Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Brzeźno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Brzeźno działka nr: 54 o pow. ewid. 0.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0200 ha; RIVa/R - 0,1000 ha; RIVb/R - 0,0700 ha; ŁIV/Ł - 0,2100 ha; ŁV/Ł - 0,0300 ha; ŁVI/Ł - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00038470/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 150 zł

3,67 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Brzeźno

Cena wywoławcza:

16 150 zł

3,67 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Ladeniska działki nr: 31 o pow. ewid. 0.2700, nr: 180/1 o pow. ewid. 0.5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0800 ha; RIVa/R - 0,4900 ha; ŁV/Ł - 0,1800 ha; PsV/Ps - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00023659/3, LU1C/00079454/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 600 zł

4,62 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Cena wywoławcza:

35 600 zł

4,62 zł/m²

7 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Brzeźno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Brzeźno działka nr: 394/3 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1900 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0200 ha; ŁIV/Ł - 0,0400 ha; ŁV/Ł - 0,0200 ha; N/N - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00038470/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

10,00 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Brzeźno

Cena wywoławcza:

19 000 zł

10,00 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Ladeniska działki nr: 26 o pow. ewid. 0.3200, nr: 270/1 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3600 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2000 ha; RV/R - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00079454/3, . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 400 zł

7,89 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Cena wywoławcza:

28 400 zł

7,89 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Majdan Skordiowski

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Majdan Skordiowski działki nr: 72/3 o pow. ewid. 0.1400, nr: 72/4 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00034354/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

6,80 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Majdan Skordiowski

Cena wywoławcza:

17 000 zł

6,80 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Dorohusk działka nr: 496/4 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0200 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00036266/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

20,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Dorohusk

Cena wywoławcza:

4 000 zł

20,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Ladeniska działki nr: 302 o pow. ewid. 0.8500, nr: 301 o pow. ewid. 1.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9600 ha, w tym w użytkach (LsV/Ls - 1,9600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00023659/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 150 zł

5,47 zł/m²

19 600 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Ladeniska

Cena wywoławcza:

107 150 zł

5,47 zł/m²

19 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Michałówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat chełmski, gmina Dorohusk, obręb Michałówka działka nr: 65 o pow. ewid. 0.8500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0300 ha; ŁIV/Ł - 0,6500 ha; W/W - 0,0500 ha; N/N - 0,1200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1C/00079682/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 700 zł

1,73 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Dorohusk, Michałówka

Cena wywoławcza:

14 700 zł

1,73 zł/m²

8 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Terespol, Podolanka

Sprzedaż działki nr 87/2 - ogłoszenie o sprzedaży

Uwagi

2

Podolanka

nr 87/2

LU1B/00107927/5

LsV/Ls - 0,7728 ha

0,7728

21700

2100,00

500,00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 700 zł

2,81 zł/m²

7 728 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Terespol, Podolanka

Cena wywoławcza:

21 700 zł

2,81 zł/m²

7 728 m²

Sprzedaż działki nr 87/2 - ogłoszenie o sprzedaży

Uwagi

2

Podolanka

nr 87/2

LU1B/00107927/5

LsV/Ls - 0,7728 ha

0,7728

21700

2100,00

500,00

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Terespol, Podolanka

Sprzedaż działki 85/2 - ogłoszenie o sprzedaży

Uwagi

1

Podolanka

nr 85/2

LU1B/00107927/5

PsVI/Lzr - 0,4467 ha

0,4467

13000

1300,00

300,00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,91 zł/m²

4 467 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Terespol, Podolanka

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,91 zł/m²

4 467 m²

Sprzedaż działki 85/2 - ogłoszenie o sprzedaży

Uwagi

1

Podolanka

nr 85/2

LU1B/00107927/5

PsVI/Lzr - 0,4467 ha

0,4467

13000

1300,00

300,00

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

janowski, gm. Potok Wielki, Wola Potocka

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości położonych w miejscowości Wola Potocka, gmina Potok Wielki, oznaczonych jako niezabudowane działki nr ewid. *** o pow. 0,2525 ha, nr *** o pow. 0,1638 ha, nr *** o pow. 0,1895 ha, nr *** o pow. 1,0357 ha, nr *** o pow. 0,1498 ha i nr *** o pow. 0,0659 ha objęte KW nr ***; zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi działka nr ewid. *** o pow. 0,1258 ha objęta KW nr ***; niezabudowane działki nr ewid. *** o pow. 0,8224 ha, nr *** o ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 722,50 zł

1,88 zł/m²

22 252 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

janowski, gm. Potok Wielki, Wola Potocka

Cena wywoławcza:

41 722,50 zł

1,88 zł/m²

22 252 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Stryjów

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej o pow. 2,9200 ha składającej się z:
- działki oznaczonej numerem *** położonej w miejscowości Stryjów, gm. Izbica, pow. krasnostawski
- działki oznaczonej numerem *** położonej w miejscowości Stryjów, gm. Izbica, pow. krasnost...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

69 756,75 zł

2,39 zł/m²

29 200 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krasnostawski, gm. Izbica, Stryjów

Cena wywoławcza:

69 756,75 zł

2,39 zł/m²

29 200 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej o pow. 2,9200 ha składającej się z:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...druga licytacja nieruchomości gruntowej, położonej: Zalesie, Lachówka Duża i posiadającej założoną księgę wieczystą w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o Nr ***, będącej własnością dłużnika *** ***.

Licytacja dotyczy wystawionych kolejno na sprzedaż działek ewidencyjnych:

1) prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym: *** o pow. 0,8854 ha (grunty orne RIVa-0,3431ha; RIVb-0,5423ha) położonej w miejscowości Lachówka Duża w gminie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 460 zł

13,47 zł/m²

851 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

11 460 zł

13,47 zł/m²

851 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Kłoczew, Borucicha

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ul. Borucicha ***, 08-550 KŁOCZEW, dla której SĄD REJONOWY RYKI IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ***, RYKI, 08-550 RYKI) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/0.

Opis nieruchomości:
zabudowana działka o nr ew. ***/*** o pow. 0,3730 ha, położona w środkowej części wsi Borucicha pod adresem Borucicha *** w gminie Kłoczew, dla której Sąd Rejonowy w Rykach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wiecz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

121 474 zł

32,57 zł/m²

3 730 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rycki, gm. Kłoczew, Borucicha

Cena wywoławcza:

121 474 zł

32,57 zł/m²

3 730 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Krzczonów, Teklin

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej informuje, iż posiada do sprzedania z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, wchodzącą w skład masy upadłości nieruchomość, dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr ***, składająca się z działki nr ***obr. Teklin gmina Krzczonów o powierzchni 0,99 ha zabudowana budynkiem gospodarczym murowanej obory o powierzchni zabudowy 83 m2 za cenę nie niższą niż 29.500,00 zł.

Oferty należy składać w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 500 zł

2,98 zł/m²

9 900 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Krzczonów, Teklin

Cena wywoławcza:

29 500 zł

2,98 zł/m²

9 900 m²

Oferty należy składać w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości