Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Cena wywoławcza:

315 232 zł

5,36 zł/m²

58 800 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

315 232 zł

5,36 zł/m²

58 800 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, Bukowo Morskie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 002 zł

119 zł/m²

1 265 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

151 002 zł

119 zł/m²

1 265 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 112 zł

13,32 zł/m²

909 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Ramlewo

Cena wywoławcza:

12 112 zł

13,32 zł/m²

909 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Dobrowo

Cena wywoławcza:

118 524 zł

38,43 zł/m²

3 084 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żabnica

...odbędzie się w dniu 17 lutego 2026 r. o godzinie 10.00 w sali
nr 34 Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16

Wadium należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej do dnia 11 lutego 2026 r. na rachunek bankowy Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4472 1268 Bank PEKAO S.A. Oddział w Gryfinie. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na wskazany rachunek bankowy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

92,11 zł/m²

1 520 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żabnica

Cena wywoławcza:

140 000 zł

92,11 zł/m²

1 520 m²

nr 34 Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Czepino

...odbędzie się w dniu 17 lutego 2026 r. o godzinie 10.30 w sali nr 34 Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

81,97 zł/m²

1 098 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Czepino

Cena wywoławcza:

90 000 zł

81,97 zł/m²

1 098 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Czepino

Wadium należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej do dnia 11 lutego 2026 r. na rachunek bankowy Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4472 1268 Bank PEKAO S.A. Oddział w Gryfinie. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na wskazany rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,04 zł/m²

1 097 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Czepino

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,04 zł/m²

1 097 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,12 zł/m²

1 096 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Czepino

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,12 zł/m²

1 096 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Goleniów, Lubczyna

...odbędzie się w dniu 17 lutego 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Goleniowie przy ul. Dworcowej 1 (pokój 125)

Wadium w ww. wysokości należy wpłacić na konto Starostwa Powiatowego - Bank Spółdzielczy w Goleniowie 15-9375-0002-0000-0459-2000-0040
do dnia 11 lutego 2026 r. Za datę
wpłaty wadium uznaje się dzień
wpływu środków na wskazany powyżej rachunek bankowy. W tytule przelewu należy wpisać: ,,Wadium na przetarg dz. 63/17 obr. Lubczyna” oraz podać: imię

i nazwisko (lu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

105 zł/m²

952 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Goleniowie
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Goleniów, Lubczyna

Cena wywoławcza:

100 000 zł

105 zł/m²

952 m²

do dnia 11 lutego 2026 r. Za datę
wpłaty wadium uznaje się dzień

i nazwisko (lu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Goleniowie
Przetarg na działkę

Stargard

STAROSTA STARGARDZKI
ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Skarbu Państwa

1).Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 198/3 o powierzchni 0,1151 ha, symbol
klasoużytku RIVa, położona w obrębie ewidencyjnym nr 16 miasta Stargard, dla której
prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych księga
wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 000 zł

187 zł/m²

1 151 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

Cena wywoławcza:

215 000 zł

187 zł/m²

1 151 m²

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

2).Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 198/4 o powierzchni 0,1167 ha, symbol
wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

216 000 zł

185 zł/m²

1 167 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

Cena wywoławcza:

216 000 zł

185 zł/m²

1 167 m²

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

3).Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 198/5 o powierzchni 0,1166 ha, symbol
wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

216 000 zł

185 zł/m²

1 166 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

Cena wywoławcza:

216 000 zł

185 zł/m²

1 166 m²

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

4).Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Skarbu Państwa, oznaczona
w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 198/6 o powierzchni 0,1180 ha, symbol
wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

186 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

Stargard

Cena wywoławcza:

220 000 zł

186 zł/m²

1 180 m²

STAROSTA STARGARDZKI
stanowiącej własność Skarbu Państwa

wieczysta nr SZ1T/00116069/0 wraz ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Rzeplino

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.stargardzki, gmina Dolice,obr. Rzeplino, dz.nr 212/20 (udział 310/1000),pow.0,3723 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 680 zł

2,87 zł/m²

3 723 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Rzeplino

Cena wywoławcza:

10 680 zł

2,87 zł/m²

3 723 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Warszyn

OT Szczecin, woj. zachodniopomorskie, pow. stargardzki, gmina Dolice, obr. Warszyn dz.nr 151, pow.0,0272 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 280 zł

30,44 zł/m²

272 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Warszyn

Cena wywoławcza:

8 280 zł

30,44 zł/m²

272 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości