Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, MALINOWSKIEGO

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 8 usytuowanego w budynku przy ul. MALINOWSKIEGO 10

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 16,48 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pomieszczenia, WC
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 760 zł

4 233 zł/m²

17 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, MALINOWSKIEGO

Cena wywoławcza:

69 760 zł

4 233 zł/m²

17 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 16,48 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pomieszczenia, WC
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Rząsawska

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
I. drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość zabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Rząsawskiej 48/58, oznaczona w obrębie 59 jako działka nr 84 i w obrębie 60 jako działka nr 48, o łącznej powierzchni
0,3674 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Wyczerpy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

318 zł/m²

3 140 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Rząsawska

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

318 zł/m²

3 140 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
0,3674 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Wyczerpy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Marszałka Józefa Piłsudskiego

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
II. drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
w Częstochowie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, oznaczona w obrębie 148 jako działka nr 3 o powierzchni 0,0390 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Stare Miasto. Działka o kształcie zbl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 150 000 zł

3 492 zł/m²

616 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

2 150 000 zł

3 492 zł/m²

616 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, WOLNOŚCI

...odbędzie się w dniu 24.04.2026 r. o godz. 1030 w siedzibie GSM „Luiza”
w Zabrzu przy ul. Wolności 412, parter.

Stopa postępu ceny wynosi 2,00 zł/m2.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 20% wartości
nieruchomości na konto spółdzielni w: ING Bank Śląski o/Gliwice 89 1050 1588 1000
0002 0054 9590 najpóźniej do dnia 23.04.2026 r. (data wpływu na rachunek spółdzielni!)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

404 129 zł

893 zł/m²

453 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Luiza" w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, WOLNOŚCI

Cena wywoławcza:

404 129 zł

893 zł/m²

453 m²

w Zabrzu przy ul. Wolności 412, parter.

Stopa postępu ceny wynosi 2,00 zł/m2.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Luiza" w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Gliwicka

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Mikołów, Rynek 16, sala nr 11.

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) do dnia 20 kwietnia 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Mikołów w Mikołowskim Banku Spółdzielczym w Mikołowie

Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042

(w tytule przelewu należy podać numer dzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

3 030 zł/m²

198 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Gliwicka

Cena wywoławcza:

600 000 zł

3 030 zł/m²

198 m²

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium

Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042

(w tytule przelewu należy podać numer dzi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez Bank
Polska Kasa Opieki S.A. (Pekao) nr 98 1240 1037 1111 0011 6230 4814 najpóźniej do dnia
16.04.2026 roku.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadium
oraz imię i nazwisko (lub nazwę w przypadku spółek) uczestnika/uczestników przeta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 015 zł/m²

591 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 015 zł/m²

591 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
16.04.2026 roku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała

Urząd Miejski w Bielsku-Białej oferuje na sprzedaż w drodze przetargu dwie połączone ze sobą kamienice o łącznej pow. użytkowej 534,75 m2, usytuowane w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. Łukowej 15 i 17 na działkach nr 795 i 906 o łącznej powierzchni 465 m². Nieruchomość zbudowana w 1840 roku, posiada w parterze lokale użytkowe, na górnych piętrach mieszkania, użytkowe poddasze, piwnice oraz podwórze.

Lokalizacja zapewnia dostęp do mediów, takich jak woda, prąd, gaz i internet.

Nie pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 464 500 zł

4 609 zł/m²

535 m² 10 pokoi

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała

Cena wywoławcza:

2 464 500 zł

4 609 zł/m²

535 m² 10 pokoi

Nie pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Biskupice

Obwieszczenie

Zarządca masy sanacyjnej *** ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy sanacyjnej w postaci:

*** Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, dla której prowadzona jest księga wieczysta ***, która składa z niezabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem ***/79 o łącznej powierzchni 11 591 m2 oraz zabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem ***/79 o łącznej powierzchni 1 640m2 wraz z prawem własności znajdujących się na tejże działce zabudowań,
*** Prawa użyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 712 000 zł

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Biskupice

Cena wywoławcza:

25 712 000 zł

Obwieszczenie

*** Prawa użyt...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk *** ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:
• prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w Gliwicach przy ul. Toszeckiej ***, składającej się z działki nr ***o powierzchni 600m2, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Cena wywoławcza wynosi: 1 340 000,00 zł (słownie: jeden milion trzysta czterdzieści tysięcy złotych).
Kwota wadium: 134 000,00 zł (słownie: sto trzydzieśc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 340 000 zł

4 532 zł/m²

296 m² 12 pokoi

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk Tomasz Zieliński
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice

Cena wywoławcza:

1 340 000 zł

4 532 zł/m²

296 m² 12 pokoi

Syndyk *** ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:

Kwota wadium: 134 000,00 zł (słownie: sto trzydzieśc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk Tomasz Zieliński
Przetarg na obiekt / lokal

Wodzisław Śląski

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: GL1G/GUp/13/2025 zaprasza do składania ofert w drugim przetargu na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości położonych w Wodzisławiu Śląskim obejmujących kompleks hotelowo-gastronomiczny*** wymienionych poniżej:

a) prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w Wodzisławiu Śląskim, składającej się z działek o numerach: *** zapisane w księdze wieczystej o numerze ***,

b) prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w Wodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 013 000 zł

3 581 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wodzisław Śląski

Cena wywoławcza:

5 013 000 zł

3 581 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Bytomska

...odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2026 roku o godzinie 12 00 w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.
Wadium w wysokości 231 000,00 zł należy wpłacić przelewem na konto w PKO BP SA nr 73 1020 XXXXX602 0574 0586 do dnia 16 kwietnia 2026 r. , z dopiskiem „BRM/2026/ wadium do przetargu ul. Bankowa 2a, 2b/Bytomska 8 oraz imię i nazwisko osoby nabywającej lokal”. W przypadku osób, które chcą nabyć lokal w ramach współwłasności, niezbędne jest w tytule przelewu wskazanie danych ob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 000 zł

2 580 zł/m²

814 m² 11 pokoi

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Bytomska

Cena wywoławcza:

2 100 000 zł

2 580 zł/m²

814 m² 11 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Malinowice

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 300 zł

28,41 zł/m²

1 172 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Malinowice

Cena wywoławcza:

33 300 zł

28,41 zł/m²

1 172 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koziegłowy

Nieruchomość  gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

30,79 zł/m²

877 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koziegłowy

Cena wywoławcza:

27 000 zł

30,79 zł/m²

877 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Norberta Barlickiego

Prezydent Miasta Bielska-Białej
ogłasza trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej, położonej w Bielsku-Białej
przy ul. Norberta Barlickiego 20, stanowiącej własność
Gminy Bielsko-Biała
Oznaczenie nieruchomości dz. 38 o pow. 279 m2
obręb Dolne Przedmieście 55
obj. Kw BB1B/00168291/8
Cena wywoławcza nieruchomości 1.199.000,00 zł
w tym:
budynek 1.081.918,00 zł
grunt 117.082,00 zł
Wysokość wadium 110.000,00 zł
Sprzedaż ww. nieruchomości podlega zwolnie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 199 000 zł

1 614 zł/m²

743 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Norberta Barlickiego

Cena wywoławcza:

1 199 000 zł

1 614 zł/m²

743 m²

Prezydent Miasta Bielska-Białej
ogłasza trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej, położonej w Bielsku-Białej
przy ul. Norberta Barlickiego 20, stanowiącej własność
Gminy Bielsko-Biała
Oznaczenie nieruchomości dz. 38 o pow. 279 m2
obręb Dolne Przedmieście 55
obj. Kw BB1B/00168291/8
Cena wywoławcza nieruchomości 1.199.000,00 zł
w tym:
budynek 1.081.918,00 zł
grunt 117.082,00 zł
Wysokość wadium 110.000,00 zł
Sprzedaż ww. nieruchomości podlega zwolnie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska

...odbędzie się w dniu 21.04.2026 r. w Urzędzie Gminy Gorzyce, ul. Kościelna 15 na sali
narad (nr 5) o godzinie 10:00.
Wadium wnieść należy w formie pieniądza (PLN).
Wadium w podanej w niniejszym ogłoszeniu wysokości, wpłacić należy w terminie do dnia
15.04.2026 r. na konto Gminy Gorzyce numer 87 8469 0009 0000 0257 2000 0009 prowadzone
przez Bank Spółdzielczy w Gorzycach, tytułem: wadium na zakup działki nr 1686/172 k.m. 5
obręb Turza z określeniem podmiotu (imię i nazwisko, nazwa firmy)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

626 000 zł

2 096 zł/m²

299 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gorzyce, pow. wodzisławski, woj. śląskie
Przetarg na obiekt / lokal

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska

Cena wywoławcza:

626 000 zł

2 096 zł/m²

299 m²

narad (nr 5) o godzinie 10:00.
Wadium wnieść należy w formie pieniądza (PLN).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gorzyce, pow. wodzisławski, woj. śląskie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości