Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Rynica

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr.Rynica, dz.nr 162/5,pow.0,3475 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 600 zł

7,94 zł/m²

3 475 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Rynica

Cena wywoławcza:

27 600 zł

7,94 zł/m²

3 475 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Bolkowice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Bolkowice, dz.nr 1/105,pow.0,0542 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 800 zł

31,00 zł/m²

542 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Bolkowice

Cena wywoławcza:

16 800 zł

31,00 zł/m²

542 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Marwice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Marwice, dz.nr 211/2,pow.0,4904 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 400 zł

15,78 zł/m²

4 904 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Marwice

Cena wywoławcza:

77 400 zł

15,78 zł/m²

4 904 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Rynica

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr.Rynica, dz.nr 148,pow.0,3800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 200 zł

11,89 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Rynica

Cena wywoławcza:

45 200 zł

11,89 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Marwice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr.Marwice, dz.nr 14,pow.0,5100 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 500 zł

13,24 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Marwice

Cena wywoławcza:

67 500 zł

13,24 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Dębogóra

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Dębogóra, dz.nr 92,pow.0,9500 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 300 zł

3,29 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Dębogóra

Cena wywoławcza:

31 300 zł

3,29 zł/m²

9 500 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Ognica

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Ognica, dz.nr 609/1,610,611,612,616,pow.31,9846 ha

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 389 480 zł

41,86 zł/m²

319 846 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Ognica

Cena wywoławcza:

13 389 480 zł

41,86 zł/m²

319 846 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Marwice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Marwice, dz.nr 205/5,pow.0,3000 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 900 zł

3,63 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Marwice

Cena wywoławcza:

10 900 zł

3,63 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 150 zł

5,72 zł/m²

1 425 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

8 150 zł

5,72 zł/m²

1 425 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Żółtnica

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 020 zł

6,80 zł/m²

8 532 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Żółtnica

Cena wywoławcza:

58 020 zł

6,80 zł/m²

8 532 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 650 zł

7,64 zł/m²

347 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

2 650 zł

7,64 zł/m²

347 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Kucharowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 220 zł

45,13 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Kucharowo

Cena wywoławcza:

248 220 zł

45,13 zł/m²

5 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Stare Dębno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 730 zł

4,91 zł/m²

4 429 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Stare Dębno

Cena wywoławcza:

21 730 zł

4,91 zł/m²

4 429 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Gryfice, Piłsudskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Piłsudskiego ***, 72-300 Gryfice ***, dla której Sąd Rejonowy w Gryficach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. -, Gryfice, 72-300 Gryfice) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1G/***/8.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. ***/*** i pow. 0,3674 ha. Prawo własności do nieruchomości przysługuje w udziale 1/1 dłużnikowi. Dla w/w nieruchomości V Wydział Ksiąg W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

496 500 zł

135 zł/m²

3 674 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gryfice, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

496 500 zł

135 zł/m²

3 674 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gryficki, gm. Płoty, Sowno

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ***, Sowno, 72-310 Płoty, dla której Sąd Rejonowy w Gryficach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-warsztatowym, budynkiem magazynowo-produkcyjnym oraz budynkiem stróżówki, posadowionym na działce ewidencyjnej numer *** o powierzchni 14311 m2 zlokalizowanej w miejscowości Sowno, w obrębie 00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

622 307,02 zł

43,48 zł/m²

14 311 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gryficki, gm. Płoty, Sowno

Cena wywoławcza:

622 307,02 zł

43,48 zł/m²

14 311 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości