Cena wywoławcza:

17 700 zł

6,18 zł/m²

2 864 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

17 700 zł

6,18 zł/m²

2 864 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 900 zł

10,98 zł/m²

2 997 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

32 900 zł

10,98 zł/m²

2 997 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

7,08 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

28 300 zł

7,08 zł/m²

4 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,80 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,80 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,80 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,80 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,82 zł/m²

499 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włodawa, Sobibór

Cena wywoławcza:

5 400 zł

10,82 zł/m²

499 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Hańsk, Dubeczno

Sprzedaż dz. nr 460 o pow. 1,5532 ha, obręb Dubeczno, gmina Hańsk....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,50 zł/m²

15 532 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Hańsk, Dubeczno

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,50 zł/m²

15 532 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 3 Dorohucza

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,00 zł/m²

5 166 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Trawniki, Trawniki, 3 Dorohucza

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,00 zł/m²

5 166 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Szczebrzeszyn, obręb Szczebrzeszyn działka nr: 125/2 o pow. ewid. 0.1936. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1936 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1590 ha; RIVa/R - 0,0346 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00112896/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 400 zł

5,37 zł/m²

1 936 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn

Cena wywoławcza:

10 400 zł

5,37 zł/m²

1 936 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Szczebrzeszyn, obręb Szczebrzeszyn działka nr: 981 o pow. ewid. 0.2892. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2892 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,2153 ha; RIIIb/R - 0,0739 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00112896/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 128 zł

39,81 zł/m²

2 892 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn

Cena wywoławcza:

115 128 zł

39,81 zł/m²

2 892 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Szczebrzeszyn, obręb Szczebrzeszyn działka nr: 893 o pow. ewid. 0.1738. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1738 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0815 ha; RIIIb/R - 0,0367 ha; RIVa/R - 0,0556 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00054071/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 320 zł

3,64 zł/m²

1 738 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn

Cena wywoławcza:

6 320 zł

3,64 zł/m²

1 738 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn, Przedmieście Błonie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Szczebrzeszyn, obręb Przedmieście Błonie działka nr: 1230/3 o pow. ewid. 0.2631. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2631 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0234 ha; RIIIb/Lzr - 0,0668 ha; RIVa/R - 0,0289 ha; LsIV/Ls - 0,1440 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00113176/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 040 zł

2,68 zł/m²

2 631 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczebrzeszyn, Przedmieście Błonie

Cena wywoławcza:

7 040 zł

2,68 zł/m²

2 631 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Puchaczów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Albertów ***, 21-013 Puchaczów, dla której Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z/s w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1S/***/3.

Opis nieruchomości:

Licytowana nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej nr ***/1 o powierzchni 0,66...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

45 027,75 zł

6,76 zł/m²

6 656 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczyński, gm. Puchaczów, Puchaczów

Cena wywoławcza:

45 027,75 zł

6,76 zł/m²

6 656 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Stoczek Łukowski, Wiśniówka

Działka nr 444- przetarg ustny na sprzedaż

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wiśniówka jako działka
nr 444 (udział KOWR 10/16) dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00040291/7.

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,9200 ha w tym:

Grunty rolne zadrzewione i zakrzewione- 0,9200 ha, w klasie: Lzr-RIV- 0,3500 ha, Lzr-RVI- 0,3500 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium i kierunków ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 900 zł

1,95 zł/m²

9 200 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Stoczek Łukowski, Wiśniówka

Cena wywoławcza:

17 900 zł

1,95 zł/m²

9 200 m²

Działka nr 444- przetarg ustny na sprzedaż

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium i kierunków ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Adamów, Gułów

Działka Nr 306/5- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Gułów jako działka
nr 306/5 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1U/00064870/4

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,0400 ha w tym:

Grunty orne – 0,0400 ha, w klasie: RIIIIa -0,0200 ha, RIIIb- 0,0200 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium gminy Adamów nieruchomość stanowi teren zabudow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 700 zł

71,75 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łukowski, gm. Adamów, Gułów

Cena wywoławcza:

28 700 zł

71,75 zł/m²

400 m²

Działka Nr 306/5- przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości