Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lubelski, gm. Jastków, Panieńszczyzna

...odbędzie się w dniu 6.11.2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie Spółki RZD „Jastków”, ul. Chmielowa 5, Panieńszczyzna, 21-002 Jastków.
*** Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać pod nr. tel. 503153939 oraz na stronie Spółki: www.chmielrzd.pl

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

365 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
ROLNICZY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY „JASTKÓW” SPÓŁKA Z O.O.
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Jastków, Panieńszczyzna

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

365 zł/m²

3 400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
ROLNICZY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY „JASTKÓW” SPÓŁKA Z O.O.
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Drelów, Worsy, Worsy Drelów

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
-nieruchomość składająca się z działki nr ***, ***, ***, ***, ***, *** o powierzchni łącznej: 5,1892 ha położona w msc. Worsy gm. Drelów dla której Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr KW: ***/***/*** stanowiąca własność dłużnika *** ***.

Suma oszacowania działki nr *** (ŁIII, ŁIV, W-ŁIII, W-ŁIV) o powierzchni: 1,7522 ha wynosi: 52 000,00 zł
(z ograniczonym prawem rzeczowym)
Cena wywoła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

39 000 zł

0,75 zł/m²

51 892 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Drelów, Worsy, Worsy Drelów

Cena wywoławcza:

39 000 zł

0,75 zł/m²

51 892 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

(z ograniczonym prawem rzeczowym)
Cena wywoła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Okczyn ***, 21-509 Kodeń, dla której SĄD REJONOWY BIAŁA PODLASKA VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Brzeska 20-22, BIAŁA PODLASKA, 21-500 Biała Podlaska) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1B/***.
Opis nieruchomości:
działka ewidencyjna numer ***/*** o pow. 0,2164ha (grunty rolne zabudowane Br-RV-0,1479ha; grunty orne RV-0,0685ha) położona w miejscowości Okczyn w gminie Kodeń i oznaczonej księgą wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

47 520 zł

21,96 zł/m²

2 164 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

47 520 zł

21,96 zł/m²

2 164 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lublin, Konstantynów, Abelarda

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Abelarda ***, 20-710 Lublin, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konrada Wallenroda 4d, Lublin, 20-607 Lublin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/9.

Opis nieruchomości:
działka gruntu o nr ewid. ***/5, niezabudowana, o pow. 0,02169 ha, o kształcie nieregularnym, szerokości około 12 - 35 m. Teren działki równy, okresowo podmokły, o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 750 zł

14,18 zł/m²

2 169 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lublin, Konstantynów, Abelarda

Cena wywoławcza:

30 750 zł

14,18 zł/m²

2 169 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Mniszek

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Mniszek ***, 23-275 Gościeradów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Fabryczna 6, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr ***o powierzchni 0,31 ha położona jest w terenach rolnych, częściowo zadrzewionych, w sąsiedztwie kompleksu leśnego, rzeki Tuczyn, w pobliżu stawów. W odległości około 5...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 675 zł

3,12 zł/m²

3 100 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Mniszek

Cena wywoławcza:

9 675 zł

3,12 zł/m²

3 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...pierwsza licytacja :
- nieruchomości opisanej jako lokal stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 42,15 m2 stanowiący własność dłużnika *** położony Biała Podlaska ul. Janowska ***/*** znajdujący się na 4 kondygnacji składający się z 1 pokoju, 1 kuchni, 1 łazienki i 1 przedpokoju, do lokalu przynależy piwnica i posiadający założoną księgę wieczystą w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o KW Nr LU1B/***/8, udział związany z własnością lokalu w części 4215/199412 (wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 450 zł

2,03 zł/m²

18 000 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

36 450 zł

2,03 zł/m²

18 000 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Ruda-Huta, obręb Rudka działka nr: 37 o pow. ewid. 0.3900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3900 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1200 ha; RV/R - 0,1200 ha; PsV/Ps - 0,0800 ha; N/N - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00058448/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 450 zł

16,01 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Cena wywoławcza:

62 450 zł

16,01 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Rejowiec, Rybie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Rejowiec, obręb Rybie działki nr: 386 o pow. ewid. 0.2400, nr: 387 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5400 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,3300 ha; PsV/Lzr - 0,0400 ha; N/N - 0,1700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1K/00038193/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 693 zł

5,13 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Rejowiec, Rybie

Cena wywoławcza:

27 693 zł

5,13 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Żalin-Kolonia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Ruda-Huta, obręb Żalin-Kolonia działki nr: 8 o pow. ewid. 0.5600, nr: 6/1 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6000 ha, w tym w użytkach (RIVa/S - 0,5400 ha; RIVb/R - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00061266/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 500 zł

4,25 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Żalin-Kolonia

Cena wywoławcza:

25 500 zł

4,25 zł/m²

6 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chełm, chełmski Zagroda

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Chełm, obręb Zagroda działka nr: 47/4 o pow. ewid. 0.8500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8500 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0800 ha; RIVa/R - 0,2500 ha; RIVb/R - 0,1300 ha; RV/R - 0,2800 ha; ŁV/Ł - 0,0600 ha; LsIV/Ls - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00045569/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 650 zł

3,84 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chełm, chełmski Zagroda

Cena wywoławcza:

32 650 zł

3,84 zł/m²

8 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Ruda-Huta, obręb Rudka działka nr: 63 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00058448/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 250 zł

19,05 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Cena wywoławcza:

55 250 zł

19,05 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Ruda-Huta, obręb Rudka działka nr: 36 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 ha, w tym w użytkach (RIVa/S - 0,1600 ha; RIVb/S - 0,0900 ha; PsV/Ps - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00058448/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 550 zł

19,06 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Cena wywoławcza:

49 550 zł

19,06 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Ruda-Huta, obręb Rudka działka nr: 44 o pow. ewid. 0.3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1200 ha; RV/R - 0,1200 ha; ŁVI/Ł - 0,0400 ha; PsV/Ps - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00058448/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 350 zł

16,05 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Ruda-Huta, Rudka

Cena wywoławcza:

51 350 zł

16,05 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Busówno-Kolonia

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 320 zł

4,65 zł/m²

5 662 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Busówno-Kolonia

Cena wywoławcza:

26 320 zł

4,65 zł/m²

5 662 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Busówno-Kolonia

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 606 zł

2,98 zł/m²

5 572 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Busówno-Kolonia

Cena wywoławcza:

16 606 zł

2,98 zł/m²

5 572 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości