Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Tuczępy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Grabowiec, obręb Tuczępy działka nr: 1160 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (RII/Br - 0,0800 ha; RIIIa/Br - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00074899/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 600 zł

31,14 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Tuczępy

Cena wywoławcza:

43 600 zł

31,14 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Kock, Poizdów-Kolonia

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy .,Poizdów Kolonia, Zakalew, 21-150 Kock, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 51, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1A/***/4.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** o powierzchni 0,7124 ha położona jest w odległości około 500 m od najbliższych zabudowań miejscowości. Działka posiada dostęp do drogi gruntowej od strony połud...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 200 zł

1,57 zł/m²

7 124 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Kock, Poizdów-Kolonia

Cena wywoławcza:

11 200 zł

1,57 zł/m²

7 124 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bialski, gm. Wisznice, Polubicze Dworskie

Syndyk Masy Upadłości *** prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą *** ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości:

1. nieruchomość stanowiąca łąki i lasy, nr ***o pow. 0,0834 ha, nr ***o pow. 1,5514 ha, położone w obrębie 08- Polubicze Dworskie, gm. Wisznice, powiat bialski za cenę nie niższą niż 25.000 zł netto (słownie złotych: dwadzieścia pięć tysięcy 00/100).

Wadium dla nieruchomości opisanej w punkcie 1 wynosi: 2.500 zł.

Wadium musi wpłynąć na rac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1,53 zł/m²

16 348 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bialski, gm. Wisznice, Polubicze Dworskie

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1,53 zł/m²

16 348 m²

Wadium musi wpłynąć na rac...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Sprzedaż dz. nr 150 o pow. 0,26 ha, obręb Hola, gmina Stary Brus....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,58 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,58 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Rozwadówka ***, Rozwadówka, 21-518 Sosnówka, dla której Sąd Rejonowy Biała Podlaska VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Brzeska 20-22, Biała Podlaska, 21-500 Biała Podlaska) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1B/***/5.

Opis nieruchomości:
działka ewidencyjna numer *** o pow. 1,4910ha (łąki trwałe ŁIII-0,2951ha; grunty orne RII-0,0768ha; RIIIa-0,8729ha; RIIIb-0,1382ha; grunty pod r...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

39 765 zł

2,67 zł/m²

14 910 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

39 765 zł

2,67 zł/m²

14 910 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Siennica Różana, Zagroda

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat krasnostawski, gmina Siennica Różana, obręb Zagroda działka nr: 125/2 o pow. ewid. 0.1688. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1688 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1494 ha; RV/R - 0,0194 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1K/00059618/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 560 zł

13,36 zł/m²

1 688 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Siennica Różana, Zagroda

Cena wywoławcza:

22 560 zł

13,36 zł/m²

1 688 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Sprzedaż dz. nr 155 o pow. 0,90 ha, obręb Hola, gmina Sawin....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 800 zł

2,31 zł/m²

9 000 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Cena wywoławcza:

20 800 zł

2,31 zł/m²

9 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Sprzedaż dz. nr 204/3 o pow. 0,30 ha, obręb Hola, gmina Stary Brus....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 600 zł

4,20 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Hola

Cena wywoławcza:

12 600 zł

4,20 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Zamołodycze

Sprzedaż dz. nr 254/2 o pow. 0,17 ha, obręb Zamołodycze, gmina Stary Brus....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 600 zł

4,47 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włodawski, gm. Stary Brus, Zamołodycze

Cena wywoławcza:

7 600 zł

4,47 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Trzęsiny działka nr: 134 o pow. ewid. 0.1695. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1695 ha, w tym w użytkach (RV/Lzr - 0,1286 ha; RVI/Lzr - 0,0409 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00122135/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,60 zł/m²

1 695 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,60 zł/m²

1 695 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Zaporze

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Zaporze działka nr: 295 o pow. ewid. 0.1421. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1421 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0094 ha; RIVa/R - 0,0198 ha; RIVa/Lzr - 0,1129 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00112074/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,52 zł/m²

1 421 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Zaporze

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,52 zł/m²

1 421 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Trzęsiny działki nr: 3109/1 o pow. ewid. 0.0400, nr: 3109/2 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2400 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 0,2400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00122135/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

1,71 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 100 zł

1,71 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Radecznica, obręb Trzęsiny działka nr: 393 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00122135/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Radecznica, Trzęsiny

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,00 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Trzydnik Duży, Liśnik Mały

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy -, 23-230 Trzydnik Duży, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Fabryczna 6, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1K/***/7.
Opis nieruchomości:
Licytacji podlega nieruchomość gruntowa, składająca się z działek o nr ewid. ***/1, ***/1, ***, ***, *** położonej w miejscowości Liśnik Mały w gminie Trzydnik Duży, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

365 850 zł

13,71 zł/m²

26 680 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Trzydnik Duży, Liśnik Mały

Cena wywoławcza:

365 850 zł

13,71 zł/m²

26 680 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm

...pierwsza licytacja :

1) prawa własności do nieruchomości, działka numer *** o powierzchni 5,39 ha położonej: 22-113 Kamień, Natalin dla której Sąd Rejonowy w Chełmie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Na działkę nr *** składają się następujące użytki: 1) grunty orne, oznaczenie: RIIIa o powierzchni 0,06 ha; 2) grunty orne, oznaczenie: RIIIb o powierzchni 2,82 ha; 3) grunty orne, oznaczenie: RIVa o powierzchni 2,26 ha; 4) łąki trwałe, oznaczenie: ŁIV o powierzchni 0,01 ha; 5) pastwi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

200 505 zł

3,72 zł/m²

53 900 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Chełm

Cena wywoławcza:

200 505 zł

3,72 zł/m²

53 900 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości