nieruchomości opisanej jako:
-prawo własności nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę gruntu o nr ew. 5/12, o pow. 0,0407 ha, położonej przy ul. Sokołowskiej w Siedlcach, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą nr KW *** należące do *** sp. z o.o.
-prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2/15, o pow. 0,0131 ha (okres użytkowania do 09-07-2096 r.), położonej przy ul. Sokołowskiej w Siedlcach, dla której Sąd R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

5 169 zł/m²

580 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Sokołowska

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

5 169 zł/m²

580 m²

...pierwsza licytacja
nieruchomości opisanej jako:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa/Strzalińska

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ulicy Karowej i Strzalińskiej , 08-110 Siedlce, dla której SĄD REJONOWY SIEDLCE VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , SIEDLCE, 08-110 SIEDLCE) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość o powierzchni 1,0676 ha składającej się z działek nr 2/8, 7/3, 2/11, 8/4, 2/14, 7/1, 7/2, 8/3, 2/12, 8/2, zabudowanej budynkiem warsztatowym z częścią socjalną o pow. użytkowej 447,90 m2 i budynkiem biurowym ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 936 800 zł

2 342 zł/m²

2 534 m²

Termin: 2022-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa/Strzalińska

Cena wywoławcza:

5 936 800 zł

2 342 zł/m²

2 534 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa

...druga licytacja

- nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę oznaczoną numerem ewidencyjnym 1/18 (obręb 17) o pow. 0,2700 ha położonej w Siedlcach przy ul. Karowej, zabudowanej budynkiem biurowym o pow. zabudowy 80,00 m2, budynkiem magazynowym o pow. zabudowy 692,00 m2 oraz budynkiem magazynowym o pow. zabudowy 168,00 m2, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą oznaczoną numerem KW ***, której własność na zasadach wspólności ustawowej mają...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

832 000 zł

885 zł/m²

940 m²

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa

Cena wywoławcza:

832 000 zł

885 zł/m²

940 m²

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa

...druga licytacja

- nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę oznaczoną numerem ewidencyjnym 1/17 (obręb 17) o pow. 0,1359 ha położonej w Siedlcach przy ul. Karowej, zabudowanej budynkiem magazynowym z wydzielonymi dwoma pokojami biurowymi o pow. zabudowy 1049,00 m2, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą oznaczoną numerem KW ***, której własność przysługuje dłużnikowi ***
Suma oszacowania w/w nieruchomości wynosi: 1 125 000,00 zł
Cena wyw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

750 000 zł

715 zł/m²

1 049 m²

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa

Cena wywoławcza:

750 000 zł

715 zł/m²

1 049 m²

...druga licytacja

Suma oszacowania w/w nieruchomości wynosi: 1 125 000,00 zł
Cena wyw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Karowa, 08-110 SIEDLCE , dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i inne.
Opis nieruchomości:
prawo użytkowania wieczystego (okres użytkowania do 23.06.2092 r.) nieruchomości gruntowych wraz z prawem własności znajdujących się na nich budynków magazynowych, położonych w Siedlcach, ul. Karowa, stanowiących działkę gruntu nr 1/11 o pow. 0,3354 ha numer KW...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 763 750 zł

Termin: 2021-07-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Siedlce, Karowa

Cena wywoławcza:

2 763 750 zł