Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Polesiny

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Polesiny, dz.nr 30/1,pow.0,3070 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 200 zł

10,81 zł/m²

3 070 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Polesiny

Cena wywoławcza:

33 200 zł

10,81 zł/m²

3 070 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Krzywin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr.Krzywin, dz.nr 357/2,pow.0,7800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 100 zł

2,96 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Krzywin

Cena wywoławcza:

23 100 zł

2,96 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Pacholęta

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Pacholęta, dz.nr 44/1,44/2,pow.0,5678 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 900 zł

3,50 zł/m²

5 678 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Pacholęta

Cena wywoławcza:

19 900 zł

3,50 zł/m²

5 678 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żarczyn

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Żarczyn, dz.nr 201/20,pow.0,0057 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 390 zł

112 zł/m²

57 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żarczyn

Cena wywoławcza:

6 390 zł

112 zł/m²

57 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żelechowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Żelechowo, dz.nr 601,pow.0,3400 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 900 zł

3,50 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żelechowo

Cena wywoławcza:

11 900 zł

3,50 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żelechowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Żelechowo, dz.nr 585,pow.0,3700 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 100 zł

3,54 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żelechowo

Cena wywoławcza:

13 100 zł

3,54 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żelechowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Żelechowo, dz.nr 502/2,pow.0,2400 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 880 zł

33,70 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Żelechowo

Cena wywoławcza:

80 880 zł

33,70 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Widuchowa, 1

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Widuchowa 1, dz.nr 105,pow.0,6031 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

267 800 zł

44,40 zł/m²

6 031 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Widuchowa, 1

Cena wywoławcza:

267 800 zł

44,40 zł/m²

6 031 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Goleniów, Załom

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej *** ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki:

3. nieruchomości niezabudowanej, położonej w Załomiu, ul. Magnolii, działka ewidencyjna wydzielona nr ***/11 (droga), dla której Sąd Rejonowy w Goleniowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Kw nr ***, za cenę nie niższą niż 15% wartości szacunkowej, tj. 450,00 zł;

4. nieruchomości niezabudowanej, położonej w Załomiu, ul. Magnolii...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 700 zł

1,63 zł/m²

3 495 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Goleniów, Załom

Cena wywoławcza:

5 700 zł

1,63 zł/m²

3 495 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Piasek

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr. Piasek, dz.nr 277,pow.0,5600 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 700 zł

13,16 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Piasek

Cena wywoławcza:

73 700 zł

13,16 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Stary Kostrzynek

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr. Stary Kostrzynek, dz.nr 31/1,pow.0,0900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 980 zł

4,42 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Stary Kostrzynek

Cena wywoławcza:

3 980 zł

4,42 zł/m²

900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Dąbrowa Nowogardzka

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. goleniowski, gm.Nowogard,obr. Dąbrowa Nowogardzka, dz.nr 258/5,pow.0,8705 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 720 zł

6,86 zł/m²

8 705 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Dąbrowa Nowogardzka

Cena wywoławcza:

59 720 zł

6,86 zł/m²

8 705 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Piasek

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr. Piasek, dz.nr 175,pow.0,5900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

8,31 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Piasek

Cena wywoławcza:

49 000 zł

8,31 zł/m²

5 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Osowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. goleniowski, gm.Nowogard,obr. Osowo, dz.nr 14/42,pow.0,5625 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 790 zł

10,81 zł/m²

5 625 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Osowo

Cena wywoławcza:

60 790 zł

10,81 zł/m²

5 625 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Siekierki

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr.Siekierki, dz.nr 156/1,156/2,158/2,pow.0,8124 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 400 zł

2,88 zł/m²

8 124 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Siekierki

Cena wywoławcza:

23 400 zł

2,88 zł/m²

8 124 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
KOWR
1                        100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości