Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

STAROSTA STARGARDZKI

ogłasza czwarty ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Skarbu Państwa
2) Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków jako działka 20/4 o powierzchni 0,1672 ha, symbol klasoużytku
RIVa, RV (grunty orne), położona w obrębie ewidencyjnym nr 1 miasta Stargard.
Cena wywoławcza działki nr 20/4 wynosi 207 328,00 zł (słownie złotych: dwieście siedem
tysięcy trzysta dwadzieścia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

207 328 zł

124 zł/m²

1 672 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

Cena wywoławcza:

207 328 zł

124 zł/m²

1 672 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
3) Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków jako działka 20/5 o powierzchni 0,1519 ha, symbol klasoużytku
RIVa, RIVb, RV (grunty orne), położona w obrębie ewidencyjnym nr 1 miasta Stargard.
Cena wywoławcza działki nr 20/5 wynosi 188 356,00 zł (słownie złotych: sto osiemdziesiąt
osiem tysięcy trzys...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 356 zł

124 zł/m²

1 519 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

Cena wywoławcza:

188 356 zł

124 zł/m²

1 519 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
4) Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków jako działka 20/7 o powierzchni 0,1608 ha, symbol klasoużytku
RIVa (grunty orne), położona w obrębie ewidencyjnym nr 1 miasta Stargard.
Cena wywoławcza działki nr 20/7 wynosi 199 392,00 zł (słownie złotych: sto dziewięćdziesiąt
dziewięć tysięcy trzysta d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 392 zł

124 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

Cena wywoławcza:

199 392 zł

124 zł/m²

1 608 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
5) Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków jako działka 20/8 o powierzchni 0,1523 ha, symbol klasoużytku
Cena wywoławcza działki nr 20/8 wynosi 201 036,00 zł (słownie złotych: dwieście jeden
tysięcy trzydzieści sześć 00/100...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 036 zł

132 zł/m²

1 523 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

Cena wywoławcza:

201 036 zł

132 zł/m²

1 523 m²

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
tysięcy trzydzieści sześć 00/100...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
6) Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków jako działka 20/10 o powierzchni 0,1313 ha, symbol klasoużytku
Cena wywoławcza działki nr 20/10 wynosi 173 316,00 zł (słownie złotych: sto siedemdziesiąt
trzy tysiące trzysta szesn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 316 zł

132 zł/m²

1 313 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

Cena wywoławcza:

173 316 zł

132 zł/m²

1 313 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
7) Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków jako działka 20/11 o powierzchni 0,1344 ha, symbol klasoużytku
– RIVa (grunty orne), położona w obrębie ewidencyjnym nr 1 miasta Stargard.
Cena działki nr 20/11 wynosi 177 408,00 zł (słownie złotych: sto siedemdziesiąt siedem tysięcy
czterysta osiem 00/1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 408 zł

132 zł/m²

1 344 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard, Podmiejska

Cena wywoławcza:

177 408 zł

132 zł/m²

1 344 m²

STAROSTA STARGARDZKI

stanowiącej własność Skarbu Państwa
czterysta osiem 00/1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Białogard

BURMISTRZ BIAŁOGARDU

podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia

o I przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomości

Nieruchomość stanowiąca niezabudowane i niezagospodarowane działki gruntu w obrębie 0020 miasta Białogard, położone w Białogardzie przy ulicy Witkacego, wpisane w księdze wieczystej nr KO1B/__000pokaż telefon:

Lp.

Nr działki

Powierzchnia w m2

Cena wywoławcza

Termin i miejsce przetargu

Wysokość wadium

1.

11/5

1421

118 992,27 zł

18.02.2026 r. godz. 8.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 992 zł

83,74 zł/m²

1 421 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na działkę

Białogard

Cena wywoławcza:

118 992 zł

83,74 zł/m²

1 421 m²

BURMISTRZ BIAŁOGARDU

podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia

o I przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomości

Lp.

Nr działki

Powierzchnia w m2

Cena wywoławcza

Termin i miejsce przetargu

Wysokość wadium

1.

11/5

1421

118 992,27 zł

18.02.2026 r. godz. 8.00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Licytacja komornicza działki

Myślibórz

...pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej stanowiącej działkę nr ***/*** o powierzchni 0,21HA położonej: 74-320 Rychnów ***, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW *** [NKW: SZ1M/***]

należącej do dłużnika: ***
dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW: SZ1M/***]
Suma oszacowania wynosi 195 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

146 250 zł

69,64 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Myślibórz

Cena wywoławcza:

146 250 zł

69,64 zł/m²

2 100 m²

należącej do dłużnika: ***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Pyrzyce, 11

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Pyrzyce,obr.Pyrzyce 11,dz.nr 453 ,pow.0,0829 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 300 zł

13,63 zł/m²

829 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pyrzyce, 11

Cena wywoławcza:

11 300 zł

13,63 zł/m²

829 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, Bukowo Morskie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 534 zł

120 zł/m²

1 075 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

128 534 zł

120 zł/m²

1 075 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 960 zł

14,46 zł/m²

343 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

Cena wywoławcza:

4 960 zł

14,46 zł/m²

343 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 784 zł

13,87 zł/m²

489 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

Cena wywoławcza:

6 784 zł

13,87 zł/m²

489 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości