Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

janowski, gm. Potok Wielki, Stany Nowe

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Stany Nowe, 23-313 Potok Wielki, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Zamoyskiego 94, Janów Lubelski, 23-300 Janów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
licytacja dotyczy prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym *** o powierzchni 0,8721 ha (zabudowanej budynkiem mieszkalnym) położonej pod adresem: 23...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

108 750 zł

12,47 zł/m²

8 721 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

janowski, gm. Potok Wielki, Stany Nowe

Cena wywoławcza:

108 750 zł

12,47 zł/m²

8 721 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Garbów, Janów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Janów Lubelski Drugi, 23-300 Janów Lubelski, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Zamoyskiego ***, Janów Lubelski, 23-300 Janów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1J/***/4.

Suma oszacowania wynosi 25 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 18 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 750 zł

Termin: 2025-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Garbów, Janów

Cena wywoławcza:

18 750 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Ogłoszenie na sprzedaż.

2. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Dobryńska jako działki
nr 589, 592 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107324/8

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,3240 ha w tym:

Grunty orne – 0,3240 ha, w klasie: RV- 0,2470 ha, RVI- 0,0770 ha,

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Przeznaczenie przedmiotowej nieruchomości zgodnie z zaświadczeniem gminy Zalesie :

-MU,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 100 zł

17,31 zł/m²

3 240 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Cena wywoławcza:

56 100 zł

17,31 zł/m²

3 240 m²

Ogłoszenie na sprzedaż.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

-MU,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Ogłoszenie na przetarg.

3. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wólka Dobryńska jako działka
nr 686 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00107324/8

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,1870 ha w tym:

Grunty orne – 0,1870 ha, w klasie: RV- 1,870

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

-MU - tereny zurbanizowane ora...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 500 zł

16,84 zł/m²

1 870 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Wólka Dobryńska

Cena wywoławcza:

31 500 zł

16,84 zł/m²

1 870 m²

Ogłoszenie na przetarg.

Grunty orne – 0,1870 ha, w klasie: RV- 1,870

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

-MU - tereny zurbanizowane ora...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Janów Podlaski, Polinów

Ogłoszenie na przetarg

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Polinów jako działka
nr 112/4 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00089407/1

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,1944 ha w tym:

Grunty orne – 0,1944 ha, w klasie: RIVa- 0,0971 ha, RIVb-0,0973 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium Gminy Janów Podlaski nieruchomość znajduje się na terenie upraw polowych ozn. symb....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,96 zł/m²

1 944 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Janów Podlaski, Polinów

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,96 zł/m²

1 944 m²

Ogłoszenie na przetarg

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Dobryń Mały

Ogłoszenie na przetarg

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Dobryń Mały jako działka
nr 158/6 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00109093/3

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,3958 ha w tym:

Użytki zielone – 0,0269 ha, w klasie: ŁIII- 0,0249 ha, ŁIV- 0,0020 ha,

Lasy- 0,3689 ha, w klasie: LsIV- 0,2037 ha, LsV- 0,1652 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Przeznaczenie przedmiotowej ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 700 zł

2,70 zł/m²

3 958 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Zalesie, Dobryń Mały

Cena wywoławcza:

10 700 zł

2,70 zł/m²

3 958 m²

Ogłoszenie na przetarg

Lasy- 0,3689 ha, w klasie: LsIV- 0,2037 ha, LsV- 0,1652 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Przeznaczenie przedmiotowej ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Leśna Podlaska, Droblin

Ogłoszenie na przetarg

1. Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Droblin jako działka
nr 371/2 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00076699/0

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,2883 ha w tym:

Grunty orne – 0,2883 ha, w klasie: RV- 0,2883 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Według studium Gminy Leśna Podlaska nieruchomość znajduje się na terenie rolniczym – grunty orne.

Cena wywoławcza n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 200 zł

20,53 zł/m²

2 883 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Leśna Podlaska, Droblin

Cena wywoławcza:

59 200 zł

20,53 zł/m²

2 883 m²

Ogłoszenie na przetarg

Grunty orne – 0,2883 ha, w klasie: RV- 0,2883 ha.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Cena wywoławcza n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Ladeniska działka nr: 32 o pow. ewid. 0.3100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00079454/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 750 zł

7,66 zł/m²

3 100 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Cena wywoławcza:

23 750 zł

7,66 zł/m²

3 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Dorohusk działki nr: 656 o pow. ewid. 0.5700, nr: 654/1 o pow. ewid. 0.0300, nr: 654/2 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7900 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,1200 ha; RIVa/R - 0,2900 ha; PsIV/Ps - 0,3800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00080640/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

3,80 zł/m²

7 900 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk

Cena wywoławcza:

30 000 zł

3,80 zł/m²

7 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Ladeniska działki nr: 16 o pow. ewid. 0.2800, nr: 264/1 o pow. ewid. 0.3400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6200 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1500 ha; RIVb/Br - 0,0500 ha; RV/R - 0,1900 ha; RV/Br - 0,2300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00079454/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 700 zł

5,27 zł/m²

6 200 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Cena wywoławcza:

32 700 zł

5,27 zł/m²

6 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Barbarówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Barbarówka działka nr: 29/1 o pow. ewid. 0.1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1800 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1200 ha; RIIIb/S - 0,0400 ha; RIVa/R - 0,0100 ha; RIVa/S - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00025094/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

3,89 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Barbarówka

Cena wywoławcza:

7 000 zł

3,89 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Ladeniska działka nr: 38 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RV/Br - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00079454/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 950 zł

9,93 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Cena wywoławcza:

6 950 zł

9,93 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Barbarówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Barbarówka działka nr: 42 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1500 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; RIIIb/S - 0,0100 ha; RIVa/R - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00025094/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 500 zł

9,67 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Barbarówka

Cena wywoławcza:

14 500 zł

9,67 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Dorohusk działka nr: 681/1 o pow. ewid. 0.8651. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8651 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5851 ha; ŁIV/Ł - 0,2500 ha; W/W - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00023289/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 600 zł

4,12 zł/m²

8 651 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk

Cena wywoławcza:

35 600 zł

4,12 zł/m²

8 651 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Barbarówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Barbarówka działka nr: 15/1 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00079594/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 450 zł

7,25 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Barbarówka

Cena wywoławcza:

1 450 zł

7,25 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości