Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Szychowice

WÓJT GMINY MIRCZE

ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Mircze, położonych w miejscowościach: Modryń, Modryń- Kolonia i Szychowice.

Przetargi ustne nieograniczone odbędą się w dniu 12 listopada 2025 roku w pokoju nr 209 Urzędu Gminy Mircze przy ul. Kryłowskiej 20:

o godzinie 12 00 - działka nr 244o pow. 3000 m2 położona w miejscowości Szychowice

cena wywoławcza - 4 530,00 zł

wadium 10% ceny wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 530 zł

1,51 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Mircze, Szychowice

Cena wywoławcza:

4 530 zł

1,51 zł/m²

3 000 m²

WÓJT GMINY MIRCZE

cena wywoławcza - 4 530,00 zł

wadium 10% ceny wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mircze
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Okopy

...odbędzie się 07.11.2025 r. o godz. 9.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy
Dorohusk, Dorohusk-Osada, ul. Niepodległości 50, 22-175 Dorohusk.
Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia
14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na
zbycie nieruchomości.
1. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 480 485,00 zł
(słownie: czterysta osiemdziesiąt tysięcy czterysta osiemdziesiąt pięć złotych, z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 203 324 zł

62,44 zł/m²

51 301 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dorohusk
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Okopy

Cena wywoławcza:

3 203 324 zł

62,44 zł/m²

51 301 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dorohusk
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Radecznica, Radecznica

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, 22-463 Radecznica, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/8.
Opis nieruchomości:
nieruchomość opisana jako działka nr *** o pow. 0,2139 ha położona w miejscowości Radecznica, gm. Radecznica i posiadającą założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 733,33 zł

2,21 zł/m²

2 139 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Radecznica, Radecznica

Cena wywoławcza:

4 733,33 zł

2,21 zł/m²

2 139 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jabłonna, Chmiel Drugi

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy .,Chmiel II, 23-114 Jabłonna, dla której Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku (adres: ul. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/4.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Jabłonna na gruntach wsi Chmiel Drugi. Nieruchomość położona jest na obszarze użytków rol...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

27 966,75 zł

4,99 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jabłonna, Chmiel Drugi

Cena wywoławcza:

27 966,75 zł

4,99 zł/m²

5 600 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Radecznica, Radecznica

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 22-463 Radecznica, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/5.
Opis nieruchomości:
nieruchomość opisana jako działka nr *** o pow. 0,3085 ha położona w miejscowości Radecznica, gm. Radecznica i posiadającą założoną Księgę Wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 400 zł

1,50 zł/m²

936 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Radecznica, Radecznica

Cena wywoławcza:

1 400 zł

1,50 zł/m²

936 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 600 zł

4,20 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Cena wywoławcza:

12 600 zł

4,20 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Zamołodycze

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

2,54 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Zamołodycze

Cena wywoławcza:

8 900 zł

2,54 zł/m²

3 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Zamołodycze

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 600 zł

4,47 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Zamołodycze

Cena wywoławcza:

7 600 zł

4,47 zł/m²

1 700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,82 zł/m²

499 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,82 zł/m²

499 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 800 zł

2,31 zł/m²

9 000 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Cena wywoławcza:

20 800 zł

2,31 zł/m²

9 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,58 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,58 zł/m²

2 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

7,08 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

28 300 zł

7,08 zł/m²

4 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,80 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,80 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Turobin, Guzówka-Kolonia

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy ,Kolonia Guzówka, 23-465 Turobin, dla której Sąd Rejonowy w Biłgoraju prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/7.
Opis nieruchomości:
działka nr ***, pow. 0,99 ha, rolna, położona w Kolonii Guzówka gm. Turobin

Suma oszacowania wynosi 45 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 30 200,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 200 zł

3,05 zł/m²

9 900 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Turobin, Guzówka-Kolonia

Cena wywoławcza:

30 200 zł

3,05 zł/m²

9 900 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Ludwin, Dąbrowa

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy -, Dąbrowa, 21-075 Ludwin, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku (adres: ul. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1S/***/7.

Opis nieruchomości:

niezabudowanej działki gruntu nr ***/8, o pow. 0,5968ha. W ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego w Łęcznej, działka oznaczona jest ja...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 000 zł

5,03 zł/m²

5 968 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Ludwin, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

30 000 zł

5,03 zł/m²

5 968 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości