Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sławieński, gm. Malechowo, Sulechówko

Wójt Gminy Malechowo podaje do publicznej wiadomości, że został ogłoszony pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości:

1. Położenie nieruchomości obręb ewidencyjny 0023, Sulechówko

2. Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz ewidencji gruntów KO1K/00059087/5, działka nr 22/20, Bi -0,0196 ha

3. Powierzchnia nieruchomości 0,0196 ha

4. Tryb przetargu Przetarg pierwszy ustny nieograniczony.

5. Termin przetargu 19.02.2026 r. godz. 11:00

6. Miejsce przetargu Sa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 650 zł

207 zł/m²

196 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Malechowo
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Malechowo, Sulechówko

Cena wywoławcza:

40 650 zł

207 zł/m²

196 m²

3. Powierzchnia nieruchomości 0,0196 ha

4. Tryb przetargu Przetarg pierwszy ustny nieograniczony.

5. Termin przetargu 19.02.2026 r. godz. 11:00

6. Miejsce przetargu Sa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Malechowo
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wysoka Kamieńska

...odbędzie się dnia 19 lutego 2026 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w Golczewie.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie 9 000,00 zł na konto Gminy Golczewo Nr 88 9376 1011 2004 0004 0934 0005 najpóźniej do dnia 16 lutego 2026 r. Jako datę wpłaty wadium uznajemy datę wpływu na rachunek bankowy Urzędu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

67,87 zł/m²

1 326 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Golczewo
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wysoka Kamieńska

Cena wywoławcza:

90 000 zł

67,87 zł/m²

1 326 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Golczewo
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wysoka Kamieńska

...odbędzie się dnia 19 lutego 2026 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Golczewie.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie 12 000,00 zł na konto Gminy Golczewo Nr 88 9376 1011 2004 0004 0934 0005 najpóźniej do dnia 16 lutego 2026 r. Jako datę wpłaty wadium uznajemy datę wpływu na rachunek bankowy Urzędu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

50,61 zł/m²

2 371 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Golczewo
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wysoka Kamieńska

Cena wywoławcza:

120 000 zł

50,61 zł/m²

2 371 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Golczewo
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Żalęcino

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.stargardzki, gmina Dolice,obr. Żalęcino, dz.nr 153,154,pow.0,2777 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 740 zł

8,91 zł/m²

2 777 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Żalęcino

Cena wywoławcza:

24 740 zł

8,91 zł/m²

2 777 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.stargardzki, gmina Ińsko,obr.Ciemnik, dz.nr 241/3,328,332/2,333/1,pow.0,9628 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Piasek

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr. Piasek, dz.nr 277,280/1,pow.1,3200 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 100 zł

12,51 zł/m²

13 200 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Piasek

Cena wywoławcza:

165 100 zł

12,51 zł/m²

13 200 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 080 zł

27,69 zł/m²

978 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

Cena wywoławcza:

27 080 zł

27,69 zł/m²

978 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 980 zł

28,78 zł/m²

451 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

Cena wywoławcza:

12 980 zł

28,78 zł/m²

451 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 480 zł

28,11 zł/m²

693 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

Cena wywoławcza:

19 480 zł

28,11 zł/m²

693 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 496 zł

13,31 zł/m²

939 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

Cena wywoławcza:

12 496 zł

13,31 zł/m²

939 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Rymań, Rzesznikowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 670 zł

3,16 zł/m²

5 904 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Rymań, Rzesznikowo

Cena wywoławcza:

18 670 zł

3,16 zł/m²

5 904 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 200 zł

6,30 zł/m²

1 936 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

12 200 zł

6,30 zł/m²

1 936 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości