Licytacje komornicze: grunty leszczyński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Wijewo, Brenno, Powstańców Wielkopolskich

...pierwsza licytacja nieruchomość gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym murowanym oraz budynkami gospodarczymi murowanymi zlokalizowana w Województwie Wielkopolskim, Powiecie Leszczyńskim, Gmina Wijewo we Wsi Brenno przy ulicy Powstańców Wielkopolskich . W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi, działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 83/1 o powierzchni użytkowej 0,1700ha,
należącej do dłużnika:
64-150 Wijewo, Brenno, ul. Powstańców Wlkp.
Suma o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

304 125 zł

179 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Wijewo, Brenno, Powstańców Wielkopolskich

Cena wywoławcza:

304 125 zł

179 zł/m²

1 700 m²

należącej do dłużnika:
64-150 Wijewo, Brenno, ul. Powstańców Wlkp.
Suma o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Niechłód

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Niechłód, 64-115 Święciechowa, dla której SĄD REJONOWY LESZNO VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 37 420,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 28 065,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 3 742,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

28 065 zł

33,00 zł/m²

853 m²

Termin: 2022-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Niechłód

Cena wywoławcza:

28 065 zł

33,00 zł/m²

853 m²

Rękojmia powinna być złożona w gotówce ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Lasocice

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** sp. z o.o., położonej przy Lasocice , 64-100 Leszno, dla której SĄD REJONOWY LESZNO VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomości w postaci: nieruchomość gruntowa składająca się z działek: działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 498 o powierzchni 0,80 ha działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 499 o powierzchni 0,23 ha działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 500/2 o powier...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

530 137,50 zł

5,00 zł/m²

109 400 m²

Termin: 2022-02-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Lasocice

Cena wywoławcza:

530 137,50 zł

5,00 zł/m²

109 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Przybyszewo

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** sp. z o.o., położonej przy Przybyszewo , 64-115 Święciechowa, dla której SĄD REJONOWY LESZNO VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa składająca się z działek: działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 12 o powierzchni 5,06 ha; działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 13 o powierzchni 2,51 ha działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 14 o powierzchni 2,56 ha działk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

747 772,50 zł

5,00 zł/m²

164 100 m²

Termin: 2022-02-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Przybyszewo

Cena wywoławcza:

747 772,50 zł

5,00 zł/m²

164 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Lasocice

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa składająca się z działek: działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 496 o powierzchni 0,81 ha działka oznaczona w ewidencji gruntów nr 497 o powierzchni 0,16 ha Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,97 ha;

Suma oszacowania wynosi 61 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

45 840 zł

5,00 zł/m²

9 700 m²

Termin: 2022-02-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Święciechowa, Lasocice

Cena wywoławcza:

45 840 zł

5,00 zł/m²

9 700 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 61 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Lipno, Górka Duchowna

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Górka Duchowna , 64-111 Lipno, dla której Sąd Rejonowy w Lesznie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 141 370,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 106 027,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 137,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce a...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

106 027,50 zł

Termin: 2021-11-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

leszczyński, gm. Lipno, Górka Duchowna

Cena wywoławcza:

106 027,50 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości