Przetargi: komercyjne mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Dąbrowa, nr działki: 180 o pow. ewid. 0,4700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4700 w tym w użytkach rolnych (0,4700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108228/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 700 zł

9,51 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

44 700 zł

9,51 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Dąbrowa, nr działki: 301/2 o pow. ewid. 0,5300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5300 w tym w użytkach rolnych (0,5100 o symbolu R, 0,0200 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108166/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

8,49 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

45 000 zł

8,49 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Dąbrowa, nr działki: 134/2 o pow. ewid. 0,1505. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1505 w tym w użytkach rolnych (0,1505 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108228/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 400 zł

9,57 zł/m²

1 505 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

14 400 zł

9,57 zł/m²

1 505 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 597 o pow. ewid. 0,4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4400 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu W, 0,2000 o symbolu R, 0,2000 o symbolu Ł, 0,0200 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107868/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 700 zł

6,30 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

27 700 zł

6,30 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Płock, Kolegialna

...odbędzie się dnia 15.04.2026 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta Płocka/ Plac Stary Rynek 1, pok. nr 206 II piętro.

7. Wadium na przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości w wysokości 600 000,00 zł (słownie: sześćset tysięcy złotych 00/100) należy wpłacić do dnia 08.04.2026 roku na konto Urzędu Miasta Płocka PKO BP w Płocku 85 1020 3974 0000 5002 0177 9982.

8. Pełny tekst ogłoszenia o przetargu został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 000 000 zł

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płock
Przetarg na obiekt / lokal

Płock, Kolegialna

Cena wywoławcza:

6 000 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płock
Przetarg na obiekt / lokal

Warszawa, Rembertów, CHEŁMŻYŃSKA

OGŁOSZENIE – PRZETARG

Studencka Spółdzielnia Pracy UNIVERSITAS, ul. Narbutta 25A, 02-536 Warszawa

OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ W WARSZAWIE, UL. CHEŁMŻYŃSKA 180N (teren dawnej elektrociepłowni „KAWĘCZYN”

*** Działka oznaczona w ewidencji gruntów: Nr 96/54, obręb ewidencyjny: 08-05,3-08-05 o powierzchni 6.589,00 m²
*** Stan prawny nieruchomości:

- grunt – wieczyste użytkowanie

- budynek, budowle – stanowią odrębną własność

*** Oznaczenie użytków – Ba ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 200 000 zł

486 zł/m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Studencka spółdzielnia Pracy UNIVERSITAS
Przetarg na obiekt / lokal

Warszawa, Rembertów, CHEŁMŻYŃSKA

Cena wywoławcza:

3 200 000 zł

486 zł/m²

OGŁOSZENIE – PRZETARG

*** Stan prawny nieruchomości:

- grunt – wieczyste użytkowanie

- budynek, budowle – stanowią odrębną własność

*** Oznaczenie użytków – Ba ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Studencka spółdzielnia Pracy UNIVERSITAS
Przetarg na obiekt / lokal

sokołowski, gm. Repki, Kobylany Górne

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości - Kobylany Górne

I. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w Kobylanach Górnych ***, 700 m2, zabudowanej budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 60 m2, KW nr ***.

II. Cena wywoławcza przedmiotu przetargu 64 000,00 zł + VAT (o ile będzie należny).

III. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej, wiążącej i bezwarunkowej oferty w terminie do dnia 14 kwietnia 2026...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 067 zł/m²

60 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

sokołowski, gm. Repki, Kobylany Górne

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 067 zł/m²

60 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

radomski, gm. Wolanów, Wolanów, Polna

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na nabycie prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w województwie mazowieckim, powiecie radomskim, gminie Wolanów, w miejscowości Wolanów, przy ulicy Polnej ***, stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym ***/1, o powierzchni 1 234 m2, dla której Sąd Rejonowy w Przysusze V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***. Cena wywoławcza wynosi 75% oszacowania, tj. 332 250,00 zł (słownie: trzysta trzydzieści dwa t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

332 250 zł

269 zł/m²

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

radomski, gm. Wolanów, Wolanów, Polna

Cena wywoławcza:

332 250 zł

269 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Siedlce, Świętojańska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2 w sali
nr 144, w dniu 9 kwietnia 2026 r. o godz. 9:00.
Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego obowiązuje Miejscowy plan
zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Wojska Polskiego, zatwierdzony Uchwałą
Nr XI/227/2011 Rady Miasta Siedlce z dnia 31 sierpnia 2011 r., (Dz. Urz. Woj. Maz. Nr 182
poz. 5602), zgodnie z którym przedmiotowa nieruchomość położona jest w obszarze
oznaczonym jako 9U - teren usług.
Nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 300 000 zł

5 055 zł/m²

851 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na obiekt / lokal

Siedlce, Świętojańska

Cena wywoławcza:

4 300 000 zł

5 055 zł/m²

851 m²

nr 144, w dniu 9 kwietnia 2026 r. o godz. 9:00.
oznaczonym jako 9U - teren usług.
Nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na obiekt / lokal

Płońsk, MŁODZIEŻOWA

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR I/2026 NA SPRZEDAŻ SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU UŻYTKOWEGO NR 18 POŁOŻONEGO W PŁOŃSKU PRZY UL. MŁODZIEŻOWEJ 17

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr I/2026, zwanego dalej „Przetargiem” jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego nr 18, o powierzchni użytkowej 872,30 m2, położonego w Płoń...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 380 000 zł

1 582 zł/m²

872 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Płońsk, MŁODZIEŻOWA

Cena wywoławcza:

1 380 000 zł

1 582 zł/m²

872 m²

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Płocku, V Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych sygn. akt PL1P/GUp-s/451/2023 ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomość gruntowa, położona w woj. Mazowieckim gmina Sochaczew, pow. Sochaczewski miejscowość Dachowa stanowiąca działkę gruntu o nr ***/6. Księga wieczysta *** powierzchnia działki 2900 m2 zabudowana jest budynkiem handlowo-usługowym z niewielką częścią mieszkal...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 822 860 zł

3 312 zł/m²

550 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew

Cena wywoławcza:

1 822 860 zł

3 312 zł/m²

550 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew, Wiskozowa

Zarządca masy sanacyjnej zaprasza do składania ofert. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym stanowiącym działkę gruntu nr ***/158 o powierzchni 271 m2 położonej w mieście Sochaczew przy ul. Wiskozowej ***, gmina Sochaczew, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie, obręb 0001, jednostka ewidencyjna: 142801_1, gm. Sochaczew. Księga wieczysta nieruchomości PL1O/+48... pokaż numer/9 prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

291 000 zł

1 074 zł/m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew, Wiskozowa

Cena wywoławcza:

291 000 zł

1 074 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew, Wiskozowa

Zarządca masy sanacyjnej zaprasza do składania ofert. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym stanowiącym działkę gruntu nr *** o powierzchni 271 m2 położonej w mieście Sochaczew przy ul. Wiskozowej ***, gmina Sochaczew, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie, obręb 0001, jednostka ewidencyjna: 142801_1, gm. Sochaczew. Księga wieczysta nieruchomości *** prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, Wydział V Ksiąg Wieczystyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

291 000 zł

1 074 zł/m²

4 pokoje

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew, Wiskozowa

Cena wywoławcza:

291 000 zł

1 074 zł/m²

4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mordy

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w ramach postępowania upadłościowego LU1S/GUp-s/196/2025 zaprasza do składania pisemnych ofert w konkursie

na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami gospodarczymi (chlewnie w złym stanie technicznym), położonej w miejscowości Ptaszki, gminie Mordy, powiecie siedleckim, składającej się z d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mordy

Cena wywoławcza:

65 000 zł

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sulejówek, Ogrodnicza

Syndyk Sprzeda Magazyny/produkcja – 3242 m² hal, działka 9065 m² – Sulejówek

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami magazynowo-warsztatowymi i budynkiem administracyjnym, położona w Sulejówku przy ul. Ogrodniczej ***, w pobliżu Traktu Brzeskiego (DK92) i ok. 18 km od centrum Warszawy.

Powierzchnia działki: 9 065 m²

Łączna powierzchnia zabudowy: ok. 3 242 m²

Cena: 7.470.000,00 zł

Na terenie znajdują się:

a) hala magazynowa

b) budynek magazynowo-warsztatowy

c) hala magazyno...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 470 000 zł

2 304 zł/m²

3 242 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sulejówek, Ogrodnicza

Cena wywoławcza:

7 470 000 zł

2 304 zł/m²

3 242 m² 4 pokoje

Powierzchnia działki: 9 065 m²

Łączna powierzchnia zabudowy: ok. 3 242 m²

Cena: 7.470.000,00 zł

Na terenie znajdują się:

a) hala magazynowa

b) budynek magazynowo-warsztatowy

c) hala magazyno...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         79
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości