Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

parczewski, gm. Parczew, Laski

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim Ewa Żemajtys Kancelaria Komornicza nr V w Radzyniu Podlaskim mający kancelarię w Radzyniu Podlaskim przy ul. Wojska Polskiego 4, na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:
25-09-2025 r. o godz. 13:40
w budynku Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim mającego siedzibę przy ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 5 w sali nr IV odbędzie się:
P I E R W S Z A ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

27 150 zł

3,57 zł/m²

7 598 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

parczewski, gm. Parczew, Laski

Cena wywoławcza:

27 150 zł

3,57 zł/m²

7 598 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

25-09-2025 r. o godz. 13:40
P I E R W S Z A ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Świdnik

...odbędzie się w dniu 30.09.2025 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik

przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 27 w Świdniku w sali nr 016 na parterze.

1. Cena wywoławcza: 12.000,00 zł (słownie złotych: dwanaście tysięcy, 00/100 ).

2. Wysokość wadium wynosi 10% ceny wywoławczej.

3. Wadium w podanej wysokości winno być wniesione w formie pieniężnej przelewem na konto Urzędu Miasta Świdnik nr 02XXXXX000XXXXX495 w terminie do dnia 25 września 2025 r. Za dzień wniesienia wadium uważa się...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

273 zł/m²

44 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na działkę

Świdnik

Cena wywoławcza:

12 000 zł

273 zł/m²

44 m²

2. Wysokość wadium wynosi 10% ceny wywoławczej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdnik
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Rybczewice, Bazar

Sprzedaż dz. nr 112, 113 o pow. 0,5228 ha, obręb Bazar, gmina Rybczewice....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 300 zł

9,24 zł/m²

5 228 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Rybczewice, Bazar

Cena wywoławcza:

48 300 zł

9,24 zł/m²

5 228 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Rybczewice, Stryjno I

Sprzedaż dz. nr 1120, 1121 o pow. 0,55 ha, obręb Stryjno I, gmina Rybczewice....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 100 zł

4,75 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Rybczewice, Stryjno I

Cena wywoławcza:

26 100 zł

4,75 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

13,32 zł/m²

1 937 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

25 800 zł

13,32 zł/m²

1 937 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa I

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

2,35 zł/m²

3 106 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa I

Cena wywoławcza:

7 300 zł

2,35 zł/m²

3 106 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Typin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy *** ***, 22-600 Typin, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lwowska 55, Tomaszów Lubelski, 22-600 Tomaszów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1T/***/3.

Suma oszacowania wynosi 19 640,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 14 730,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 730 zł

1,15 zł/m²

12 802 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski, Typin

Cena wywoławcza:

14 730 zł

1,15 zł/m²

12 802 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Wólka, Wólka, Łuszczów II

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Wólka, obręb Łuszczów II działki nr: 1042 o pow. ewid. 0.0485, nr: 1041 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2161 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2112 ha; RV/R - 0,0049 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1I/00084683/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 032 zł

82,85 zł/m²

2 161 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Wólka, Wólka, Łuszczów II

Cena wywoławcza:

179 032 zł

82,85 zł/m²

2 161 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubartowski, gm. Uścimów, Krasne

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubartowski, gmina Uścimów, obręb Krasne działka nr: 1314/2 o pow. ewid. 0.1700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1300 ha; RV/Br - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1A/00070034/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 560 zł

52,09 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubartowski, gm. Uścimów, Krasne

Cena wywoławcza:

88 560 zł

52,09 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubartowski, gm. Kamionka, Siedliska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubartowski, gmina Kamionka, obręb Siedliska działka nr: 520 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0200 ha; RIIIb/R - 0,2300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1A/00054416/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 070 zł

58,43 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubartowski, gm. Kamionka, Siedliska

Cena wywoławcza:

146 070 zł

58,43 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Wólka, Wólka, Łuszczów II

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Wólka, obręb Łuszczów II działki nr: 1042 o pow. ewid. 0.0485, nr: 1043 o pow. ewid. 0.4032. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4193 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1291 ha; RIVb/R - 0,2853 ha; RV/R - 0,0049 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1I/00084683/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 254 zł

62,31 zł/m²

4 193 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Wólka, Wólka, Łuszczów II

Cena wywoławcza:

261 254 zł

62,31 zł/m²

4 193 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Wólka, Wólka, Łuszczów II

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat lubelski, gmina Wólka, obręb Łuszczów II działki nr: 1042 o pow. ewid. 0.0485, nr: 1040 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2161 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0802 ha; RV/R - 0,1359 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1I/00084683/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 785 zł

85,97 zł/m²

2 161 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Wólka, Wólka, Łuszczów II

Cena wywoławcza:

185 785 zł

85,97 zł/m²

2 161 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Łomazy, Huszcza

...druga licytacja nieruchomości oznaczonej działkami o numerze ewidencyjnym ***/***, ***/***, ***/***, położonymi w Gminie Łomazy, w miejscowości Huszcza II i posiadające założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o nr ***/5 oraz działki nr ***/***, położonej w Gminie Łomazy, w miejscowości Huszcza II i posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej o nr ***/6, będących własnością dłużnika*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 644,50 zł

0,65 zł/m²

21 094 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Łomazy, Huszcza

Cena wywoławcza:

13 644,50 zł

0,65 zł/m²

21 094 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Sosnówka, Wygnanka

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE UPROSZCZONYM
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Łukasz Nejman Kancelaria Komornicza nr V w Białej Podlaskiej na podstawie art. art. 1013(1) kpc oraz 1013(6) § 1 w związku z art. 879(1) i nast. kodeksu postępowania cywilnego podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24.09.2025 r. o godz. 10:00 w trybie ustalonym w art. 879(4) Kodeks postępowania cywilnego (dalej: k.p.c.), na portalu https://e-l...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 240 zł

2,99 zł/m²

3 090 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bialski, gm. Sosnówka, Wygnanka

Cena wywoławcza:

9 240 zł

2,99 zł/m²

3 090 m²

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE UPROSZCZONYM
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Łukasz Nejman Kancelaria Komornicza nr V w Białej Podlaskiej podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24.09.2025 r. o godz. 12:00 w trybie ustalonym w art. 986(4) § 4 Kodeks postępowania cywilnego (dalej: k.p.c.), na portalu https://e-licytacje.komornik.pl, rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja nieruchomości (własność dłużnika: *** ***):

1. oznaczonej dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 525 zł

3,28 zł/m²

2 903 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Biała Podlaska

Cena wywoławcza:

9 525 zł

3,28 zł/m²

2 903 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

1. oznaczonej dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości