przypadku, gdy ma ona zostać nabyta do małżeńskiego majątku wspólnego, a do przetargu przystępuje tylko jeden ze współmałżonków,

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 475 000 zł

114 zł/m²

12 934 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

1 475 000 zł

114 zł/m²

12 934 m²

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika u...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8, w dniu 12 listopada 2025 r. o godzinie 9:00

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika up...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 000 zł

110 zł/m²

5 176 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

570 000 zł

110 zł/m²

5 176 m²

Uczestnicy przetargu, w dniu przetargu winni okazać:

- aktualnego dokumentu (np. KRS), z którego wynika up...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Modryń

WÓJT GMINY MIRCZE

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Mircze, położonych w miejscowościach: Modryń, Modryń- Kolonia i Szychowice.

Przetargi ustne nieograniczone odbędą się w dniu 12 listopada 2025 roku w pokoju nr 209 Urzędu Gminy Mircze przy ul. Kryłowskiej 20:

o godzinie 10 00 - działka nr 288 o pow. 4100 m2 położona w miejscowości Modryń

cena wywoławcza - 24 760,00 zł
wadium 10% ceny wywoławczej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 760 zł

6,04 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Modryń

Cena wywoławcza:

24 760 zł

6,04 zł/m²

4 100 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

cena wywoławcza - 24 760,00 zł
wadium 10% ceny wywoławczej ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Modryń-Kolonia

WÓJT GMINY MIRCZE

o godzinie 11 00 - działka nr 408/3o pow. 920 m2 położona w miejscowości Modryń-Kolonia

cena wywoławcza - 4 450,00 zł

wadium 10% ceny wywo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 450 zł

4,84 zł/m²

920 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Modryń-Kolonia

Cena wywoławcza:

4 450 zł

4,84 zł/m²

920 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

cena wywoławcza - 4 450,00 zł

wadium 10% ceny wywo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości